اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

توان در مورد ژنراتور کوچک (همون موتور برق خودمون)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

توان در مورد ژنراتور کوچک (همون موتور برق خودمون)

دوستان من دیروز رفتم مسجد، موتور برقشون رو دیدم ، روش نوشته بود 22kva ، حالا من موندم که این ژنراتور چقدر میتونه به ما جریان بده ، و تا چه حد بار رو تغذیه کنه.
    کسینوس فی هم نداشت.حالا از کجا باید بفهمم چقدر جریان میتونم ازش بکشم؟؟یا توانش چنده؟!!

با تشکر.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

پاسخ : توان در مورد ژنراتور کوچک (همون موتور برق خودمون)

سلام
    مهندس توان ظاهری اون ژنراتور22 کا وا هستش.حد اکثر جریانی که میتونی ازش بکشی 10 امپر هست.(s=v*i)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ی نفر
      سلام
      مهندس توان ظاهری اون ژنراتور22 کا وا هستش.حد اکثر جریانی که میتونی ازش بکشی 10 امپر هست.(s=v*i)
      سلام.
      میدونم توان ظاهریش 22کیلو هست، ولی مگه توانی که کار رو انجام میده، p بر حسب وات نیست؟
      مثلا میگن فلان ژنراتور 100کیلووات توان میده، حالا جریانی که از این بدست میآریم جریان واقعی ما میتونه باشه،آیا این نباید به وات تبدیل و بعد جریانش و بدست بیاریم؟
      تازه اونم میشه 100.

با تشکر.
      به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
      (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

با توجه به توان موتور برق که حدود 22 کاوا است ، باید سه فاز باشه و همینطور باید یه چیزی در حدود 31 آمپر بهتون جریان بده.
        البته با فرض 400 ولت و کسینوس فی 0.8

دیدگاه

میشه با این موتور برق لپتاب روشن کرد باید چکار کنیم بدون سیم لپ تاب روشن کنیم منبع تغزیه بدون برق

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X