اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمـــــــک در ساخت بی سیم برد کوتاه (100 متـــــــــر)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمـــــــک در ساخت بی سیم برد کوتاه (100 متـــــــــر)

دوستان سلام
    من به کمک شما اساتید نیاز دارم
    می خوام بدونم برای ساخت یه بی سیم برد کوتاه (زیر 100متر) باید چیکار کنم ؟ دوستان من از ساخت بی سیم چیز زیادی نمی دونم :sad: ازتون می خوام مراحل ساخت رو جوری بگین که بتونم قدم به قدم برم جلو

پیشاپیش ممنونم :nerd:
    شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

پاسخ : کمـــــــک در ساخت بی سیم برد کوتاه (100 متـــــــــر)

تا جاییکه من میدانم اول باید مشخص کنید که am یا fm باشه اگه am بخواید نویز تو خروجی ممکنه زیاد بشه ولی برد بلندتری دارید و اگر fm برد کمی کمتر اما کیفیت بهتر اما برای fm باید به فکر کار با فرکانس نسبتا بالا 80 Mhz باشید که میتونید از ایسی های تو بازار استفاده کنید و همچنین AM

دیدگاه

نوشته اصلی توسط unknown.soldier
      تا جاییکه من میدانم اول باید مشخص کنید که am یا fm باشه اگه am بخواید نویز تو خروجی ممکنه زیاد بشه ولی برد بلندتری دارید و اگر fm برد کمی کمتر اما کیفیت بهتر اما برای fm باید به فکر کار با فرکانس نسبتا بالا 80 Mhz باشید که میتونید از ایسی های تو بازار استفاده کنید و همچنین AM
      100متر کمه
      شما ک می خوایین کمک کنیین تا 1کیلومتر راحت جبده تا 2کیلومترم باشه حله :mrgreen:
      واقعا بدرد میخوره اگه کسی داره
      برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
      راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

100متر کمه
        شما ک می خوایین کمک کنیین تا 1کیلومتر راحت جبده تا 2کیلومترم باشه حله :mrgreen:
        واقعا بدرد میخوره اگه کسی داره
        تا جایی که بنده اطلاع دارم برای ساخت بی سیم و کار کردن تو فرکانس های برد بالای 500 متر نیاز به مجوز قانونی هستش
        کار من با حداکثر 100متر حل میشه (40 تا حداکثر 100 متر برد برام کافیه)
        شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

من کیفیت صدا و وضوح هرچه بیشتر صدا برام خیلی مهمه، بردش کم باشه طوری نیست
          خب الان باید چیکار کنم؟ باید یه فرستنده و گیــــــــرنده FM بسازم؟؟؟ oo:

دیدگاه

سلام
            به این تایپیک سری بزن
            من ساختم و جواب گرفتم

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=83209.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X