اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با ماژول بلوتوث HC05

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل با ماژول بلوتوث HC05

نوشته اصلی توسط r-el
    ممنون از راهنماییتون حالا منم یچیزی بگم؟
    اون کلید داخل دیتاشیت باید کلید باشه ن میکروسوییچ چون باید بشه درحالت صفر یا یک قرارش داد و مدارو راه اندازی کرد تا با فرکانس 1 یا 2هرتز کارکنه درسته؟میکرو سوییچ لحظه ایه و نگه داری مدارو راه ااندازی کنی مد تغییر میکنه اما برق بره و بیاد کلید زده نمیشه پس برمیگرده رو مد اولی.
    اون state باید کلید انتخاب وضعیت باشه که ادم با یه سیم بده به یک یا 0
    en رو نمیدونم شاید حق با شماست
    خواهش میکنم.
    بله درست میفرمایید. میکرو سوئیچ با کلید این فرق رو داره. پس احتمالاً اون نیست.
    پس باید روی بورد را بررسی کنید و همینطور پشت بورد را تا مسیر های اتصال میکرو سوئیچ رو پیدا کنید.
    خب شما میتونید این کار رو انجام بدید :
    مدار رو راه اندازی کنید. و بعد از راه اندازی به طور عملی به تست میکرو سوئیچ بپردازید تا به کارکرد اون پی ببرید.
    //
    میشه بازم افتخار بدی راهنمایی کنی مهندس خوب و مهربون و با معلومات و ناز؟ اینم پاچه کاری و دلگرمی :nerd:دیگه چکارت کنم؟
    خواهش میکنم.ممنونم.نظر لطف شماست مهندس جان.
    نه به خدا من همچین آدمی نیستم. منظورم این بود که شما خودتون 1 بار دیتا شیت رو مطالعه بفرمایید. وگرنه جواب دادن به سوال فردی که به دنبال دانش هستش خودش به نوعی ثواب محسوب میشه.
    باشه چشم در حد سواد در خدمتم.
    والا به خدا چیزی دیگه یادم نمیاد.
    ولی به عنوان راهنمایی همونطور که عرض کردم خدمتتون ، شما بعد از اینکه ماژول رو برق دار کنید ، میتونید به صورت عملی کارکرد اون رو تست کنید.

دیدگاه

سلام هستید یه سوال بپرسم؟
      { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

سلام...
        میخوام از طریق میکرو pic رمز و اسم ماژول رو عوض کنم....برنامه رو با وقفه ی تایمر صفر تو کامپایلر ccs نوشتم ولی رمز واسمش عوض نشد...کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی فوریههههههه

دیدگاه

سلام و خسته نباشید یه سوالی داشتم
          ما یک برد داریم که روی اون hc05 هست بردمون هم دارای کارت شبکه هست میخواستم بدون چطور میتونم IP اون برد رو عوض کنم. در حقیقت چطور از طریق گوشی به بلوتوث وصل و ip شبکه اون رو عوض کنم دوستم یک نرم افزار داشت که با آن این کارو می کرد لطفا راهنمایی فرمایید. برد مورد نظر هم آردونیو نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X