اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نمیدونم اسمش چی میشه مدار کنترول مرکزی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : نمیدونم اسمش چی میشه مدار کنترول مرکزی

نوشته اصلی توسط khosrw1 نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم با سخنان شما موافقم ، ولی یکم هم در نظر داشته باشید که این سیستمی که من میخوام در بازار نیست و اینکه ماشالله هیچ مهندسی پیدا نمیشه که بخوایم یه درخواست کنیم یه همچین چیزی رو ازش ، یا اگرم پیدا میشه احتمالا قیمتی میگه که نگو ((( البته من پیدا نکردم که بگم و قیمت بگه )))
    خوب این تا اینجا
    میماند این که خودم آسیتن بالا بزنم و یچیزی سر هم کنم ((( البته خدایی ساختن یه لذت دیگه ای داره )))
    اگه در پاسخ های من دقت کرده باشید حتی پرسیدم که میتوانم از جایی بخرم و اینکه گفتم حتی اسمش رو هم نمیدانم
    یکم انصاف هم خوبه ، خیلی بد زدی
    ضمن سلام و خسته نباشید خدمت شما
    اولا که شما به اندازه کافی پولدار هستید و دلیل اینکه میخواید کلی از هزینه هاتون بکاهید بخاطر همین پولدار بودن شماست
    پولدار ها معمولا سعی میکنن از همه افراد بیشترین بهره رو ببرند
    شما خودتون مطمئنا شاغل هستید و صاحب املاک با کلی دم دستگاه
    وجدانا شما برای مشتری هاتون مجانی کار میکنید ؟ ایا غیر از این نیست روزانه ملیون ها تومن درامد دارید ؟
    من میتونم تقریبا حدس بزنم چه شغلی دارید و این مدار برای چه کاری نیاز دارید
    اگه دوستان بفهمند که شما ملیاردر هستید چه احساسی بهشون دست میده ؟
    من بی انصاف نیستم که هوای کسانی دارم که بیشترین زحمت کشیدن و از همه جامعه فقیر تر هستند
    بیا و وجدانا از این حرفا بگذریم چون من میتونم ساعت ها با منطق و یا هر فلسفه محکمی در این رابطه حرف بزنم

اولا که قطعات الکترونیکی چندین برابر و حتی چندین برابر برابر قبل گرون تر شدن و شما برای کوچک ترین کار های الکترونیکی کلی باید هزینه کنید
    بنظر من حداقل یک تا چند ملیون هزینه خواهد برد حالا جدای از کارمزد
    پس خودتون برای چند ملیون اماده کنید .. و هزینه واقعی هزینه طراحی نه قطعات ..
    برای اینکه یک شخص به این سطح برسه حداقل سال ها باید وقت گذاشته باشه تا به این مرحله برسه
    خود من بیشتر از 10 سال در این حیطه دارم جون میکنم و در اخر میام پیش شما به عنوان کارگر استخدام میشم و در اخر نصف پول کارگر هم نمیدید
    شما ماشین شاسی بلند میحرید و من به عنوان کارگر باید ماشین شما رو بشورم
    حالا تنها نقطه ای هست که اسلحه دست من افتاده
    خب از شوخی بگذریم ..
    راستی گفتید که همکاران قیمت فضایی میدن ؟ نه فضایی نیست .. وقتی یه جوشکار برای یه خال 50 هزار میگیره
    یه طراح الکترونیک که تمام موهای سرش ریخته خب مطمئنا داره کار حساس تر و با پایه علمی تری انجام میده
    همین پروزه شما حداقل یه هفته زمان میبره تا درست بشه .. اگر بخواید دست مزد یه کارگر هم بهش بدید میشه 700 هزار تومن حالا بغیر قطعات
    پس اون قیمت ها فضایی نیست
    واقعا شرمنده شما شدم که نتونستیم به شما کمک کنیم .. از صمیم قلبم آرزو میکنم هر چه زودتر این مشکلتون حل بشه .. آمین یا رب العالمین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کاکو نمایش پست ها
      ضمن سلام و خسته نباشید خدمت شما
      اولا که شما به اندازه کافی پولدار هستید و دلیل اینکه میخواید کلی از هزینه هاتون بکاهید بخاطر همین پولدار بودن شماست
      پولدار ها معمولا سعی میکنن از همه افراد بیشترین بهره رو ببرند
      شما خودتون مطمئنا شاغل هستید و صاحب املاک با کلی دم دستگاه
      وجدانا شما برای مشتری هاتون مجانی کار میکنید ؟ ایا غیر از این نیست روزانه ملیون ها تومن درامد دارید ؟
      من میتونم تقریبا حدس بزنم چه شغلی دارید و این مدار برای چه کاری نیاز دارید
      اگه دوستان بفهمند که شما ملیاردر هستید چه احساسی بهشون دست میده ؟
      من بی انصاف نیستم که هوای کسانی دارم که بیشترین زحمت کشیدن و از همه جامعه فقیر تر هستند
      بیا و وجدانا از این حرفا بگذریم چون من میتونم ساعت ها با منطق و یا هر فلسفه محکمی در این رابطه حرف بزنم

اولا که قطعات الکترونیکی چندین برابر و حتی چندین برابر برابر قبل گرون تر شدن و شما برای کوچک ترین کار های الکترونیکی کلی باید هزینه کنید
      بنظر من حداقل یک تا چند ملیون هزینه خواهد برد حالا جدای از کارمزد
      پس خودتون برای چند ملیون اماده کنید .. و هزینه واقعی هزینه طراحی نه قطعات ..
      برای اینکه یک شخص به این سطح برسه حداقل سال ها باید وقت گذاشته باشه تا به این مرحله برسه
      خود من بیشتر از 10 سال در این حیطه دارم جون میکنم و در اخر میام پیش شما به عنوان کارگر استخدام میشم و در اخر نصف پول کارگر هم نمیدید
      شما ماشین شاسی بلند میحرید و من به عنوان کارگر باید ماشین شما رو بشورم
      حالا تنها نقطه ای هست که اسلحه دست من افتاده
      خب از شوخی بگذریم ..
      راستی گفتید که همکاران قیمت فضایی میدن ؟ نه فضایی نیست .. وقتی یه جوشکار برای یه خال 50 هزار میگیره
      یه طراح الکترونیک که تمام موهای سرش ریخته خب مطمئنا داره کار حساس تر و با پایه علمی تری انجام میده
      همین پروزه شما حداقل یه هفته زمان میبره تا درست بشه .. اگر بخواید دست مزد یه کارگر هم بهش بدید میشه 700 هزار تومن حالا بغیر قطعات
      پس اون قیمت ها فضایی نیست
      واقعا شرمنده شما شدم که نتونستیم به شما کمک کنیم .. از صمیم قلبم آرزو میکنم هر چه زودتر این مشکلتون حل بشه .. آمین یا رب العالمین
      ممنون
      خوبوقتی میپرسم چقدر میشه شما چرا این همه جبه میگیرید !!!
      خوب وقتی میگم قیمت چقدر میشه ، بگید مثالا اینقدر برای این ، منم میگم میخوام یا نمیخوام
      فداتون ، ولی خدایی خیلی شکار شدید ها ، من رو پولدار میکنی ، خودتونو کارگر و......
      چه خبره دادا
      من چیزی رو که میخواستم گفتم ، گفتم نمیدانم اسمش چی میشه ، گفتم حاضریش هست که بخرم که ماشالله هیچ جواب ندادید افتادید به دعوا با من
      خوب چطور باید بپرسم
      بی ادبی که نکردم ؟ کردم؟
      خوب میخواید بفروشید ، حداقل قیمت بگید!!!
      چرا راه میافتید برا زدن !!!
      بله گفتم انصاف خوبه ،
      اگه فکر میکنید میتوانید انجام بدید بگید ،
      میخواید نظرتون رو بگید بگید
      دعوا نداریم
      بله من پولدار شما پولدار ، میخواستم ببینم چنین چیزی هست که کار من رو راحت کنه ( اطلاع نداشتم که هست یا نیست ) امدم اینجا پرسیدم ، با خودم گفتم شاید حاضریش باشه من بتوانم بخرم

با این همه از همه متشکرم که پاسخم رو دادند هر چند که بعضا تلخ بود برام ولی باز هم ممنونم از همه
      ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط khosrw1 نمایش پست ها
        ممنون
        خوبوقتی میپرسم چقدر میشه شما چرا این همه جبه میگیرید !!!
        خوب وقتی میگم قیمت چقدر میشه ، بگید مثالا اینقدر برای این ، منم میگم میخوام یا نمیخوام
        فداتون ، ولی خدایی خیلی شکار شدید ها ، من رو پولدار میکنی ، خودتونو کارگر و......
        چه خبره دادا
        من چیزی رو که میخواستم گفتم ، گفتم نمیدانم اسمش چی میشه ، گفتم حاضریش هست که بخرم که ماشالله هیچ جواب ندادید افتادید به دعوا با من
        خوب چطور باید بپرسم
        بی ادبی که نکردم ؟ کردم؟
        خوب میخواید بفروشید ، حداقل قیمت بگید!!!
        چرا راه میافتید برا زدن !!!
        بله گفتم انصاف خوبه ،
        اگه فکر میکنید میتوانید انجام بدید بگید ،
        میخواید نظرتون رو بگید بگید
        دعوا نداریم
        بله من پولدار شما پولدار ، میخواستم ببینم چنین چیزی هست که کار من رو راحت کنه ( اطلاع نداشتم که هست یا نیست ) امدم اینجا پرسیدم ، با خودم گفتم شاید حاضریش باشه من بتوانم بخرم

با این همه از همه متشکرم که پاسخم رو دادند هر چند که بعضا تلخ بود برام ولی باز هم ممنونم از همه
        ممنون
        راستش دعوایی نداریم و من با آرامش کامل دارم تایپ میکنم .. فقط مشکل اینجاست که گفتن برخی حقیقت ها تلخ
        فقط من با خواست خودم داوطلب شدم برای گفتن این حقایق تلخ

خیلی نیاز های الکترونیکی ما ساخته نمیشن .. چون نیاز ها با هم تفاوت داره و باید برای اون شخص طراحی بشه
        این چیزی که شما میگید اماده اون در بازار نیست و باید یکی اون به شکل های مختلف و با ابزار و طراحی های محتلف انجام بده
        امکان داره من از روش دیگه ای استفاده کنم و یک نفر دیگر از روش دیگه

خدایش من هیچ حرف غیر منطقی نزدم .. فقط حقیقت ها رو گفتم .. متاسفانه جامعه ما با اینگونه طراحی ها اشنایی ندارن و عادت کردن به خرید وسایل الکترونیکی ارزون که معمولا ساخت کشور های دیگه ست و شرایط در اونجا با اینجا فرق داره
        مردم اشنایی ندارن که یه الکترونیک کار از بیشتر تخصص های دیگه بیشتر زحمت کشیده و حاظرن چندین ها ملیون پول به هر تخصصی بدن ولی 100 هزار به یک الکترونیک کار ندن

راستش من اشتباه کردم که پاسخ دادم در اول و الان مسئولیتش افتاده گردن من
        من سعی میکنم راهنمایت کنم تا شاید به احتمال بتونی کاراتو انجام بدی و دستمزدی هم نمیخوام
        فقط برام دعا کن بتونم این خیانتمو به قشر مظلوم و ضربه دیده خودم هضم کنم
        من دیگه اون ادم سابق نمیشم
        تو پیام خصوصی راهنمایت میکنم .. فقط در حد راهنمایی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X