اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کم کردن دور موتور AC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کم کردن دور موتور AC

میشه کار خازن 470میکرو فارادی در مدار رو هم بگید که دلیل استفاده از اون چیه و مقدارش مهم هست که دقیقا همین مقدار باشه یا میشه کمی با توجه به موجودی تغییر داد؟

پس از تریاک نمیشه برای این کار استفاده کرد.

ببخشید اگه بشه با پتانسیومتر هم سرعت رو کم کرد چه دلیلی داره از تایمر استفاده کنیم؟

شرمنده از این همه سوال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نسیم اسیم نمایش پست ها
      میشه کار خازن 470میکرو فارادی در مدار رو هم بگید که دلیل استفاده از اون چیه و مقدارش مهم هست که دقیقا همین مقدار باشه یا میشه کمی با توجه به موجودی تغییر داد؟

پس از تریاک نمیشه برای این کار استفاده کرد.

ببخشید اگه بشه با پتانسیومتر هم سرعت رو کم کرد چه دلیلی داره از تایمر استفاده کنیم؟

شرمنده از این همه سوال
      خازن 470رو هرچی گزاشتی گزاشتی مهم نیست ولی اگه بیشتر باشه یا همین باشه خوبه مشکلی نیست بیشتر نقش نویز گیری و صافی هستش
      پتانسیومتر جریانش کمه یعنی اگه شما پتانسیومتر بزاری مقاومت داخلش اتش میگیره ومی سوزه
      شما با پتانسیومتر مستقیم نمی تونی این کارو بکنی مداری که دادم داخلش یه پتانسیمتر هستش که با کمک اون میشه سرعت رو تغییر داد
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

درسته
        چون من اول از پتانسیومتر مستقیم برای کاهش سرعت استفاده کردم که همین اتفاق افتاد
        به نظر من توان مهمه وقتی باتری نیکل 3.3 ولت(البته شاید هم 4.8 کردم) میتونه توان مورد نیاز موتور رو در مقایسه با آدابتور 9ولتی تامین کنه ، نیازی نیست که بیشتر استفاده کنم. این به نظرتون نمیتونه منطقی باشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نسیم اسیم نمایش پست ها
          درسته
          چون من اول از پتانسیومتر مستقیم برای کاهش سرعت استفاده کردم که همین اتفاق افتاد
          به نظر من توان مهمه وقتی باتری نیکل 3.3 ولت(البته شاید هم 4.8 کردم) میتونه توان مورد نیاز موتور رو در مقایسه با آدابتور 9ولتی تامین کنه ، نیازی نیست که بیشتر استفاده کنم. این به نظرتون نمیتونه منطقی باشه؟
          4.8ولت فک کنم خوب باشه ولی بازم باید تست کرد
          بهتره اول مدارتو روی برد بورد تست کنی
          اون توان وولتاژ مربوط به اون ادابتور به جریان ادابتور هم بستگی داره
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ممنون از همه راهنمایی های خوبتون. موفق باشید
            جدیدترین ویرایش توسط نسیم اسیم; ۲۰:۳۰ ۱۳۹۵/۰۳/۲۷.

دیدگاه

سلام
              دوست عزیز اگه بتونی نقشه یه موتو 750 دور را روش پیاده کنی مشکلت حل میشه.موتورت چند شیاره؟
              الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X