اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاثیر مقاومت مدارها روی یک دیگر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تاثیر مقاومت مدارها روی یک دیگر

سلام
    من میخوام چندتا مدار مخابراتیرو طراحی کنم و به هم وصل کنم مثل مدار فیلتر اسلاتور و غیره. میخواستم بدونم هیمینطوری وصل کردنشون به هم تاثیری روی هم نمیگذارن که شکل سیگنالو خراب کنند چون تو پروتوس مقدارس تاثیر میزارن. :sad:
    وقتی تو بدنیا میای همه میخندنو تو گریه میکنی پس طوری زندگی کن که وقتی از این دنیا میری تو بخندیو همه گریه کنند.

پاسخ : تاثیر مقاومت مدارها روی یک دیگر

به یاری یزدان

درود بر شما

دوست گرامی پروتوس نرم افزار مناسبی برای شبیه سازی مخابراتی نیست بهتر است از نرم افزار ADS بهر ببری که نیازمند تسلت کامل به الکترونیک و مخبرات و کنترل خطی است.
    شاد باشید

دیدگاه

در مدارات مخابراتی مبحثی به نام تطبیق امپدانس وجود داره(به نظرم باید مطالعهآ‌ش کنید)
      مطمعنا در تحلیل مدارات الکترونیکی ، امپدانس ورودی و خروجی هر طبقه از مدار باید در نظر گرفته بشه.

دیدگاه

آیا واقعن مدارهایی مثل فیلتر با اپ امپ که در پروتوس بستم و جواب گرفتم درست نیستن و پروتوس مشکل دلره
        نوشته اصلی توسط مهدیا
        به یاری یزدان

درود بر شما

دوست گرامی پروتوس نرم افزار مناسبی برای شبیه سازی مخابراتی نیست بهتر است از نرم افزار ADS بهر ببری که نیازمند تسلت کامل به الکترونیک و مخبرات و کنترل خطی است.
        شاد باشید
        وقتی تو بدنیا میای همه میخندنو تو گریه میکنی پس طوری زندگی کن که وقتی از این دنیا میری تو بخندیو همه گریه کنند.

دیدگاه

توی فرکانس های بالا یه سری پارامترهایی باید در نظر گرفته بشن که پروتئوس قادر به محاسبهآ‌ی اونا نیست
          بنابراین باید از نرم افزار های مخصوص این کار مثل ADS استفاده کنید
          البته به این معنی نیست که پروتئوس ضعیفه، بلکه از هر نرم افزاری باید در جای خودش استفاده بشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X