اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بوستر تمام باند برای امواج رادیوی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بوستر تمام باند برای امواج رادیوی

دوستان بنده نیاز به یک بوستر تقویت کننده امواج رادیوئی که بتواند fm-uhf-vhf را پشتیبانی و تقویت کند در ضمن بهره خوبی داشته باشد تو سایتها گشتم نمونه خوبی پیدا نکردم
    به سوال میشه از انتن خفاشی TV استفاده کرد؟ یا اونها فقط برای دریافت فرکانس TV هست ؟
    حالا دوستانی که در این ضمینه تخصص دارند بهترین کاری که میشه انجام داد چیه؟
    یا اگر کسی بتونه این مدار برام طراحی کنه هم خوبه

پاسخ : بوستر تمام باند برای امواج رادیوی

نوشته اصلی توسط nimairan2
    دوستان بنده نیاز به یک بوستر تقویت کننده امواج رادیوئی که بتواند fm-uhf-vhf را پشتیبانی و تقویت کند در ضمن بهره خوبی داشته باشد تو سایتها گشتم نمونه خوبی پیدا نکردم
    به سوال میشه از انتن خفاشی TV استفاده کرد؟ یا اونها فقط برای دریافت فرکانس TV هست ؟
    حالا دوستانی که در این ضمینه تخصص دارند بهترین کاری که میشه انجام داد چیه؟
    یا اگر کسی بتونه این مدار برام طراحی کنه هم خوبه
    توجه کن دوست عزیز : به هرحال اگر کسی بخواد طراحی کنه و اینکه در نهایت بهره و بازدهی مناسبی داره یا نه و اینکه بلاخره برای ساختش باید هزینه کنی به نظر من بهتر یه آنتن اتوبوسی که داری تقویت هست بخری و خودتا راحت کنی

--------------------------- --------------------------

دیدگاه

ببین دوست من این برای واکی تاکی می خوام دوال باند هست ایا این انتن اتوبوسی برای این باند تعریف شده یا فقط برای امواج تلفزیونی یا همان وی اچ اف پائین؟
      می دانیم که باند یو اچ اف واکی تاکی 400 تا 470 و وی اچ اف 136 تا 174 هست
      من به بوستری احتیاج دارم که این رنج فرکانسی را تقویت کنه
      ایا با خرید انتن اتوبوسی مشکل من حل میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimairan2
        ببین دوست من این برای واکی تاکی می خوام دوال باند هست ایا این انتن اتوبوسی برای این باند تعریف شده یا فقط برای امواج تلفزیونی یا همان وی اچ اف پائین؟
        می دانیم که باند یو اچ اف واکی تاکی 400 تا 470 و وی اچ اف 136 تا 174 هست
        من به بوستری احتیاج دارم که این رنج فرکانسی را تقویت کنه
        ایا با خرید انتن اتوبوسی مشکل من حل میشه
        محدود فرکانسی TV خیلی گسترده هست و به نظرم از زیر باند FM (چون با تلویزیون میشه ایستگاه های موج اف ام را هم گرفت) تا باند UHF که به نظرم تا حدود 600 - 700 مگ هم میرسه پس باید برای کار شما هم مناسب باشه
        --------------------------- --------------------------

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X