اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در وصل نشدن SIM800L به شبکه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل در وصل نشدن SIM800L به شبکه

سلام دوستان من تجربه شخصیمو میگم نه ب ولتاژ ربط داره نه به جریان کلا خاسته ماژول یه خازن 3300 یا 4700 بزاری کار میکنه ولتاژتونو رو 4 تنظیم کنین با ولتاژ 3.3 هم کار میکنه ها ولی بهتره رو 4 تنظیم کنین و هر جور سیمی بزنین کار میکنه فقط یه خازن نیاز داره هر کی تو راه اندازیش مونده این میتونه به دردش بخوره البته این ماژولا دو نسخه داره یکیشون بدون خازن وصل میشه و یکیشون باید خازن داشته باشه انشالا که بدردتون بخوره

دیدگاه

سلام
      چند مورد در سیم 800 که رعایت بشه کار راه می افته
      یکی اینکه ماژول شما باید از چه سیم کارتی پشتیبانی میکنه . بعضی ماژول ها فقط سیم کارت ایرانسل و بعضی هم ایرانسل و هم همراه اول رو ساپورت میکنن . بهتره با ایرانسل تست کنید برای بار اول .
      دوم اینکه با باتری گوشی نوکیا قدمی ها تست کنید 3.7 ولت هستند و خیلی خوب و عالی جواب میدن .
      اگر با اینا تست کردید به شبکه متصل نشد احتمال قوی ماژول ایراد دارد .
      اگر از ماژول های dc to dc کاهنده استفاده میکنید ولتاژ رو بزارید روی 3.7 جواب نداد کمی بالاتر مثل 4.2 بگذارید . البته خودتون تست کنید با ولتاژ 3.7 بعد ی کمی بالاتر بگذاید . بیشتر باشه میسوزه ماژول .
      هر منبع تغذیه ای هم انتخاب میکنید مثل آدابتور چک کنید آدابتور آمپر 2 به بالا باشه .مثلا برای تغذیه ماژول دی سی به دی سی از آدابتور 12 ولت 2 آمپر استفاده کنید . چون زیر 2 آمپر ماژول کار نمیکنه .

دیدگاه

سلام
        چند وقت پیش فروشگاه سیم 800 نداشت . مجبور شدم از یه فروشگاه دیگه ماژول سیم 800 بخرم

دقیقا ماژول ها مثل ماژول های فروشگاهه. از فروشگاه که روی مدارم میزنم شبکه شناسایی میکنه ولی ماژول های جدید نه . قبلا این مشکل که داشتم سیم کارت عوض میکردم مشکل حل میشد ولی
        توی این ماژول ها ایرانسل - رایتل و همراه اول تست کردم ول یه چشمک 1 ثانیه میزنه ولی بعد شروع میکنه تند تند چشمک زدن. مازول ریست نمیشه ولی شبکه شناسایی نمیکنه
        این مشکل کسی داشته

دیدگاه

سلام
          دادش خیلی ممنونم از این راهنمایی کارم من راه افتاد خدا خیرت بده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X