اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط سریال ماژول sim808

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ارتباط سریال ماژول sim808

می خواستم از آقای hashemisali70 تشکر ویژه بکنم به خاطر اینکه تا حل شدن مشکل من به سوالاتم پاسخ دادن و حوصله شون سر نرفت!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط smsebnaa نمایش پست ها
      می خواستم از آقای hashemisali70 تشکر ویژه بکنم به خاطر اینکه تا حل شدن مشکل من به سوالاتم پاسخ دادن و حوصله شون سر نرفت!!
      خواهش میکنم!
      بالاخره جواب گرفتی!با max232 جواب گرفتی؟
      من برای مشکلت تو فروشگاه سئوال کردم! گفتن "پایه 9 و 10 برای سریال ttl هستش!"
      ولی پایه ها رو بیرون نداده بودن! فکر کنم گاف دادن تو طراحیش!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hashemisali70 نمایش پست ها
        خواهش میکنم!
        بالاخره جواب گرفتی!با max232 جواب گرفتی؟
        من برای مشکلت تو فروشگاه سئوال کردم! گفتن "پایه 9 و 10 برای سریال ttl هستش!"
        ولی پایه ها رو بیرون نداده بودن! فکر کنم گاف دادن تو طراحیش!
        بله با کمک max232 مسئله حل شد. دو تا مورد بود که اشتباه شده بود، یکی اینکه من خیال می کردم می تونم مستقیم از خروجی rs232 ماژول، به ttl میکرو بدم. ثانیا کابل rs232 یا همون com که eca توی جعبه گذاشته بود یه مشکل کوچیک داشت اون هم این بود که دو تا سیم رو جابجا لحیم کرده بود و از این بابت از مسئول لحیم eca هم تشکر می کنم!!!

دیدگاه

سلام
          دوست عزیز یعنی الان نمیتونم از طریق پورت usb که روی برده مستقیم به کامپیوتر وصل کنم؟
          ممنون بابت پاسختون

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط smsebnaa نمایش پست ها
          بله با کمک max232 مسئله حل شد. دو تا مورد بود که اشتباه شده بود، یکی اینکه من خیال می کردم می تونم مستقیم از خروجی rs232 ماژول، به ttl میکرو بدم. ثانیا کابل rs232 یا همون com که eca توی جعبه گذاشته بود یه مشکل کوچیک داشت اون هم این بود که دو تا سیم رو جابجا لحیم کرده بود و از این بابت از مسئول لحیم eca هم تشکر می کنم!!!
          سلام
          یعنی الان نمیشه از طریق پورت USB که روی برده برد رو مستقیم به کامپیوتر وصل کنم؟
          جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست....

دیدگاه

با سلام و خسته نباشید
            من میخواستم با استفاده از آردینو و سیم 808 یک ردیاب خودرو طراحی کنم و بسازم
            پنج تا پین داره ... دو تا گراند یه وی سی سی و یه آرایکس و یه تی ایکس! چگونگی اتصالش به آردینو رو دقیق نمیدونم ... براساس چیزایی که یاد گرفتم میدونم ک دوتا گراندشو به گراند آردینو و وی سی سی رو به وی سی سی آردینو و تی ایکس جی پی اس رو به آر ایکس آردینو و برعکس وصل کردم ... !
            بعد از اون باید برنامه رو طوری بنویسم ک مکان رو روی ال سی دی نمایش بده و همچنین پیام بده و اینکه رو گوگل مپ نشونش بده .... برای اینکه از باتری استفاده میکنم برای برق جی پی اس ! جی پی اس باید چند دقیقه یک بار پیا م رو بفرسته و خاموش بشه و ...!* میخواستم درمورد بستن مدار و اینکه برنامه نویسیشو از کجا شروع کنم کمکم کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X