اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرکانس های دولتی و جلو گیری از تداخل با بیسیم های شخصی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : فرکانس های دولتی و جلو گیری از تداخل با بیسیم های شخصی

سلام خسته نباشین ممنون میشم کمک کنید من میخواستم یه بیسیم بافنگ اس ۸۸۸بگیرم برای کوهنوردی که فک کنم غیر مجازه یکی گفت اگه بگیری باید فرکانس مجاز کنی یعنی جوری هست که پیدات کنن بیان ببرن من استفاده نا مناسبیم نمخوام کنم فقط واسه کارایه کوهنوردی کارایه فنی که دارم به نظرتون استفاده کنی پیدات میکنن میان میبرنت چطوریه

دیدگاه

سلام اینو میتونی به من هم ارسال کنی؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amirmohammad.f نمایش پست ها
        سلام اینو میتونی به من هم ارسال کنی؟
        با سلام
        جواب اکثر سوالاتتون در این زمینه را میتوانید در لینک زیر مربوط به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پیدا کنید.

این صفحه از طریق بخش "قوانین و مقررات" در سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به آدرس https://www.cra.ir در دسترس عموم میباشد.
        جدیدترین ویرایش توسط evergreen; ۱۷:۵۷ ۱۴۰۰/۰۵/۲۶.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی نمایش پست ها
          با سلام اینا فقط نتیجه دو ساعت جست و جو تو فرکانس با یه بیسیم معمولی هست
          توجه کنید اکیدا میگم قوانین سختی برای ورود شنود و مهمتر از اون ارسال توان در این فرکانس ها هست
          یه نمونش خیانت به کشور و.... جا.س.و.س.ی هست

تهران

138.710 تهران راهنمایی
          139.150 تهران
          139.185راهنمیای
          139.690 مترو brt
          139.440
          139.890
          153.770
          138.800
          140.350
          139.590
          152.100
          152.200
          اینا 90 درصد در حال مکالمه بودن و اون چیزی که من فهمیدم هر منطقه د ر تهران یه فرکانس داره برای هر ارگان تا بیسیماشون شلوغ نشه تو این وسط چند تا فرکانس
          DMR هم بود که بیسیم دیجیتال نام داره و فعلا نمیشه بهش گوش داد

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

به دلیل ارسال حدود 10 تا پیام خصوصی به من مجبور شدم این فرکانس هارو بزارم
          اینا برای تهران هست حدود 6 ماه پیش و ممکنه تغیر کنه

بیسیم ها دارای هیچ گونه کد گذاری نیستن فقط یه مدل کد کاهش تداخل داریم یه برای کاهش تداخل بیسیم ها با هم طراحی شدن کدی نیست که نتونی بشکنیش یا شکستنش سخت باشه یعنی رمزی تو کار نیست
          سیستم انالوگ هست خوب دقت کنید انالوگ
          انالوگ هیچ کد ی نداه نمیشه کد گذاری کرد رمز داد یا کار دیگه کرد قضیه فرکانسه و نوع مدلاسیون که کلا FM هست
          بحث میرسه سر بیسیم های جدید با تکنولوژی DMR که اونا کلا مدلاسیون و روش ارسال هم فرق داره حتی میشه تو یه فرکانس 2 تا ارتباط داشت چون فرستنده 50 درصد زمان خاموشه
          و چون دیتا دیجیتال هست کیفیت صدا عالی و تو ی یک فرکانس میشه یک مکالمه تمام دو طرفه مثل مبایل یا 2 مکالمه نیم دو طرفه مثل بیسیم های معمولی داشته باشیم
          قابلیت ارسال فایل تکست پیام متنی وووووووووووووووووو..... هم هست حتی موقعیت بیسیم با جی پی اس
          مزایای زیادی هم داره از افزایش عمر باطری تا 1.5 برابر و حتی کد گذاری صوت هم ممکنه چون وارد بحث دیجیتال شدیم صداش با بیسیم انالوگ در یافت میشه و صدایی شبیه زرزر و دردر میده
          مهندس جان برای من هم ارسال کنید.تشکر

دیدگاه

سلام اگر امکان داره برای من هم ارسال بفرمایید ، ممنون

دیدگاه

دوستان و علاقه مندان گل .اگر به مبحث ارتباطات رادیویی بیسیم علاقه داشتین بیاین در موردش حرف بزنیم

دیدگاه

ممکنه برا منم بفرستید

ممکنه برا منم بفرستید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Hoseyn1994 نمایش پست ها

سلام خسته نباشین ممنون میشم کمک کنید من میخواستم یه بیسیم بافنگ اس ۸۸۸بگیرم برای کوهنوردی که فک کنم غیر مجازه یکی گفت اگه بگیری باید فرکانس مجاز کنی یعنی جوری هست که پیدات کنن بیان ببرن من استفاده نا مناسبیم نمخوام کنم فقط واسه کارایه کوهنوردی کارایه فنی که دارم به نظرتون استفاده کنی پیدات میکنن میان میبرنت چطوریه
                  نه داداش فقط از روی گوش کردن به مکالمه و اینکه شما اسم و یا ادرستو توی مکالمه بدی قابل ردیابی هستی .تجهیزات نقطه زنی رادیویی برای این کارها استفاده نمیشه خیالت راحت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X