اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیفون

سلام دوستان بنده یک ماژول rfid رو به اردوینو و رله متصل کردم و یک سیم ترانس ایفون رو به رله وصل کردم و اون سیم رو به در بازکن وصل کردم،داخل خانه هم یک ترانس هست ولی سیم هاش مشخص نیست برای همین از یک ترانس دیگه استفاده کردم اما مشکل اصلی این نیست مشکل این هست که وقتی از ایفون دکمه در بازکن رو میزنم در باز میشه اما اگر کارت rfid رو بزنم به ماژول کار نمی‌کنه میتونید راهنمایی کنید ؟؟

نوشته اصلی توسط profesoro نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده یک ماژول rfid رو به اردوینو و رله متصل کردم و یک سیم ترانس ایفون رو به رله وصل کردم و اون سیم رو به در بازکن وصل کردم،داخل خانه هم یک ترانس هست ولی سیم هاش مشخص نیست برای همین از یک ترانس دیگه استفاده کردم اما مشکل اصلی این نیست مشکل این هست که وقتی از ایفون دکمه در بازکن رو میزنم در باز میشه اما اگر کارت rfid رو بزنم به ماژول کار نمی‌کنه میتونید راهنمایی کنید ؟؟
    با سلام و احترام
    اگر مطالبی که نوشتید را بصورت یک نقشه نمایش میدادید به مراتب بهتر قابل درک بود.
    توجه داشته باشید که در آیفونها، معمولا سیم ترانس دربازکن میره داخل پنل دم در و اونجا از طریق یک رله بسمت بوبین دربازکن میره. (گذشته از اینکه این مدل طراحی مرسوم در آیفونها از لحاظ امنیتی مشکل بزرگی داره) توجه کنید که شما باید کنتاکت رله ماژول RFID را به ترتیبی در مدار قرار دهید که با کنتاکت رله موجود در پنل دم در موازی باشد.
    موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X