اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشخیص توان وامپرترانسهای بدون هویت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشخیص توان وامپرترانسهای بدون هویت

سلام دوستان گرامی.درموردترانسهای کاهنده سوالم اینه که باتوجه به نیودمختصات ترانسفورماتورتکفازکاهنده بفرماییدباتوجه به این اندازه های دورهسته ووزن توان تقریبی یاامپراژیکه میتوانم درخروجی داشته باشم چقدرحدودامیتواندباشد.اندازه برحسب سانتیمتر21×25×10میباشدباوزن تقریبآ45 کیلوکمترنیست.ولتاژورودی220بهش دادم ودرخروجی سه سر30vو60ولت میباشد.سپاس

فرستاده شده از Redmi Note 8 Proِ من با Tapatalk

پاسخ : تشخیص توان وامپرترانسهای بدون هویت

دوستان واساتیدیکه تجربه دارند.درصورت ممکن جواب بفرمایید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aza0 نمایش پست ها
      دوستان واساتیدیکه تجربه دارند.درصورت ممکن جواب بفرمایید

با درود
      باید به مصرف کننده وصلش کنی و ترجیحا بتونی جریان مدار از کم افزایش بدی تا وقتی که ولتاز نامی ترانس افت کنه
      با توجه به جریان خروجی میشه امپر ترانس یا توانایی جریان دهی ترانس پیدا کرد
      از روی حجم و اندازه هم حدودا میشه
      برای گذاشتن عکس با گوشی عکس بگیرید ترجیحا با حجم کم و نه عکس با کیفیت و رزولیشن بالا
      و بعد اون عکس رو با یک سایت اپلود .. الپلود کنید و ادرس یا لینکی که به شما میده کپی کنید و در پیامتون بذارید

دیدگاه

سلام.یاتشکراژشما.اول بابت گرفتن امپربوسیله مصرفکننده راستش مولتی مترمن ده امپربیشتررانمیشه اندازه گرفت .ازبابت تقریبی بااندازه ترانس هم منکه چیزیکه توعکس برای توان تقریبی بایددید.منکه بیشتروبهترازدیدن غکس اندازش رااعلام کردم خدمتتون باوزنش را.کایل خروجیشم هرکدومش بافته شده ازحدودآهرکدوم ده عددسیمهای ۳برژق ساختمان هست.الیته یکیشون قطرش دوبرابر.یعنی ۲۰رشته سیم افشان۳.سرشونم باکابل شوپرس کرده.سوراخ کابلشوهاشم باپیچ مهره ۱۴به قسمت درایوربسته میشده.دیگه لنذازشم که گفتم.مگه توعکس چی هستکه اینجامعلوم نشده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X