اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک کمک کمک لطفابرای افزایش شدت جریان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کمک کمک کمک لطفابرای افزایش شدت جریان

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
    اره...واسه همین اون خازن رو میزارن.....واسه کسایی که ساب می زارن باید باشه....حالا چ ساب ضعیف چ ساب قوی
    با سلام :
    آیا این خازن های ساب، باید موازی با باتری خودرو وصل شوند، یا مورد دیگری.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

سلام.من برای آمپلی ماشین از پاور کامپیوترو یه بانک خازن استفاده کردم.ببین اون خازنی که واسه سیستم صوتیِ معمولا بین 1 تا 5 فاراد میزارن.من که 10 تا خازن 10000 میکرو فاراد موازی کردم.اگه خیلی ظرفیت زیاد باشه شارژ شدن خازن ها طول میکشه باز واسه سیستمت کم میاره.اگه کم باشه بازم کم میاره :| من خودم احساس میکنم زیاده.چون وقتی یه لحظه ساب تکون میخوره خازنا دشارژ میشن تا چند ثانیه بعد صدای آهنگ یه جوریه.(چون ولتاژ پایینه اغتشاش آمپلی زیاد میشه) بعد چن ثانیه که خازنا شارژ میشن باز درست میشه.خازن های سیستم صوتی هم چند تا خازن ظرفیت بالان که موازی شدن که تشکیل یه بانک خازنو دادن.اما واسه طراحی شو اون ولت مترو ایناش یکم گرون در میاد :biggrin: میتونی چند تا پاور کامپیوتر رو هم باهم موازی کنی :bye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری
        با سلام :
        آیا این خازن های ساب، باید موازی با باتری خودرو وصل شوند، یا مورد دیگری.
        خازن ساب که بهش نمیگن این خازن ها رو میزارن که سیستم وقتی زیر فشار میره مثلا بیس شدیدولتاژ کم نشه و جریان کم نیاره....این خازن رو با باطری موازی میکنن
        نوشته اصلی توسط mmohamadd
        سلام.من برای آمپلی ماشین از پاور کامپیوترو یه بانک خازن استفاده کردم.ببین اون خازنی که واسه سیستم صوتیِ معمولا بین 1 تا 5 فاراد میزارن.من که 10 تا خازن 10000 میکرو فاراد موازی کردم.اگه خیلی ظرفیت زیاد باشه شارژ شدن خازن ها طول میکشه باز واسه سیستمت کم میاره.اگه کم باشه بازم کم میاره :| من خودم احساس میکنم زیاده.چون وقتی یه لحظه ساب تکون میخوره خازنا دشارژ میشن تا چند ثانیه بعد صدای آهنگ یه جوریه.(چون ولتاژ پایینه اغتشاش آمپلی زیاد میشه) بعد چن ثانیه که خازنا شارژ میشن باز درست میشه.خازن های سیستم صوتی هم چند تا خازن ظرفیت بالان که موازی شدن که تشکیل یه بانک خازنو دادن.اما واسه طراحی شو اون ولت مترو ایناش یکم گرون در میاد :biggrin: میتونی چند تا پاور کامپیوتر رو هم باهم موازی کنی :bye
        اره امپلی فایر ماشین رو نمیشه با این چیزا تغذیه کرد.....باید چند تا پاور کامپیوتر موازی کنی.....
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

با سلام و عرض ادب
          عزیزم یه کار میگم انجام بده خودتو خلاص کن
          چیزی که شما لازم داری یه پاور کامپیوتر هست که روی 12 ولتش آمپر بالایی داشته باشه بقیه ولتاژاش دیگه مهم نیس همیشه هم برقت رگوله هست و هیچ آسیبی به آمپیلی نمیزنه.
          البته چون سوییچینگه قبلش پاور کامپیوتر خودتو باز کن به آمپیلیت وصل کن ببین چجوری جواب میده آیا نویز نداره بعدش یه پاور پرقدرت و از اون مهمتر جنس خوب بگیر استفاده کن.من شرکت ایرانی گرین رو بهت پیشنهاد میکنم مدلشو خودت از تو کاتالوگاش پیدا کن.

دیدگاه

سلام دوستان بنده تازه واردم داخل این انجمن، قبلا اکانت داشتم ولی زیاد سر نمیزدم؛ موضوعم رو مطرح کردم ولی کسی پاسخی نداد؛ اگر امکانش هست یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه در جهت دانلود کتاب زبان اصلی بیم بهارا خیلی نت رو گشتم چیزی پیدا نکردم. واقعا بهش نیاز دارم برای ازمون ورودی دانشگاه.
            مرسی دوستان.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahpoori نمایش پست ها
              منظورم این بود ازون خازنها که گفتم نمیشه بجا این خازن که شما میگی بذاریم؟ و این خازن ساب دقیقا چیه؟فقط خازنه توش یا چیز دیگه هست؟
              با سلام :
              این خازن ظرفیت 40 فارادی دارد که بصورت موازی به برق باتری متصل شده، تا در هنگام جریان کشی بسیار زیاد ساب، باعث تغیر شدید ولتاژ در سیتم برق خودرو نشود، قیمت این خازن ها حدود قیمت یک باتری می باشد.
              علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
              نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

البته خازن آمپ ماشین در حدود 1 تا چند فاراده و من بیشترشو ندیدم.
                خازنهای چند صد فارادی هم هست که معروف به خازن باتریه ولی چون مقاومت داخلیشون بالاست بدرد ساب و کلا افت ولتاژ لحظه ای نمیخوره.
                الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahpoori نمایش پست ها
                  البته خازن آمپ ماشین در حدود 1 تا چند فاراده و من بیشترشو ندیدم.
                  خازنهای چند صد فارادی هم هست که معروف به خازن باتریه ولی چون مقاومت داخلیشون بالاست بدرد ساب و کلا افت ولتاژ لحظه ای نمیخوره.
                  سلام
                  اگر باهم موازی کنید مقاومتشون نصف میشه
                  I'm going to
                  RWTH Aachen
                  University

دیدگاه

سلام.من یک ترانس ۱۲ ولت ۲۰ آمپر دارم با چه مداری میتونم به ۲۴ ولت ۱۰ آمپر تبدیلش کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amirhussein97 نمایش پست ها
                      سلام.من یک ترانس ۱۲ ولت ۲۰ آمپر دارم با چه مداری میتونم به ۲۴ ولت ۱۰ آمپر تبدیلش کنم؟
                      درود ، باید هسته رو باز کنید و با محاسبات تعداد دور ۲۴ ولت رو بدست بیارید ، و با سیم لاکی نازک*تر ، مجدد ثانویه رو ببندید برای ۲۴ ولت . با مدار بازدهی خوبی نخواهید داشت .

دیدگاه

آخه یاد ندارم میترسم بازش کنم نتونم ببندمش خراب بشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X