اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستنده با برد 1 کیلومتر و ولتاژ 3 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : فرستنده با برد 1 کیلومتر و ولتاژ 3 ولت

البته اگه خانم کهندل بخوان مداری در این سایز بسازن امکانش هست ولی فقط چند متر
    میتونه سیگنال ارسال کنه . باید یه مشاوره ای از سازمان سیا بگیریم که چرا ما نمیتونیم
    ولی اونا میتونند ؟ مثل طرح زیر :

باز هم عید آمد و ما لختیم...

دیدگاه

از چه نظر سخت ترین راهه؟

با سلام از این نظر که محدودیت های طرح بسیار زیاد هست

اولیش تغذیه هست که چنین باطری توانایی تغذیه همچین مداری نداره اونم برای مدت طولانی
      دومی حجم کم خود مدار که باید از قطعات کوچک (SMD) استفاده بشه و در این صورت بحث لحیم کاری هم خودش یه مشکله جدید هست
      سومی : انتن هست که باید برای گرفتن برد حتما باید در حد قابل قبولی باشه (که در این صورت مدارتون مصداق بارز گاو پیشونی سفید میشه :mrgreen

گفتم ابتکاراتی هم هست که به راحتی با توجه به روزگار ما میشه ازش استفاده کرد

اکثرا تو خونه هاشون رادیو دارن و مثلا میشه یه رادیوی کوچک و زیبا را به کسی هدیه داد (رادیویی که درون اون مدارات شنود جاسازی شده) رادیو هم آنتن داره و هم معمولا به برق متصل هست

میشه یک گلدان کوچیک که درون اون یه گیاه مصنوعی هست به کسی هدیه داد که در این صورت ساقه گل مصنوعی همون آنتن هست و .....

اگر فرد هدف از تلفن بی سیم استفاده میکنه به را حتی میشه شنود کرد

میشه برای فرزند اون شخص ماشین کنترل از راه دور برد و در کنار برد الکترونیک اون برد شنود را جاسازی کنیم

و خیلی راهای دیگه ..............
      --------------------------- --------------------------

دیدگاه

ببخشید میشه در مورد مداری که از طریق اماوج رادیویی انرژی تولید کنه رو بیشتر توضیح بدید .
        من یه جا شنیدم که آلومینیوم می تونه امواج رادیویی رو تبدیل به ولتاژ کنه ؟؟
        بله دوست گرامی.این مداری که من ازش صحبت کردم در واقع جزو طرحهای برگزیده جهانی در رابطه با انرژیهای نو و پاک که در مقاله ای دوقسمتی باعنوان Free Energy Projects _How CIA has supressed free enery patents and scientifics چاپ شده، هست که بیشتر این طرحها در عین سادگی کارایی هم دارند.این مبدل تشکیل شده از یک سیم بلند بعنوان آنتن که توان دریافتی هم به اندازه اون بستگی داره مثلا اگر اون رو به یک اسکلت فلزی وصل کنید ماکزیمم توان رو دریافت میکنید و تعدادی خازن و دیود ژرمانیوم و یک سلف که بصورت دستی ساخته میشه.با یک صفحح آلومنیومی هم میشه امواج رو به اختلاف پتانسیل تبدیل کرد توی یکی از کتابهای سری evil genius در مورد این تکنیک و مدارهای مبدل و تصفیه ولتاژش صحبت کرده و فرمولهای مربوط به محاسبه توان دریافتی برحسب ابعاد صفحح و ارتفاعش هم بیان شده چون هر چی ارتفاع این صفحه از سطح زمین افزایش یابد توان نیز افزایش میابد.در همون مقاله ای که اول گفتم روشی برای دریافت توان الکتریکی از طریق عبور قطرات آب از بین چهار قوطی کمپوت توضیح داده شده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behrouz_t
          بله دوست گرامی.این مداری که من ازش صحبت کردم در واقع جزو طرحهای برگزیده جهانی در رابطه با انرژیهای نو و پاک که در مقاله ای دوقسمتی باعنوان Free Energy Projects _How CIA has supressed free enery patents and scientifics چاپ شده، هست که بیشتر این طرحها در عین سادگی کارایی هم دارند.این مبدل تشکیل شده از یک سیم بلند بعنوان آنتن که توان دریافتی هم به اندازه اون بستگی داره مثلا اگر اون رو به یک اسکلت فلزی وصل کنید ماکزیمم توان رو دریافت میکنید و تعدادی خازن و دیود ژرمانیوم و یک سلف که بصورت دستی ساخته میشه.با یک صفحح آلومنیومی هم میشه امواج رو به اختلاف پتانسیل تبدیل کرد توی یکی از کتابهای سری evil genius در مورد این تکنیک و مدارهای مبدل و تصفیه ولتاژش صحبت کرده و فرمولهای مربوط به محاسبه توان دریافتی برحسب ابعاد صفحح و ارتفاعش هم بیان شده چون هر چی ارتفاع این صفحه از سطح زمین افزایش یابد توان نیز افزایش میابد.در همون مقاله ای که اول گفتم روشی برای دریافت توان الکتریکی از طریق عبور قطرات آب از بین چهار قوطی کمپوت توضیح داده شده.

درود بر شما دوست عزیز !
          ببخشید من یک صفحه 1*2 متر آلومینیوم چطوری می تونم توان الکتریکی تولید کنم !!
          ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

شما اگر یک صفحه آلومنیومی را به یک سیم متصل کنید و از این سیم و زمین بعنوان قطبهای مثبت و منفی استفاده کنید با اتصال آنها به یک ولتمتر میتونید افزایش ولتاژ رو با افزایش ارتفاع صفحه از سطح زمین مشاهده کنید.البته جریان تولیدی بسیار محدود است برای همین به قطعاتی برای تبدیل نیاز دارید.

دیدگاه

ببین ، اگه یه آنتن سیمی استفاده کنی ، باید توان زیادی مصرف کنی.
              اما اگه از یاگی استفاده کنی ، توان موررد نیازت بسته به پارامترای آنتن کمتر میشه
              اگه از هلیکس اشتفاده کنی با گین بالا از یه ریزه توان برای رسیدن به هدفت میتونی استفاده کنی.
              حالا ممکنه ابعاد آنتنت بزرگ بشه و تعداد پیچش هاش هم زیاد بشه ، فرکانس هم اگه زیر یه گیگ باشه قطر سیم هم زیاد میشه
              ببین ، یه تحقیقی در باره آنتنای میکرو استریپ آماده تو بازار بکن :question:

دیدگاه

یه پیشنهاد جالب براتون دارم که هم نیاز به پیچیدگی نداره هم ساده هست هم کاربردی

یکی از وسائل شنود متمرکز کردن امواج صوتی روی یک میکروفن حساس هست دقیقا مثل دیش ماهواره و LNB که به جای دیش ماهواره باید از یک بشقاب ملامین (البته باید سفارش بدهید تا کروی شکل و تا حدودی هم بزرگ باشه) البته اگر از جنس شیشه باشه هم فکر کنم کار بده و به جای LNB هم از میکروفن حساس استفاده بشه اگر لیست شرکت های الکترونیک را ببینید حتما کیت میکروفن حساس (ترجیحا میکروفن سه سیمه) هست و با چسب و .... میکروفن را در فاصله کانونی ثابت کنید

البته این طرح هم محدودیتی داره مثلا اینکه بین منبع صوت و این دستگاه مانعی مثله در و پنجره - دیوار و ... نباشه

با این نوع دستگاه ها میشه تا 500 متر را شنود کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aswhu600
                  یه پیشنهاد جالب براتون دارم که هم نیاز به پیچیدگی نداره هم ساده هست هم کاربردی

یکی از وسائل شنود متمرکز کردن امواج صوتی روی یک میکروفن حساس هست دقیقا مثل دیش ماهواره و LNB که به جای دیش ماهواره باید از یک بشقاب ملامین (البته باید سفارش بدهید تا کروی شکل و تا حدودی هم بزرگ باشه) البته اگر از جنس شیشه باشه هم فکر کنم کار بده و به جای LNB هم از میکروفن حساس استفاده بشه اگر لیست شرکت های الکترونیک را ببینید حتما کیت میکروفن حساس (ترجیحا میکروفن سه سیمه) هست و با چسب و .... میکروفن را در فاصله کانونی ثابت کنید

البته این طرح هم محدودیتی داره مثلا اینکه بین منبع صوت و این دستگاه مانعی مثله در و پنجره - دیوار و ... نباشه

با این نوع دستگاه ها میشه تا 500 متر را شنود کرد
                  اینم باسیم یعنی یه هدست داره باید بذاری تو گوش با میکروفن سه سیم هست من ساختم عالیه
                  http://dekits.com/product_node/360

این همون بالایی هستش البته بی سیم
                  http://dekits.com/product_node/446

دیدگاه

حتما که نباید یه برد زیاد بگیری از یه ماژول فسقلی که!
                    بیا یه ماژول با بورد کم بساز ، در حد چند متر
                    یه ریپیتر بساز که رو یه کانال دیگه با توان بیشتر بفرسته!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aswhu600

با سلام از این نظر که محدودیت های طرح بسیار زیاد هست

اولیش تغذیه هست که چنین باطری توانایی تغذیه همچین مداری نداره اونم برای مدت طولانی
                      دومی حجم کم خود مدار که باید از قطعات کوچک (SMD) استفاده بشه و در این صورت بحث لحیم کاری هم خودش یه مشکله جدید هست
                      سومی : انتن هست که باید برای گرفتن برد حتما باید در حد قابل قبولی باشه (که در این صورت مدارتون مصداق بارز گاو پیشونی سفید میشه :mrgreen

گفتم ابتکاراتی هم هست که به راحتی با توجه به روزگار ما میشه ازش استفاده کرد

اکثرا تو خونه هاشون رادیو دارن و مثلا میشه یه رادیوی کوچک و زیبا را به کسی هدیه داد (رادیویی که درون اون مدارات شنود جاسازی شده) رادیو هم آنتن داره و هم معمولا به برق متصل هست

میشه یک گلدان کوچیک که درون اون یه گیاه مصنوعی هست به کسی هدیه داد که در این صورت ساقه گل مصنوعی همون آنتن هست و .....

اگر فرد هدف از تلفن بی سیم استفاده میکنه به را حتی میشه شنود کرد

میشه برای فرزند اون شخص ماشین کنترل از راه دور برد و در کنار برد الکترونیک اون برد شنود را جاسازی کنیم

و خیلی راهای دیگه ..............
                      منظورت از تلفن بیسیم همون هایی که بالای پشت بام یه آنتن چطری داشت ؟؟
                      به نظرت با یه رسیور 27 مگاهرتز میشه اون ها رو شنود کرد ؟؟
                      یه روش دیگه ای داری ؟؟؟
                      راستی اون تلفن های رومیزی بیسم رو می شه یا نه ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AHOORA.MAZDA
                        منظورت از تلفن بیسیم همون هایی که بالای پشت بام یه آنتن چطری داشت ؟؟
                        به نظرت با یه رسیور 27 مگاهرتز میشه اون ها رو شنود کرد ؟؟
                        یه روش دیگه ای داری ؟؟؟
                        راستی اون تلفن های رومیزی بیسم رو می شه یا نه ؟؟؟
                        27 مگ فکر نکنم روی این فرکانس تلفنی کار کنه چون طول موج بالاست و آنتن بلندی نیاز داره

اگه بخوایم با حداقل دردسر یه همچین چیزی بسازیم باید اول یه رادیو FM قوی از بازار بخریم بعد قسمت اسیلاتور را دست کاری کنیم تا فرکانس دریافتی یه کم بره بالا تر مثلا حدود 120MHZ

بله به راحتی با همین روش میشه تلفن رومیزی - بیسیم پلیس - بیسیم برج فرودگاه - تلفن های برد بلند و .... را شنود کرد البته تنظیم گیرنده FM هم به این راحتی نیست و شاید مجبور باشید در طراحی گیرنده FM دست ببرید ولی اگر آی سی تیونر گیرنده TA2003P باشه که البته آی سی قوی هست و برای بیسیم های سیار به شدت به درد می خوره (من کار کردم و چندین گیرنده هم باهاش درست کرده (گیرنده رادیو FM)) راحتر میشه این کار رو کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aswhu600
                          27 مگ فکر نکنم روی این فرکانس تلفنی کار کنه چون طول موج بالاست و آنتن بلندی نیاز داره

اگه بخوایم با حداقل دردسر یه همچین چیزی بسازیم باید اول یه رادیو FM قوی از بازار بخریم بعد قسمت اسیلاتور را دست کاری کنیم تا فرکانس دریافتی یه کم بره بالا تر مثلا حدود 120MHZ

بله به راحتی با همین روش میشه تلفن رومیزی - بیسیم پلیس - بیسیم برج فرودگاه - تلفن های برد بلند و .... را شنود کرد البته تنظیم گیرنده FM هم به این راحتی نیست و شاید مجبور باشید در طراحی گیرنده FM دست ببرید ولی اگر آی سی تیونر گیرنده TA2003P باشه که البته آی سی قوی هست و برای بیسیم های سیار به شدت به درد می خوره (من کار کردم و چندین گیرنده هم باهاش درست کرده (گیرنده رادیو FM)) راحتر میشه این کار رو کرد
                          به نظرت این مدارها عملیه آخه نمی تونم مدار رادیویی تحلیل کنم !!!
                          http://www.mashhadkit.com/Farsi.htm

دیدگاه

به نظرت این مدارها عملیه آخه نمی تونم مدار رادیویی تحلیل کنم !!!
                            http://www.mashhadkit.com/Farsi.htm
                            منم دستو پا شکسته یه چیزایی از مدارات رادیویی میفهمم

راستش فکر کنم سایتش خراب باشه چون هیچ نوشته یا تصویری نمایش داده نمیشه

با کیت های ترانزیستوری تست نکردم و فقط با همون آی سی تست کردم

http://s1.picofile.com/file/6251550300/FM_2.jpg
                            http://s1.picofile.com/file/6251551306/FM_3.jpg
                            http://s1.picofile.com/file/6251549294/FM_1.jpg

دیدگاه

لینک اصلاح شده :
                              http://www.mashhadkit.com

برو به این آدرس بالای صفحه نوشته مدارات سرگرم کننده روش کلیک کنی میاد !!!

می گم نقشه گیرنده sw نداری برای دریافت فرکانس 11.0592 می خوام به نظزت می گیره ؟؟؟
                              در ضمن این چیز جعبه مانند که توی همه ی دستگاه های رادیویی هستش چیه (همین که بازش کردی آیسی داخلشه می گم )؟؟؟

دیدگاه

لینک اصلاح شده :
                                http://www.mashhadkit.com

برو به این آدرس بالای صفحه نوشته مدارات سرگرم کننده روش کلیک کنی میاد !!!

می گم نقشه گیرنده sw نداری برای دریافت فرکانس 11.0592 می خوام به نظزت می گیره ؟؟؟
                                در ضمن این چیز جعبه مانند که توی همه ی دستگاه های رادیویی هستش چیه (همین که بازش کردی آیسی داخلشه می گم )؟؟؟
                                نمیدونم برای من سایت میاد ولی عکس یا نوشته ای نمایش داده نمیشه

http://uploadkon.ir/uploads/9188bdda...f2134b4e76.gif

این فرکانس که از طریق رادیو های معمولی هم میشه گرفت شما روی این فرکانس چی میخوایی بگیری ؟

اون جعبه فلزی کار شیلد را میکنه و طبقات مختلف را از هم ایزوله میکنه

به هر حال آی سی تیونر TDA1220 گذینه خیلی خوب برای موج AM و SW و باند رادیو آماتوری هست 27MHZ چون خودم کار کردم و خیلی خوب کار داد

واینم مدار اصلاح شده هست ولی اگر روی یک فرکانس بخواهید قفل کنید همون مدار دیتا شیت کفایت میکنه

و این مدار که در زیر هست برای درست کرد یک رادیو که قراره طیفی از فرکانس ها رو بگیره بهتر هست

در خود دیتا شیت مدار برای SW هم فکر کنم باشه به هرحال اگر بخواهید این موج را بگیرید فقط قسمت اسلاتور را باید کمی دست کاری کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X