اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش ساخت موتور الکتریکی حرفه ای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آموزش ساخت موتور الکتریکی حرفه ای

نوشته اصلی توسط MOJTABAV
    سلام علیکم
    با عرض معذرت خدمت دوستان عزیز
    سرعتم بسیار مزخرف شده که برای یک پاسخ 1ساعت منتظرم میزاره :sad: سعی میکنم ک از یه راهی و هر چه زوذتر مطالب رو خدمتتون عرض کنم :sad: با گوشی میام که امکاناتش :cry2: بازم معذرت میخواهم :sad: :sad:
    سلام و درود
    می تونی اینترنت گوشی رو به رایانه وصل کنی و بعد با مرورگر رایانه بیایی. :biggrin:

دیدگاه

عیب نداره عجله نکن

دیدگاه

سلام دوست عزیز منم همراهیتون میکنم
        البته بالانس موتور و غیره رو در نظر بگیرید.
        مواظب اعمالمان باشیم

کسی نمیداند

آخرین خداحافظی اش چه وقتیه ؟

دیدگاه

باسلام
          اول پوزش میخواهم بابت وقفه زیاد که تا حدودیش دست خودم نبود :sad:
          دارم رو آرمیچرش که یه یه فکر جدید دارم البته جالب کار میکنم که همه بتونند این موتور رو بسازند.اگه این روش موفق شدم برا موتور براشلس هم خیلی راه آسون میشه. :wow:
          از دوستان هم ممنونم که طی این مدت همراهی کردند. :nice:با تشکر
          بگذارید و بگذرید
          ببینید و دل مبندید
          چشم بیاندازید ودل مبازید که
          دیر یا زود باید گذاشت و گذشت... حضرت علی(ع)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MOJTABAV
            باسلام
            اول پوزش میخواهم بابت وقفه زیاد که تا حدودیش دست خودم نبود :sad:
            دارم رو آرمیچرش که یه یه فکر جدید دارم البته جالب کار میکنم که همه بتونند این موتور رو بسازند.اگه این روش موفق شدم برا موتور براشلس هم خیلی راه آسون میشه. :wow:
            از دوستان هم ممنونم که طی این مدت همراهی کردند. :nice:با تشکر
            با سلام و درود
            برای شما آرزوی موفقیت در این زمینه را دارم.
            در کل سعی کنید وقفه زیادی برای قرار دادن آموزش ها ایجاد نشود.

دیدگاه

آقامجتبی عزیز م. موضوع مناسب وجالبی را شروع نمودی وجالب وروان هم آموزش راشروع کردی ولی متاسفانه دراوان آموزش همه علاقمندان رادرانتظاررهاکردی اگراشتباه نکنم ازتابستان 1394 تاامروز هیچ مطلبی ارایه نفرمودی حداقل بهتربود باپیامی دوستان رااز تصمیمت مطلع مینمودی ودوستان علاقمند راتااین حد درانتظار سرکار نمیگذاشتی ./ درعین حال از زحمات شمادرایجاد پست وشروع آموزش قدردانی مینمایم به امید آغازآموزشی جدیدوکامل ازشما . کارراکه کردآنکه .....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بابارانی نمایش پست ها
                آقامجتبی عزیز م. موضوع مناسب وجالبی را شروع نمودی وجالب وروان هم آموزش راشروع کردی ولی متاسفانه دراوان آموزش همه علاقمندان رادرانتظاررهاکردی اگراشتباه نکنم ازتابستان 1394 تاامروز هیچ مطلبی ارایه نفرمودی حداقل بهتربود باپیامی دوستان رااز تصمیمت مطلع مینمودی ودوستان علاقمند راتااین حد درانتظار سرکار نمیگذاشتی ./ درعین حال از زحمات شمادرایجاد پست وشروع آموزش قدردانی مینمایم به امید آغازآموزشی جدیدوکامل ازشما . کارراکه کردآنکه .....
                سلام. من امروز یه مشکل توی موتور یونیورسال داشتم که بعد از سرچ کردن چشمم به این مطلب افتاد و کنجکاو شدم ببینم چیه!
                به قول شما این دوستمون خوب شروع کرد ، اما چیزی که باعث شد من حتی قبل از دیدنِ انتهای تاپیک ، حدس بزنم که ممکنه این دوستمون مطلب رو کامل نکنه ، چندتا کامنت بود!!!
                این دوستمون ساخت موتور رو خیلی ساده گرفته بودن (البته منظور موتور حرفه*ای هست که در اسم تاپیک مشخصه وگرنه موتور الکی رو میشه با یه باطری قلمی و دوتا آهن*ربا و یه دونه پیچ و یه پروانه کاغذی ساخت!)
                عرض می*کردم که این دوستمون ساخت موتور رو خیلی ساده گرفته بود و تازه به گفته خودش روشی رو کشف کرده (دنبال یه روشی ****ام که ....) ساخت موتور دی*سی و براشلس آسون میشه!!!! (والا تا اونجایی که من می*دونم این موتور*ها فقط از یه جهت شبیه هم هستند و اونم اینه که می*چرخند ، تازه از نظر فرآیند چرخشی کلا با هم تفاوت دارند!
                تا اینجا امیدوار بودم که همچین چیز خارق*العاده*ای رو ببینم و یاد بگیرم ، مخصوصاً با گذاشتن اون حروف LOL و WOW در پایان جمله*هاشون!
                اما همین که بعد از هر کامنت ظاهراً علمی*تر (راجع به موتور) دیدم دوستمون دنبال بهونه*س که تاخیر رو موجه نشون بده ، فهمیدم که این تاپیک نیمه*کاره رها میشه!
                برگردید و کامنت*ها رو بخونید متوجه خواهید شد.

دیدگاه

سلام
                  دوستان اول اول با عرض معذرت...خودم هم به موضوع واقف هستم.
                  ولی در اولین فرصت ممکن بحث رو ادامه میدهم.مشکاتی رو داشته ام.
                  جدیدترین ویرایش توسط MOJTABAV; ۱۶:۱۴ ۱۳۹۸/۱۲/۱۸.
                  بگذارید و بگذرید
                  ببینید و دل مبندید
                  چشم بیاندازید ودل مبازید که
                  دیر یا زود باید گذاشت و گذشت... حضرت علی(ع)

دیدگاه

سلام دوستان
                    من میخوام یه موتور براشلس رو خودم بسازم. توانش هم در حد 600وات تا یک کیلو واته.اما دو تا مساله هست که ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه.
                    1- ورق فولاد الکتریکی(فولاد سیلیکونی) رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ چون اکثرا به صورت عمده میفروشن.
                    2-اون چسبی که باهاش ورقه های فولاد سیلیکون رو بهم میچسبونن تا هسته ی استاتور شکل بگیره چه چسبیه؟
                    ممنون از توجهتون

دیدگاه

سلام روزتون بخیر. ببخشید من تخصصم این حوزه نیست ولی علاقمندم. می خوام یک وسیله 20 تا 25 کیلویی را بتونم در یکی از ساده ترین حالت ها جلو و عقب ببرم. مثلا 1 ثانیه بره جلو و 1 ثانیه بیاد عقب. بنظر شما چه موتوری براش بزارم و چه نیازمندی هایی داره؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X