اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شارژر وایرلس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : شارژر وایرلس

اندازه و توان های مختلفی داره،ضخامت صفحه 5،6 میلیمتر،و این که من دارم طول و عرض حدود 4 در 6 سانتیمتر هستش،کوچیکترم دیدم،حتی فکر کنم برشم میشه بزنی(مطمئن نیستم :rolleyes

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTvR8SMSP9f9XMh2HEkgTkWZDsvfKj9x A4FtquH6olyWOnzydERHQ
    انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ravanjok
      اندازه و توان های مختلفی داره،ضخامت صفحه 5،6 میلیمتر،و این که من دارم طول و عرض حدود 4 در 6 سانتیمتر هستش،کوچیکترم دیدم،حتی فکر کنم برشم میشه بزنی(مطمئن نیستم :rolleyes

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTvR8SMSP9f9XMh2HEkgTkWZDsvfKj9x A4FtquH6olyWOnzydERHQ
      این که المان خنک کننده هست!
      نه بابا نمیشه برش زد ... جریان تولیدیش با گرم و سرد کردن هم خیلی کمه ... نمیصرفه!

دیدگاه

آره همونه،از طریق پدیده ی ترمو الکتریک میشه ولتاژ تولید کرد،بستگی داره به اختلاف دماییکه بتونی ایجاد کنی،BMW واسه بهینه سازیه ماشیناش استفاده میکنه،رو یه قسمت از موتور استفاده میکنه
        انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
        فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ravanjok
          آره همونه،از طریق پدیده ی ترمو الکتریک میشه ولتاژ تولید کرد،بستگی داره به اختلاف دماییکه بتونی ایجاد کنی،BMW واسه بهینه سازیه ماشیناش استفاده میکنه،رو یه قسمت از موتور استفاده میکنه
          خوب روش خوبی پیشنهاد دادی ممنون. اما یه سوال: این صفحات نوع شیشه ای هم دارن؟
          بياموز و بي آموز

دیدگاه

یکی از راه های انتقال انرژی استفاده از امواج مخابراتیه که روی فرکانس خاصی روی امواجی با دامنه ثابت سوار میشه . علت اصلی که من این بحث رو توی این بخش آوردم به خاطر همین موضوع بود اگه کسی کار کرده نظر بده ممنون میشیم
            بياموز و بي آموز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط booster
              یکی از راه های انتقال انرژی استفاده از امواج مخابراتیه که روی فرکانس خاصی روی امواجی با دامنه ثابت سوار میشه . علت اصلی که من این بحث رو توی این بخش آوردم به خاطر همین موضوع بود اگه کسی کار کرده نظر بده ممنون میشیم
              آره اسمش مدار تغذیه مفته،تو یه کتاب داشتم مدارشو مال سال 1360 بود،نمیدونم کجاست،فقط میدونم امواج رادیویی رو دقیقا(FM و AM) رو جذب میکرد و 1.5 ولت خروجی داشت،با استادم مطرح کردم یکی 2 سال پیش گفت یکی از دانشجوهاش تو ونکور کانادا داره اینو واسه پایان نامش میده،یادم میاد زغال و بوبینم داشت مدارش و خییلی ساده بود مدارش،استادم گفت میشه سری یا موازیش کرد،ولی شما دوسته عزیز با یه رادیو برو زیر آب ببین میتونی امواج رو دریافت کنی بعد برو مرحله ی بعد یا هم با همون مگنترون کار کن :rolleyes:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X