اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی و خرید فرستده گیرنده بسیارکوچک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی و خرید فرستده گیرنده بسیارکوچک

با درود و سلام؛اساتید محترم ببخشید من یه سیستم فرستنده گیرنده مشابه این تک رله و دو رله های ریموت کنترل موجود توی بازار نیاز دارم که فرستنده هر ریموتی باشه با هر فرکانسی مهم نیست اما گیرنده دو تا خروجی نرمال اوپن به صورت ترانزیستور یا هر قطعه مشابه داشته باشه که با فشار دکمه ریموت؛ دو خروجی در گیرنده تغییر وضعیت بده و یه جریان خیلی کمی رو سوییچ کنه؛ولتاژ گیرنده حداقل ولتاژی باشه که امکان داره و ابعادش طول زیاد مهم نیست اما ضخامتش به اندازه یه مداد معمولی نباید بیشتر باشه؛حتی الامکان امنیت فرکانسی هم داشته باشه ممکنه اگه سراغ دارین جایی و یا کسی میتونه واسم بسازه بهم کمک کنه؟خیلی خیلی ممنونم

نوشته اصلی توسط Amini3713 نمایش پست ها
    با درود و سلام؛اساتید محترم ببخشید من یه سیستم فرستنده گیرنده مشابه این تک رله و دو رله های ریموت کنترل موجود توی بازار نیاز دارم که فرستنده هر ریموتی باشه با هر فرکانسی مهم نیست اما گیرنده دو تا خروجی نرمال اوپن به صورت ترانزیستور یا هر قطعه مشابه داشته باشه که با فشار دکمه ریموت؛ دو خروجی در گیرنده تغییر وضعیت بده و یه جریان خیلی کمی رو سوییچ کنه؛ولتاژ گیرنده حداقل ولتاژی باشه که امکان داره و ابعادش طول زیاد مهم نیست اما ضخامتش به اندازه یه مداد معمولی نباید بیشتر باشه؛حتی الامکان امنیت فرکانسی هم داشته باشه ممکنه اگه سراغ دارین جایی و یا کسی میتونه واسم بسازه بهم کمک کنه؟خیلی خیلی ممنونم
    با سلام و احترام
    اگر امنیت فرکانسی برایتان مهم است باید از فرستنده های بر پایه Rolling Code استفاده کنید چون هیچکدام از ریموتهای Fix Code و یا Code Learn کوچکترین امنیتی ندارند. فرستنده های Rolling Code موجود در بازار غالبا بر اساس آی سی HCS301 میباشند. شما باید اول آی سی ریموت را بصورت سخت افزاری پروگرام و Encryption Key اختصاصی خودتان را در آن دانلود کنید و بعد متناسب با آن یک سخت افزار بر پایه میکروکنترلر برای گیرنده طراحی نمایید.

دیدگاه

سلام و ارادت؛متشکرم بابت راهنمایی شما؛نه امنیت فرکانسی در اون حد مهم نیست و در همین اندازه ریموت های کد لرن یا کد فیکس باشه کافیه؛مهم فقط دو تا خروجی سوییچ نیمه هادی هست و همون اندازه گیرنده که از قطر یه مداد بیشتر نشه

دیدگاه

ببخشید این مشخصاتی که من میخوام به صورت آماده وجود نداره ؟ یا باید ساخته بشه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X