اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطور میشه بلوتوث رو به میکرو شناسوند؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چطور میشه بلوتوث رو به میکرو شناسوند؟

دوستان سلام

من RX&TX سریال PL2303HX رو مستقیم وصل کردم به hc08 و داره کار میکنه :redface: میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟چون اون 3.3 ولته و این یکی 5 ولته

و ی سوال دیگه هم اینکه hc08 رو موفق شدم روشن کنم :biggrin: الان ال دی دی حالت ماژول داره با فرکانس 1 هرتز چشمک میزنه و موفق شدم اسم بلوتوث رو هم عوض کنم

اما 2 تا سوال
    1.چرا لپ تاپ بلوتوث ماژول رو نمیتونه پیدا کنه؟
    2.چرا با گوشی نمیتونم وصل بشم
    یعنی میاد تو لیست دستگاه های بلوتوثی اماوصل که میشی ارور میده و ال ای دی هم ثابت روشن میمونه انگار هنگ میکنه ماژول
    با تشکر
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

پاسخ : چطور میشه بلوتوث رو به میکرو شناسوند؟

خوب جواب سوال اولمو پیدا کردم فک کنم چون ورژن بلوتوث لپ تاپ 2 هستش و این 4ه برا همین نمیتونه پیدا کنه

نمیدونم چرا 08 خریدم :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
      "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
      ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
      ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
      پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X