اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کتابخانه 0.18 میکرون برای ADS 2011 یا 2009

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : درخواست کتابخانه 0.18 میکرون برای ADS 2011 یا 2009

کلاً کتابخونه های ADS رو به سختی میشه گیر آورد.اگر تکنولوژی فایل های زیر 0.18 میکرو رو بخوای ، که پیدا نمیشه. کتابخونه های شرکت های دیگه رو هم باید توی نت سرچ کنی.شاید پیدا بشه.نرم افزار ADS یه نرم افزار فوق العاده گران قیمته که فقط به مراکز آکادمیک و شرکت های صنعتی بزرگ فروخته میشه.به همین دلیل کتابخونه هاش هم به سختی گیر میاد.اما اگه سرچ کنی کتابخونه یک سری از شرکت ها رو پیدا میکنی.البته باید با ورژن ADS شما، یکی باشن. اگر پیدا نکردی سعی کن جست و جوت رو تو سایت های چینی ادامه بدی

اضافه شده در تاریخ :
    4 تا کتابخونه ADS مربوط به شرکت های ,Johanson,Murata,Panasonic,TDK . البته تنها بخشی از قطعات این شرکت ها رو دارند. همین ها رو تو اینترنت یافتم :cry:

http://hesan621.persiangig.com/ADS%2...y.rar/download

دیدگاه

با سلام

اگر فایل کتابخانه ای 180نانو و CNT برای ورژن 2013 کمک نمایید

ممنون

دیدگاه

سلام ببخشید من میخوام تکنولوژی CMOS 0.18 میکرون رو استفاده کنم فایل کتابخونه اش روهم دانلود کردم ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم! اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
        چطور باید اون رو تو طراحیم فراخوانی کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M.NESHILA
          سلام ببخشید من میخوام تکنولوژی CMOS 0.18 میکرون رو استفاده کنم فایل کتابخونه اش روهم دانلود کردم ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم! اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
          چطور باید اون رو تو طراحیم فراخوانی کنم؟
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=80463.0

دیدگاه

دوستان یه سوال داشتم ازتون من تازه ای دی اس رو نصب کردم سوالم اینه بدون تکنولوژی ساخت مثل 18-13 نمیشه شبیه سازی کرد؟
            من ای دی اس 2015 رو نصب کردم کسی دیزاین کیت مربوط به این ورژن داره؟

دیدگاه

سلام
              میخاستم کمکم کنین که چجوری تو ads 2015 میشه ترانزیستور 2n222وbc107پیدا کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hajmahdi1212
                دوستان یه سوال داشتم ازتون من تازه ای دی اس رو نصب کردم سوالم اینه بدون تکنولوژی ساخت مثل 18-13 نمیشه شبیه سازی کرد؟
                من ای دی اس 2015 رو نصب کردم کسی دیزاین کیت مربوط به این ورژن داره؟
                دوست عزیز بهترین ورژن ADS از نظر موجود بودن design kit ورژن 2009update1 هستش.میتونید از خود سایت ADS دانلودش کنید.کرکش رو هم من دارم.تو همین تاپیک درخواست بدین کرک و design kit هایی که موجود دارم رو براتون قرار میدم.
                موفق باشید
                لینک دانلود ADS2009update1 :
                http://srchedadocs.software.keysight...amp;pop_up=yes

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoodbagheri7
                  سلام
                  میخاستم کمکم کنین که چجوری تو ads 2015 میشه ترانزیستور 2n222وbc107پیدا کرد
                  تو کتابخونش پیدا نمیکنی. مدل spice ترانزیستورت رو تو گوگل سرچ کن.بعدش که پیدا کردی یا Import کن تو ADS و یا مدل یه ترانزیتسور bjt تو ADS رو انتخاب کن و پارامترهاش رو مطابق با ترانزیستوری که میخای تغییر بده. واسه Import کردن هم آموزش تو اینترنت زیاده و هم ویدئو تو Youtube.
                  موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X