اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رادیو کنترل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : رادیو کنترل

نوشته اصلی توسط ahsanxx
    خلاصه بگم توی دبیرستان تنها رشته هایی که اوردم کار و دانش وفنی حرفه ای بود منم حالا سوم دبیرستانم میخام رشتمو تغییر بدم نمیدونم کدوم رشته رو انتخاب کنم
    راستش انتخاب رشته خیلی کار بر ریسکیه چون نمیدونی آینده چی میشه خیلی ها رشته ای انتخاب کردن و 10 سال بعد که مدرک مهندسی رو گرفتن دیدن که دیگه بخاری ازش بلند نمیشه... ولی بعضی از رشته ها بهتره مثل وکالت و پزشکی...

دیدگاه

نه منظورم این بود که میخام بیام توی کار الکترونیک و مخابرات اما نمیدونم اسم این رشته چیه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahsanxx
        نه منظورم این بود که میخام بیام توی کار الکترونیک و مخابرات اما نمیدونم اسم این رشته چیه
        الکترونیک و مخابرات زیر مجموعه مهندسی برق
        اگه هم خواستی از فنی حرفه ای بری اسمش الکترونیکه که توی بعضی از هنرستانها تدریس میکنن. اما مخابرات رو نمیدونم که کاردانی داشته باشه یا نه
        گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

حالا یه سوال دیگه دارم من حدود 1 ساله که ترک تحصیل کردم و پرونده تحصیلی رو اوردم خونه حالا من 18 سالمه و سال دیگه 19 سالم میشه و مشمول سربازی میشم و دیپلومم رو نگرفتم گفتم ببینم راهی هست که بشه رشتم رو تغییر بدم (پرونده تحصیلی پیش خودمه وثبت نام نکردم)

دیدگاه

والا دقیقا نمیدونم
            اما فک نمیکنم زیاد سخت باشه
            برو توی هنرستان و فنی حرفه ای های شهرتون و ازشون سوال کن
            البته اینا فقط واسه اینه که مدرکشون رو هم دریافت کنی وگرنه میتونی به صورت آزاد از همین الان شروع کنی
            منابعشم اینقدر زیادن که حق انتخابت بالا میره
            گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X