اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار استراق سمع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار استراق سمع

با سلام بر دوستان عزیز
    من یک مدار استراق سمع ساده میخوام تا خودم ببندمش:مثل مداری که دانشجو کیت داره!!! البته شماتیک این مدار موجود هست ولی قطعاتش را نام نبردند!!!دوستان اگه سایت خارجی یا ایرانی که شماتیک مدار استراق سمع داره میشناسند لطفا معرفی کنند!!! مثل همین دانشجو کیت!!
    http://www.aparat.com/v/Qjacl
    http://www.dekits.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%82-%D8%B3%D9%85%D8%B9-%D8%A8%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%85
    سپاس

پاسخ : مدار استراق سمع

همین کیت دقیقا تو خرت پرت من موجوده .

دیدگاه

کافیه که یه جستجو ساده بکنید. من مطمئنم پیدا میکنید.

دیدگاه

سلام: توی گوگل جستجو کردم ولی پیدا نکردم!! :cry:
        البته دانشجو کیت شماتیک اش را گذاشته ولی قطعاتش معلوم نیست!!

دوستان من کیت نمیخوام بخرم که!! شماتیک مدار را میخوام!!! حالا این مدار نشد !یک مدار دیگه فقط جواب بده!!

دیدگاه

وقتی موقع مدار های مخابراتی فرکانس بالا میشه:مخصوصا استراق سمع! همه هنگ میزند!! : :mrgreen:: 2دلیل داره!:یا شما دوستان این مدار را دارید نمی خواهید بدید دیگران استفاده کنند!! یا کلا این مدار وجود خارجی نداره!! توی گوگل خراب شده هم نتونستم چیزی پیدا کنم!

دیدگاه

این خدمت شما:

Miniature FM transmitter

شاید لازم باشه یه تغییر کوچولو هم توش بدی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rohalamin
              این خدمت شما:

Miniature FM transmitter

شاید لازم باشه یه تغییر کوچولو هم توش بدی.
              اینکه خیلی ضعیفه (فقط 1 دونه ترانزیستور داره)
              اون با 5 ترانزیستور خودش داره میگه 50 متر برد داره وای بحال این!!!!!!

دیدگاه

ممنون دوستان: لطفا یک چیز قوی تر معرفی کنید!! :applause:
                راستی فرق مدار استراق سمع با مدار فرستنده FM با برد مثلا 800 متر در چی هست؟؟؟
                اسم انگلیسی مدار استراق سمع چی هست؟؟؟ من خودم یک سرچ بزنم توی سایت های خارجی!!
                سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
                  ممنون دوستان: لطفا یک چیز قوی تر معرفی کنید!! :applause:
                  راستی فرق مدار استراق سمع با مدار فرستنده FM با برد مثلا 800 متر در چی هست؟؟؟
                  مدار استراق سمع طبقه تقویت کننده صدای اولش قویتره و حساسیت صوتیش بیشتره. همین مسئله میتونه باعث ناپایداری و ایجاد نویز های ناخواسته بشه. شما همون فرستنده اف امی که من گذاشتم را بساز ضرر نمیکنی !!!! :bye
                  Weakness of attitude becomes weakness of character
                  Albert Einstein

دیدگاه

مدار استراق سمع طبقه تقویت کننده صدای اولش قویتره و حساسیت صوتیش بیشتره. همین مسئله میتونه باعث ناپایداری و ایجاد نویز های ناخواسته بشه. شما همون فرستنده اف امی که من گذاشتم را بساز ضرر نمیکنی !!!!
                    ممنون: یعنی به درد نمیخوره این مدار ها!!! پس کیت هایی را که دانشجو کیت می دهند+نیو کیت در مورد استراق سمع چی هستند!!!
                    دوست عزیز: به نظرم شمایی که توی زمینه مخابرات تخصص داری بهتر هست یک تایپیک مثل مدار فرستنده FM با برد 800 متر در مورد استراق سمع درست کنی!!(خیلی عالی میشه ) زکات علم نشر ان هست!! شما نمی خواهی زکات بدی فی سبیل الله!!! :mrgreen:
                    دیدگاه

ممنون: یعنی به درد نمیخوره این مدار ها!!! پس کیت هایی را که دانشجو کیت می دهند+نیو کیت در مورد استراق سمع چی هستند!!!
                      دوست عزیز: به نظرم شمایی که توی زمینه مخابرات تخصص داری بهتر هست یک تایپیک مثل مدار فرستنده FM با برد 800 متر در مورد استراق سمع درست کنی!!(خیلی عالی میشه ) زکات علم نشر ان هست!! شما نمی خواهی زکات بدی فی سبیل الله!!! :mrgreen:
                      شما که میخوای یاد بگیری یه طبقه تقویت کننده دیگه بعد از میکرون بذار هرجا هم مشکلی داشتی سوالتا تو انجمن بذار. درسش هم همینه :job: از کپی کپی کردن سرسری مدار بقیه که آدم چیزی یاد نمیگیره
                      Albert Einstein

دیدگاه

شما که میخوای یاد بگیری یه طبقه تقویت کننده دیگه بعد از میکرون بذار هرجا هم مشکلی داشتی سوالتا تو انجمن بذار. درسش هم همینه :job: از کپی کپی کردن سرسری مدار بقیه که آدم چیزی یاد نمیگیره
                        اخه من چه میدونم طبقه تقویت کننده چیه تا بیام بعد از میکروفن بذارم!! من مثل شما حرفه ای نیستم و رشته ام الکترونیک نیست که این مباحث را بلد باشم!!! من فقط یک مدار میخوام !!که کار مار را راه بندازه!! همین!!!

دیدگاه

اخه من چه میدونم طبقه تقویت کننده چیه تا بیام بعد از میکروفن بذارم!! من مثل شما حرفه ای نیستم و رشته ام الکترونیک نیست که این مباحث را بلد باشم!!! من فقط یک مدار میخوام !!که کار مار را راه بندازه!! همین!!!
                          شما تو مدار فرستنده من بجای مقاومت 68کیلو بالای میکروفن، مقاومت 33 کیلو بذار و بجای مقاومت 10 کیلو درکلکتور ترازیستور اولی یه مقومت 15کیلو بذار . اینطوری گین طبقه اول زیاد مشه و جوابگوی کار شما خواهدبود.
                          Albert Einstein

دیدگاه

شما تو مدار فرستنده من بجای مقاومت 68کیلو بالای میکروفن، مقاومت 33 کیلو بذار و بجای مقاومت 10 کیلو درکلکتور ترازیستور اولی یه مقومت 15کیلو بذار . اینطوری گین طبقه اول زیاد مشه و جوابگوی کار شما خواهدبود.
                            ممنون: یعنی با این تغییرات مدار شما :مدار استراق سمع میشه!!!! کلا چه فرقی دارند!! هر دو صدا را از طریق میکروفون می گیرند و پخش می کنند دیگه!! :eek:

دیدگاه

برادر نیستی!!
                              گفتم فرقشونا که!! استراق سمع صدا را بیشتر تقویت میکنه. همین
                              Albert Einstein

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X