اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت دستگاه ECG با مدار عملی، روی نمایشگر گرافیکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت دستگاه ECG با مدار عملی، روی نمایشگر گرافیکی

بقیش رسمه دیگه،بده ADC،با یک XوY که X فقط شیفت به جلوی و Y نقاطیه که از ADC میگیری،همینارو باید پیوسته کنی
    انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

سلام
      ممنون بابت این پست
      لینک اول که نشد دومی هم سرعتش خیلی پایین در حد بایت!!! با اینکه من ای دی اس ال دارم! اگه میشه دوستانی که دانلود کردند هم فرمت فایل رو پی دی اف کنند که همه بتونند ببینند و هم با این کار حجم کم میشه. در انتها در سایت دیگه ای پلود کنند ممنون میشم.

دیدگاه

سلام
        اگه کسی روی ecg کار کرده و جواب گرفته میشه کمک کنین ؟
        من فیلترارو بستم مونده درایو پای راست و تقویت کننده نهایی باید چه قدر باشه ؟؟ گین اولیم 50 هست
        ad705 گفتم
        میخوام به دیجیتال تبدیلش کنم و وصلش کنم با یو اس بی کامپیوتر . ft232 و atmega32

برنامه نویسی بلد نیستم
        میشه راهنماییم کنین ؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط setare123
          سلام
          اگه کسی روی ecg کار کرده و جواب گرفته میشه کمک کنین ؟
          من فیلترارو بستم مونده درایو پای راست و تقویت کننده نهایی باید چه قدر باشه ؟؟ گین اولیم 50 هست
          ad705 گفتم
          میخوام به دیجیتال تبدیلش کنم و وصلش کنم با یو اس بی کامپیوتر . ft232 و atmega32

برنامه نویسی بلد نیستم
          میشه راهنماییم کنین ؟؟
          سلام
          کاری نداره حساب کردن گین ماکسیمم ولتاژ سیگنال قلب 1میلی ولت هست یعنی بخش QRS شما این رو باید به پنج برسونی تو تقویت اول گین 400-500 مناسبه اما گین طبقه اول خیلی هم بره بالا بندویت کم میشه میدونی که همیشه گین بندویت ثابته.
          باقیش میشه راه اندازی ADC و FT232 که کاری نداره تو سایت هم احتمالا برنامه هاش هست.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X