اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

lcd tft 2.4 آردوینو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

lcd tft 2.4 آردوینو

وقت بخیر اساتید محترم ، با تهیه یک ال سی دی 2.4 اینچی می خوام مقادیر یک سنسور را نمایش بدهم ، اما وقتی پرینت می کنم کاراکتر ها روی هم نوشته می شه ، اگه ریست کنم یا بک کالر را باز فراخوانی کنم صفحه به حالت چشمکی میشه که حالت جالبی نیست از دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

پاسخ : lcd tft 2.4 آردوینو

نوشته اصلی توسط Sajad123123 نمایش پست ها
    وقت بخیر اساتید محترم ، با تهیه یک ال سی دی 2.4 اینچی می خوام مقادیر یک سنسور را نمایش بدهم ، اما وقتی پرینت می کنم کاراکتر ها روی هم نوشته می شه ، اگه ریست کنم یا بک کالر را باز فراخوانی کنم صفحه به حالت چشمکی میشه که حالت جالبی نیست از دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    درود ، از دستور رنگ متن به صورت زیر استفاده کنید ببینید مشکل رفع میشه ؟ رنگ متن و زمینه رو قرار بدید طبق* چیزی که نوشتید
    setTextColor(text color, background color);

دیدگاه

خیلی از پاسختون ممنون
      دوست عزیز این کار جواب میده اما وقتی مثلا مقدار سنسورم 4 رقمی میشه مثلا مقدار 1234 را برمیگردونه و وقتی که دو رقمی میشه مثلا 99 راباید نشون بده 9934 را نشون میده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Sajad123123 نمایش پست ها
        خیلی از پاسختون ممنون
        دوست عزیز این کار جواب میده اما وقتی مثلا مقدار سنسورم 4 رقمی میشه مثلا مقدار 1234 را برمیگردونه و وقتی که دو رقمی میشه مثلا 99 راباید نشون بده 9934 را نشون میده
        راه ساده اینه که بعد نمایش مقدار عددی، دو سه تا space هم نمایش بدی تا مقدار باقیمانده از عدد بزرگتر را پاک کنه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X