اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گرد آوری اطلاعات پایه در راه اندازی انواع اینورتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : گرد آوری اطلاعات پایه در راه اندازی انواع اینورتر

نوشته اصلی توسط Ghasede del
    بله من هم موافقمپس اگر اینورتر هم کیلو وات با موتور باشه و ما موتور رو برای دور بالا و بار مشخص انتخاب کرده باشیم مشکلی پیش نمیاد.
    کاملا باین حرفتون موافقم من منظورم برای موتورهای بود که جریان نامی آن بر اساس فرکانس 50 داده شده

دیدگاه

اگر ما بخواهیم فرکانس را از 60 بالاتر ببریم لازمه که از اینورتری با کیلووات بالاتر از موتور استفاده کنیم
      خیر اشتباهه لازمه ان استفاده از موتوریست که برای فرکانس بالاتر طراحی شده باشه
      میبینید که فرض شما از ابتدا اشتباه بوده.به هر حال ادامه بحث در این مورد لزومی نداره.
      موفق باشید.

دیدگاه

:agree:
        پس در نهایت برای عملکرد در فرکانس بالا و با تغییر بالای سرعت فرکانس باید در محدوده کاری فرکانس اینورتر مانور داد در واقع اگر فرضا محدوده 10 کیلو هرتز تا 20 کیلوهرتز داریم این رو تبدیل کنیم به نهایت محدوده اینورتر و ازیک موتور با با دور بالا استفاده کنیم..
        اما داستان تغییر در کسری از ثانبه رو چه کنیم؟؟؟

دیدگاه

سلام
          دوستان یک سوال در مورد اینورتر دانفوس داشتم چه جوری جهت چرخش موتور رو عوض کنم؟
          هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamid256
            سلام
            سلام یه راهش همونه که دو تا از فازهای خروجی اینورتر را جابجا کنید

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان میگم من این کتاب رو دارم ولی فقط در مورد یک مدل کامل بحث شده و در بقیه مدل ها فقط معرفی شدن :agree:
              در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

سلام یه راهش همونه که دو تا از فازهای خروجی اینورتر را جابجا کنید
                در این صورت استفاده از اینورتر بی معنی خواهد بود.
                مدل اینورتر رو بنویسید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط B2
                  در این صورت استفاده از اینورتر بی معنی خواهد بود.مدل اینورتر رو بنویسید.
                  میکرو اینورتردانفوس

دیدگاه

من با این مدل اینورتر زیاد کار نکردم ولی خوب اگه از روی ترمینال فرمان میدید یه ورودی به نام revers برای این کار وجود داره و اگه از روی کیپد فرمان میدید احتمالا باید تو Quick Menu باشه.متاسفانه تو دفترچش منوهاشو نکشیده که دقیق راهنمایی کنم ولی میتونید تست کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط B2
                      من با این مدل اینورتر زیاد کار نکردم ولی خوب اگه از روی ترمینال فرمان میدید یه ورودی به نام revers برای این کار وجود داره و اگه از روی کیپد فرمان میدید احتمالا باید تو Quick Menu باشه.متاسفانه تو دفترچش منوهاشو نکشیده که دقیق راهنمایی کنم ولی میتونید تست کنید.
                      دوست عزیز دانفوس این چیزای که شما مگید نداره من با هردو مدلش کار کردم

دیدگاه

من با ls 5.5kw و با دلتا 7.5 کار کردم ،تنظیماتی مانند قدرت موتور،سرعت ها،ترمز با مقاومت،گشتاور راهندازی و کاهش سرعت ،در کل برا اسانسور کامل تنظیم کردم
                        از لحظاظ اسونی جفتشون مثله هم هستند فقط یکی LCD داره اون یکی سون سگمنت
                        فقط باید بدونی کدوم پارامترهارو تنظیم کنی
                        هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
                        بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
                        میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammady.teh
                          دوست عزیز دانفوس این چیزای که شما مگید نداره من با هردو مدلش کار کردم
                          حالا چون گفتم با این مدل کار نکردم یعنی دارم بی ربط حرف میزنم دیگه oo: حتما راهشم اینه که بدویی بری جای دو تا فازو عوض کنی بیای
                          عزیزم چیزایی که گفتم از خودم نگفتم بلکه تو منوالش نوشته..شما که با این مدلها کار کردی دیگه چرا؟ بگو با چه دکمه یا منویی دورشو عوض کنه فقط نگو بره جای دو تا فازو عوض کنه که.....

صفحه 10 از منوال دانفوس

?OK

دیدگاه

یعنی فقط همین تنظیم در منو ها باید انجام بشه چه بی درد سر
                            حالا اگه جا دوتا فاز و عوض میکردیم چه اتفاقی می افتاد؟؟؟؟////

دیدگاه

دوستان خودم پیداش کردم ترمینال 18 و19

دیدگاه

حالا اگه جا دوتا فاز و عوض میکردیم چه اتفاقی می افتاد؟؟؟؟////
                                این سوال نشون میده شما نه تنها از درایو بلکه از اصول کلاسیک این کار(رله و کنتاکتور)اطلاعات کافی نداری توصیه من به شما و دوستانی که میگن جای سیمها رو باید عوض کرد مطالعه بیشتره
                                و اما چرا؟ خوب فرض کن یه کارگر لازمه تو یه خط در یه لحظه موتور یه دستگاه رو به چپ و در لحظه بعد به راست بچرخونه باید چی کار کنه یه پیچ گوشتی برداره و بره فازها رو جا به جا کنه؟؟ یا با فشار یه دکمه این کارو انجام بده؟ جواب دادنش با خودت..
                                دوستان خودم پیداش کردم ترمینال 18 و19
                                من با این مدل اینورتر زیاد کار نکردم ولی خوب اگه از روی ترمینال فرمان میدید یه ورودی به نام revers برای این کار وجود داره
                                موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X