اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مهندسی پزشکی وزارت بهداشت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مهندسی پزشکی وزارت بهداشت

من الان دفترچه رو یکبار دیگه خوندم خودش اومده یک مثال زده .
    در بند ج نوشته: در نهایت نمره هر درس جمع شده و در ضریب آن درس ضرب میشود و .....
    آخه اگه غیر این بود نا مردی بود.

دیدگاه

نه درصد سیگنال با آناتومی فرق داره 50 % سیگنال 10 سوال ولی آناتومی 5 سوال!!!
      ولی از دید کلی 1 سوال آناتومی با سیگنال یکی هست یعنی ضریب اعمال نمیشه مثل وزارت علوم که دروس در گرایش ها ضریب دارن نیست!!!

دیدگاه

یکبار دیگه دفترچه رو نگاه کنید!
        بند ج مثال گفته نمره هر درسی از ضرب مجموع تعداد سوالات درست و غلط در ضریب اون درس محاسبه میشود!
        خب همین ضرب در ضریب میشه مثل وزارت علوم.

دیدگاه

سلام.ضریب هر درس برابر با تعداد سوالاشه تقسیم بر 10.بجز زبان که همونطور که گفتن 40 سواله و ضریب 2.
          درصد هر درس تو ضریبش ضرب میشه و تقسیم بر تعداد کل که 11 هستش میشه.
          یعنی ریاضی ، مدار ، الکترونیک ، فیزیک * 1.5
          سیگنال و زبان * 2
          آناتومی و فیزیولوژی مجموعا * 1
          :read:

دیدگاه

سلام دوستان
            من درصدام بصورت زیر بنظرتون امیدی هست بقبولی؟
            ریاضی 33.3
            سیگنال 50
            مدار 53.3
            الک 66.6
            بقیه دروس صفر

دیدگاه

اگه همش درست باشه به نظر من که تهران قبول میشی!!!

دیدگاه

سلام تبریک می گم دوستان ظاهرا همه خوب دادید!
                منم بدک نبود خدارو شکر!
                مریم خانم ال خوب زدید تبریک میگم اما سیگنال کم زدید با توجه به اینکه مقدمه آناتومی و زبان رو نزدید اما انشاا... تهران قبول میشید.
                بنظرم سیگنالش فوق العاده بود , یعنی اونجوری بود که من می خواستم . بین 80 تا 75 درصد زدم البته اگه در کلیدها مسخره بازی در نیارند.

دیدگاه

با توجه به کلید سال های قبل معمولا اشتبا ه زیاد دارند در کلید اولیه جهت اعتراض باهم هماهنگ باشیم . فردا کلیدها میاد!
                  اگه اشکالی بود در همین اینجا مطرح کنید و بهم دیگه کمک کنیم تا حقی از کسی ضایع نشه.

دیدگاه

سلام.بچه ها بنظرتون من با اینایی که جواب دادم تهران قبول میشم؟؟
                    دانشگاه تهران منظورم هست.
                    ریاضی 6تا
                    مدار 10
                    سیگنال 13
                    الکترونیک 5
                    مقدمه 3
                    آناتومی حساب کردم 60%
                    زبانم 11-12 تا جواب دادم.
                    اونطوری که برنامه ریزی کرده بودم فکر نمیکردم اینقدر وقت کم بیارم :angry:

دیدگاه

اره بابا
                      اگه همه ی اینارو که گفتی درست زده باشی رتبه ات 1 تا 3

دیدگاه

نوشته اصلی توسط prr66
                        سلام.بچه ها بنظرتون من با اینایی که جواب دادم تهران قبول میشم؟؟
                        دانشگاه تهران منظورم هست.
                        ریاضی 6تا
                        مدار 10
                        سیگنال 13
                        الکترونیک 5
                        مقدمه 3
                        آناتومی حساب کردم 60%
                        زبانم 11-12 تا جواب دادم.
                        اونطوری که برنامه ریزی کرده بودم فکر نمیکردم اینقدر وقت کم بیارم :angry:
                        اگه درست باشه عالیه!!
                        اگه شما قبول نشید کی قبول بشه! :applause:
                        یا آزمون آسون بوده یا کسایی که امتحان خوب دادن اینجا رفت وآمد دارن!!!! :cry:
                        به هر حال من احساس می کنم بیش از اونی که فکر می کردم آزمون خراب کردم!!! :cry:
                        امروز معلوم میشه که رستگار میشم یا نه!!!!

دیدگاه

من دیشب فهمیدم 1 دونه سوال سیگنال رو غلط زدم!!!!!! :angry:

دیدگاه

سوالاتی که باید کلید آن اصلاح شود یا حذف شوند
                            5 39 50 53 65 59
                            لطفا برای گرفتن حق خود و دوستانتان حتی اگر امیدی به نتایج این آزمون ندارید به کلید سوالات فوق اعتراض کنید....

سوال 5 هیچکدام از گزینه ها در شرایط اولیه داده شده صدق نمی کنند.-منبع
                            کتاب ریاضیات مهندسی پیشرفته فصل2
                            سوال 39مرجع اپنهایم فصل اول –دوره تناوب سیگنال ها-دوره تناوب گزینه ج
                            نمی توانند بصورت تابع گویا باشد چون توابع گسسته دارای دوره تناوب حقیقی
                            هستندو دوما اگر هم باشد 3p/10نیست بلکه بی این صورت محاسبه
                            میشود:2p/3p10که برابر 20/3 میشود که به ازای N=3 (هارمنیک 3( دوره تناوب
                            برابر 20 میشود.
                            سوال 50 مرجع اپنهایم فصل های تبدیل فوره پیوسته گسسته و سیستم های
                            مخابراتی- دو گزینه صحیح است !!!! تنها گزینه ای که در شرط دامنه خروجی
                            صدق میکند گزینه 2 است!!!
                            توضیح اگر ما تبدیل فوریه سیگنال p1(t) را محاسبه کنیم دارای دامنه ی 3
                            میشود (دامنه تبدیل فوریه سیگنال قطار ضربه پیوسته)که بعد از تبدیل شدن
                            به سیگنال گسسته با دامنه 2(دامنه تبدیل فوریه سیگنال گسسته P2(t))و در
                            نهایت ضرب در دامنه فیلتر H1 (با دامنه 1/3) دامنه خروجی برابر 2 میشود
                            که تنها گزینه 2 دارای حداکثر دامنه 2 می باشد و احتمالا دامه گزینه به
                            اشتبا 1 منظور شده که موجب به غلط افتادن داوطلبین گردیده لذا هر دو
                            گزینه 2 و 3 صحیح است !
                            سوال 53 مقدار منبع ورودی به درستی بیان نشده !!!
                            سوال65- گزینه اعلام شده صحیح نسیت وگزینه صحیح گزینه د است. از سوالات
                            تکراری کنکور وزارت علوم رشته مهندسی برق سال 78 است که نه مقادیر و نه
                            گزینه ها تغییر نکرده ! اما برخلاف کلید سازمان سنجش و حل تمامی کتب تست
                            گزینه 1 توسط آن سازمان صحیح اعلام شده که جای تعجب دارد! گزینه صحیح
                            اعلام شده توسط سازمان سنجش و مراجع تست های ارشد گزینه( د) است.که
                            احتمالا از اشتباهات تایپی وزارت بهداشت می باشد. ! ارجاع مجموعه تست های
                            کنکور کارشناسی ارشد برق دانشگاه تهران سال 77-78 ! کتاب آقای کاروزرگر
                            سوال 59 مدار که به اشتباه گزینه 1 صحیح اعلام شده! این سوال تکراری سال
                            78 مهندسی برق وزارت علوم می باشد که جواب صحیح گز ینه 4 میباشد نه گزینه
                            1 !.

دیدگاه

سلام
                              ببخشید پارازیت می ندازم، ولی اینجا کسی امیرکبیر می خونه؟ لطفا پیغام خصوصی بده.
                              ممنون
                              کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

دوتا از سوالات الک هم اشتباه.
                                سوال 79 و 80
                                پاسخ صحیح هردو گزینه 3
                                این دوتاسوال مشابه سوالات داخل درس کتاب مدرسان شریف مهندس کاشی فقط اعدادش عوض شده احتمالا جزسوالات سراسری سال 75 بقبل هست.
                                من سوالای سراسری 75 بقبلو ندارم لطفا هرکی به این سوالات دسترسی داره سال دقیق سوالات ذکر کنه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X