اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تلویزیونهای بسیاربزرگ که دربعضی ازمیدانهای شهر نصب است

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تلویزیونهای بسیاربزرگ که دربعضی ازمیدانهای شهر نصب است

درمورد تلویزیونهای بسیاربزرگ که دربعضی ازمیدانهای شهر نصب است اطلاعات میخواستم . ورودی آنها چطورتامین میشود؟ کنترل آنهابه چه صورت است ؟ ارتباطشان بامرکزکنترل به چه صورت است ؟ سیستم آنهاآنالوگ است یادیجیتال ؟ لطفامراراهنمایی کنید . متشکرم

پاسخ : تلویزیونهای بسیاربزرگ که دربعضی ازمیدانهای شهر نصب است

این نمایشگر ها از led ماتریس تشکیل شده ان و برای شرکت تتا می باشد . از چین وارد میشن و ارتباط wifi است

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز

من مهندس طراح شرکت تتا هستم هیچ کدوم از اینها از وارداتی نیست همش ساخت داخله و همه آنها از طریق کامپیوتر کنترل می شند و ارتباطشان هم با مرکز یا از طریق مودم یا شبکه بی سیم یا به صورت local کنترل می شند
      gli

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gholinezhad_h
        با سلام خدمت دوستان عزیز

من مهندس طراح شرکت تتا هستم هیچ کدوم از اینها از وارداتی نیست همش ساخت داخله و همه آنها از طریق کامپیوتر کنترل می شند و ارتباطشان هم با مرکز یا از طریق مودم یا شبکه بی سیم یا به صورت local کنترل می شند
        سلام

چقدرش ساخته داخله؟ یعنی ماژولهاش رو هم داخل تولید میکنین؟ PCBهاش هم داخل تولید میشه؟ اگر ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین.
        این شرکت سایت هم داره؟

ممنون
        اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز

دقیقا درسته :applause:
          **همیشه به این فکر کن که خداوند با توست**

دیدگاه

سلام
            بله همه ماژولها ساخت داخله یعنی در داخل کشور تولید می شه و PCB ها رو تیم کارشناسی طراحی می کنه و برنامه هاش را هم من خودم می نویسم هر از چند گاهی فقط پنلهای فلزی (جعبه ها )را وارد می کنیم
            gli

دیدگاه

سلام
              بله همه ماژولها ساخت داخله یعنی در داخل کشور تولید می شه و PCB ها رو من خودم طراحی می کنم و برنامه هاش را هم من خودم می نویسم هر از چند گاهی فقط پنلهای فلزی (جعبه ها )را وارد می کنیم
              با سلام

امکان داره در مورد ماژول های ال ای دی بکار رفته در این تلویزیونها ، بیشتر توضیح بفرمایید ؟

هر ماژول ال ای دی ، از چه نوع و از چند ال ای دی ( ماتریس) استفاده شده ؟

رزولوشن این تلویزیونها ، چقدره ؟

برای گرفتن نور بیشتر در روز ، از ال ای دی ها ، از چه روشی استفاده میشه ؟

برای بوجود آوردن رنگها ، از چه روشی استفاده میشه ؟ D/A ، PWM ؟؟؟

در صورتیکه از روش PWM استفاده میشه ، درایور PWM ال ای دی ها نیز ساخت داخله ؟ هر درایور ، چند ال ای دی رو درایو میکنه ؟

و در صورتیکه از روش D/A استفاده میشه ، از درایورهای موجود در بازار استفاده میشه و یا کلا قطعات سخت افزاری ، وارداتیه ؟ ؟

با تشکر

دیدگاه

سلام
                لطفا تا جایی که از نظر تجاری به شرکتتون صدمه نمیزنه در مورد طراحی این مانیتورها بفرمایید

ممنون میشم :job:
                ِِDie for Life, Not Live to Die
                Freedom Fighter
                " ناخود گاه، هريك از ما ، از ناميرائي خود يقين دارد " . فروید

دیدگاه

سلام
                  فکر کنم تتا از mbi5026 یا معادلش برای ماژول ها استفاده می کنه ==> http://www.mblock.com.tw/
                  حضرت علي (ع) : خداوند از جاهلان پيمان فراگيرى علم نگرفته ، مگر آنكه قبلا از دنشمندان پيمان تعليم دادن گرفته است .

دیدگاه

من فقط میخام بدونم ال ای دی هاش از چه شماره ایه؟ یا دیتا شیت :rolleyes:

دیدگاه

سلام
                      بله همه ماژولها ساخت داخله یعنی در داخل کشور تولید می شه و PCB ها رو من خودم طراحی می کنم و برنامه هاش را هم من خودم می نویسم هر از چند گاهی فقط پنلهای فلزی (جعبه ها )را وارد می کنیم
                      سلام
                      شما که تولید کننده این تابلو ها هستین یکم بیشتر توضیح بدین چون همه فکر میکنند اینها وارداتیه
                      خوشحال شدم از اینکه داخل تولید میشه :applause: :applause: :applause:

دیدگاه

سلام
                        سلام
                        من تازه بحث رو دیدم
                        کار نشد نداره ولی فکر نمیکنید همش کار یه نفر نباشه؟اگه واقعا این طوره که بنده به شما غبطه می خورم و خیلی خوشحالم که با همچین نابغی هم آشنا شدم.
                        ولی این پروژه های این تیپی معمولا با استفاده از مهندسی معکوس به سرانجام قابل قبول میرسند.
                        یه سئوال ای که داشتم این بود که اگه ساخت داخل باشن دیگه باید تا الان جای تابلوهای تک رنگ رو تو بازار گرفته باشن چون الان تابلو های روز دید قیمت اصلا مناسبی نسبت به اندازشون ندارن ...
                        امیدوارم از علم و تجربه شما بتونیم استفاده کنیم...
                        فعلا که آقای معیری یه سری سئوال جالب طرح کردند اگه برای شما مقدور باشه لطف کنین جواب بدید...
                        موفق و پیروز
                        یا علی

دیدگاه

سلام
                          این تلویزیون ها اکثرا ساخت کشور چین هست و فقط یک یا دوتا شرکت ایرانی مونتاژه اونارو انجام میدن .
                          یه مدت دونبالش بودم تا یه نمونه کوچیکش و دورست کنم ، اما تنهایی خیلی سنگینه . مطالب جالبی هم تو همین سایت راجعه به این نو تلویزیون ها هست .
                          آلبرت اینشتین : من هرگز به آينده فكر نميآ‌كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمد.

دیدگاه

خیر
                            اینها با ال ای دی های RGB5060 یا همون RGB5050 ساخته میشن
                            ای سی درایور هم max هستش تو بازار پیدا نمیشه
                            فقط پکیچ از امریکا
                            البته شاید پیدا شه
                            شما حساب کنین دیگه 5060 رنگ تولید می کنه
                            حالا می تونید اینظوری هم حساب کنید هر led طولش .5 سانته می تونه تو فضای 1 سانت یکی جاشه بسته به شرکتش داره
                            کنترلشم اکثرا با میکرو پروسسور و یا pc هستش

سولی بود هستیم
                            هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
                            بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
                            میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X