اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مهندسی پزشکی وزارت بهداشت سال 1391

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مهندسی پزشکی وزارت بهداشت سال 1391

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل رشته برق الکترونیک هستم کنکور وزارت بهداشت 91 ثبت نام کردم.چند تا سوال داشتم. اینو بگم من تاپیک مشابه (مهندسی پزشکی وزارت بهداشت) را خوندم.
    1)به نظرتون چقدر باید برای این کنکور وقت گذاشت تا بتونم قبول بشم؟ این 3ماه کافیه یا باید فشرده بخونم؟ من هنوز خوندن را شروع نکردم. چون کنکور وزارت علوم شرکت کرده بودم درس های مشترک ( زبان و ریاضی مهندسی ، سیگنال ، مدار و الکترونیک) کمی خوندم.
    2)درس های فیزیولوژی و آناتومی و مقدمه ای بر مهندسی پزشکی و فیزیک پزشکی هیچ پیش زمینه ای ندارم. در این مدت روی کدوم درس باید وقت بگذارم و بخونم؟ فقط با خوندن درس های مشترک احتمال قبولی هست؟
    3)تست های سال قبل وزارت بهداشت را کجا میشه پیدا کرد؟ من یک کتاب از انتشارات کتابخانه فرهنگ پیدا کردم بعضی دروس با کلیدهای آن را داره. کتابی کامل تر سراغ دارید؟
    4)برای این کنکور از منابع خاصی باید برای خوندن استفاده کرد یا همون منابع وزارت علوم مناسبه؟ چون وزارت بهداشت مرجع معرفی رده مثلا برای زبان انگلیسی چند کتاب معرفی کرده.
    5)در کل درمورد اینکه از گرایش الکترونیک ارشد مهندسی پزشکی ادامه بدم نظرتون مثبت هست یا منفی؟چون خیلی از درس هایی که بچه های مهندسی پزشکی گذروندن من اصلا نخوندم.
    سوالام خیلی زیاد شد. ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ : مهندسی پزشکی وزارت بهداشت سال 1391

سلام
    ببین شما کار سختی در پیش داری!
    من هم شرایط شما _(اندکی بهتر)سال پیش داشتم-وخیلی اذیت شدم تا قبول شدم-بهتر که شروع کنی مطمنم امسال قبولی سخت تر هم خواهد شد چون شرکت کننده ها بشدت داره زیاد میشه وظرفیت واقعا کم.خلاصه شما فیزیک پزشکی رو بخون از روی کتابی که وزارت بهداشت معرفی کرده-فیزیو وآناتومی سنگین واسه شما بیخیال شو!زبانشم واقعا تخصصی واسه بچه های پزشکی! جسارت به بچه های مهندسی پزشکی نباشه ولی من هرکی رو دیدم که توی این رشته خلاق وموفق بوده از رشته ی برق اومده !اون هم دلیل داره و شک نکن بهترین انتخاب رو کردی! ولی کار ,کار سختیه ! خصوصا درس سیگنال! که باید خورده باشیش تا بتونی جواب بدی واقعا 3یا 4سال از کنکور وزارت علوم جلوتر(در این در درس فقط) ریاضیش که ساده است فقط باید بدونی چیارو بخونی که بابررسی تست های سال های قبل دستت میاد!مدار هم بدک نیست ومن خودم 49% زدم! الک شبیه وزارت علوم میدن(5سال قبل)اما اعداد عوض میشه واسه همین باید دقت کنی که تسلط داشته باشی به حل سوالات! فیزیک پزشکیشم همون کتاب کافیه.
    موفق باشی دوست من. از تلاش یادت نره که کار کاره سختیه!

دیدگاه

سلام
      من دانشجوی کارشناسی رشته الکترونیک هستم و همانند دوستان تصمیم دارم که رشته مهندسی پزشکی رو برای ارشد بخونم و از شما تقاضا دارم که
      منابعی را برای دروس زیر معرفی کندید که بسیار گویا و ساده باشند :
      فیزیک پزشکی
      مقدمه ای بر مهندسی پزشکی
      و اگه میشه لطف کنید ضرایب دروس رو با تعداد سوالاتی که قراره بدن قرار بدید
      [img width=67 height=100]http://dc365.4shared.com/img/pGCA8eEE/30607875402595991224.jpg[/img]
      1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
      2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
      3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

کسی نیست جواب منو بده ؟
        [img width=67 height=100]http://dc365.4shared.com/img/pGCA8eEE/30607875402595991224.jpg[/img]
        1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
        2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
        3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X