اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اندازه گیری و کنترل دور موتور ac

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اندازه گیری و کنترل دور موتور ac

سلام رفیق فکر کنم خوب مشکلتو توضیح ندادی و ما هنوز نمیدونیم شما تو برنامه نویسی میکرو مشکل داری یا تو راه انداختن یه مدار قدرت یا کار با تاکومتر
    ولی به نظرم مراحل زیر رو طی کن
    1.با میکرو یه برنامه دیمر بنویس وسعی کن با یه تریاک نور یه لامپو کم و زیاد کنی(از این دست مدارات تونت زیاده)
    2.بعد یه تعییراتی توش بده تا بشه یه موتور هم بهش وصل کرد(با توجه به سلفی شدن بار)
    3.یه فیدبک از موتور بگیر تا بتونی دور رو ثابت نگه داری

دیدگاه

نوشته اصلی توسط B2
      سلام رفیق فکر کنم خوب مشکلتو توضیح ندادی و ما هنوز نمیدونیم شما تو برنامه نویسی میکرو مشکل داری یا تو راه انداختن یه مدار قدرت یا کار با تاکومتر
      ولی به نظرم مراحل زیر رو طی کن
      1.با میکرو یه برنامه دیمر بنویس وسعی کن با یه تریاک نور یه لامپو کم و زیاد کنی(از این دست مدارات تونت زیاده)
      2.بعد یه تعییراتی توش بده تا بشه یه موتور هم بهش وصل کرد(با توجه به سلفی شدن بار)
      3.یه فیدبک از موتور بگیر تا بتونی دور رو ثابت نگه داری
      سلام
      اینکارارو انجام دادم ولی هنو به نتیجا دلخواه نرسیدم. مشکل سخت افزاری ندارم بیشتر نرم افزاری و مخصوصا با تاکو!!! .
      من از فرکانس تاکو برای گرفتن فیدبک استفاده میکنم ولی دور موتور افت و خیز داره بازم.وقتی یکباره روی موتور بار بیاد موتور ریپ میزنه. جون من هرکی در این زمینه کار کرده و جواب گرفته بهم پیام بده. مجانی نمیخوام اگه کار بده هزینشم پرداخت میکنم :agree:
      خدا نور است و من اشعه ای از او ...

دیدگاه

مثکه کسی در این زمینه کاری انجام نداده. آره؟

دیدگاه

برای فیدبک گرفتن از سرعت دوروش وجود داره روش قدیمی استفاده از تاکو که یه ژنرراتور دی سی کوچیک که هرچی سرعت بر بالا ولتاژ فیدبکشم بیشتر روش دیگه انکدر که بصورت دییجیتال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط غلامرضا گلنواز
            برای فیدبک گرفتن از سرعت دوروش وجود داره روش قدیمی استفاده از تاکو که یه ژنرراتور دی سی کوچیک که هرچی سرعت بر بالا ولتاژ فیدبکشم بیشتر روش دیگه انکدر که بصورت دییجیتال
            من تو همین نحوه ارتباط ولتاژ با تغییر زاویه آتش موندم. فکر میکنم منطق مداری که بستم مشکل داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X