اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهبود گین آنتن میکرواستریپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بهبود گین آنتن میکرواستریپ

نوشته اصلی توسط Linkinpark13 نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم از راهنماییاتون. حل شد بهره هم بالای 4 اومد همه چی عالی. الان فرکانسش مونده درست کنم که فعلا روی 1.45GHz هستش. پهنای باند هم بالای 80 مگ هست حدود 130 مگ. فقط s11 خیلی پایین نیومده . تا -14 اومده پایین تو فرکانس کاری. همینو میسازم بهرحال. دستتون درد نکنه کلی زحمت دادم بهتون
    سلام
    خوشحالم که موفق شدین و البته من کاری نکردم و تنها چیزهایی رو که شما بلد بودین رو یادآوری کردم.
    این چه نرم افزاریه؟
    برای طراحی حرفه ای آنتن ها از نرم افزارهای CST و HFSS استفاده می شود.
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط baby_1 نمایش پست ها
      سلام
      خوشحالم که موفق شدین و البته من کاری نکردم و تنها چیزهایی رو که شما بلد بودین رو یادآوری کردم.

برای طراحی حرفه ای آنتن ها از نرم افزارهای CST و HFSS استفاده می شود.
      کدومش بهتره؟ اصلا قابلیت هاشون یکیه؟

دیدگاه

سلام
        هر یک برتری های خاصی نسبت به یکدیگر دارند که نمی شه گفت برای کاربرد شما کدام یک بهتر محسوب می شود چون هر یک شیوه حل محاسباتی، دقت عملی سازی، امکانات شبیه سازی مختلف ( طراحی ساختارهای مختلف پیچیده، طراحی فیلتر و ...) برای خودشون دارند.
        هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X