اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک پیشنهاد و حرکت با حال و کاربردی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : یک پیشنهاد و حرکت با حال و کاربردی

درود
    در کل ایده خوبیه اما فکر کنم توی سایت اونقدرا متخصص نداریم که بخوایم 3 4 تاشون رو هم داور کنیم، مگه چند نفر توی سایت فعال هستند که بتونند مثلا فاصله سنج با دقت میکرونی طراحی کنند که بخوایم از بین اونها چندتاشون هم داور قرار بدیم؟
    به نظر من اینکه یک موضوع مشخص رو انتخاب کنید و همه دوستان توی طراحی اون شرکت کنند خیلی مفیدتر هست تا اینکه یک طرح رو مشخص کنید و افراد به صورت تکنفره یا چند نفره برای بهتر درست کردن اون رقابت کنند. مثلا بگید چطور میتونیم بهترین ربات تعقیب خط رو طراحی کنیم؟ بعد هر کسی هر راهی و هر ابزاری و هرچیزی در اون رابطه به ذهنش میرسه رو بیان کنه، در نهایت هر کسی که تمایل داشت برای خودش طرح رو با توجه به جمع بندی خودش کامل کنه و در صورت امکان بسازه. اینجوری هم میتونید طرح بهتری داشته باشید هم اینکه افراد بیشتری چیز یاد میگیرند و فکرها روی هم جمع میشه.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

دیدگاه

بله من هم با قضیه مسابقه موافق نیستم.

لطفا از روی عنوان هایی که پیشنهاد میدید مسابقه رو حذف کنید.

متشکرم

دیدگاه

من با نظر حسین موافقم.
        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

خب حالا کی این قضیه شروع میشه؟طراحی ها Level بندی هم میشن که همه (از حرفه ای تا مبتدی) بتونن شرکت کنن و مهمتر اینکه اطلاعات خودشون رو بالاتر ببرن،سطح خودشون رو بسنجند و ...؟

دیدگاه

خوب من پیشنهاد میدم برای بار اول (اول اردیبهشت) یک تاپیک مهم در یکی از بخش های موجود بزنیم و کار رو با یک پروژه متوسط شروع کنیم و بعد از امتحان باازده کار انجمن مخصوصش را بزنیم و کار با جدیت بیشتر ادامه پیدا کنه
            مسئله لول بندی و مسابقه و سایر موارد در ماه های بعدی با توجه به تجربه های به دست آمده قابل اجرا خواهندبود

موافقید ؟

دیدگاه

یه موردی یادم رفت بپرسم طراحی ها توی چه زمینه ای هست؟ آنالوگ ، دیجیتال یا مخابراتی یا ترکیبی از اینها؟

درجات کاربران(تازه وارد ، یک ستاره و..،کاربرفعال ،مدیر سایت،گروه خبری و .....) ملاکی برای طرح مدار هست یانه؟ به عبارت بهتر یه مدار چه طوری انتخاب

میشه؟

دیدگاه

برای انتخاب بهترین مدار ، می تونیم رای گیری کنیم .

بدین ترتیب که تا یک هفته مهلت رای دادن به بهترین طرح توسط اعضای سایت فراهم باشه و بعد از آن با توجه به آمار ، نتایج اعلام بشه .

در واقع رای اعضا ملاک باشه

نظر شما چیه ؟

دیدگاه

آقا من که حسابی دارم خودما آماده میکنم تا با هم بتونیم این پروژه ها را بسازیم.
                  در ضمن با c بنویسیم یا با بیسکام و....
                  **همیشه به این فکر کن که خداوند با توست**

دیدگاه

آقا امیر علی گل پس چی شد؟
                    **همیشه به این فکر کن که خداوند با توست**

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجید نصراله زاده
                      برای انتخاب بهترین مدار ، می تونیم رای گیری کنیم .

بدین ترتیب که تا یک هفته مهلت رای دادن به بهترین طرح توسط اعضای سایت فراهم باشه و بعد از آن با توجه به آمار ، نتایج اعلام بشه .

در واقع رای اعضا ملاک باشه

نظر شما چیه ؟
                      سلام
                      البته هر نوع سیستم داوری یه مزایا و معایبی داره. مثلا اگه به اعضا باشه پروژه های میکروکنترلری اول میشن، چون جذاب و جالبن. اما اگه ملاک ها مشخص باشه و داوری اصولی انجام بشه اونطوری بهتره.
                      مثلا بیایم پروژه رو از چند لحاظ بررسی کنیم و نمره بدیم و بعد جمع نمرات رو حساب کنیم. :
                      1. پیچیدگی الگوریتم (در مدار هایی میکرویی)
                      2. نو آوری
                      3. کاربردی بودن
                      4. دقت
                      5. اقتصادی بودن
                      6. ...

نمرات رو یا داوران سایت که با رای اعضا (غیر از تازه وارد ها) انتخاب میشن میدن، یا باز با رای گیری اعضا :mrgreen:
                      بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
                      اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mostafahk

سلام
                        البته هر نوع سیستم داوری یه مزایا و معایبی داره. مثلا اگه به اعضا باشه پروژه های میکروکنترلری اول میشن، چون جذاب و جالبن. اما اگه ملاک ها مشخص باشه و داوری اصولی انجام بشه اونطوری بهتره.
                        مثلا بیایم پروژه رو از چند لحاظ بررسی کنیم و نمره بدیم و بعد جمع نمرات رو حساب کنیم. :
                        1. پیچیدگی الگوریتم (در مدار هایی میکرویی)
                        2. نو آوری
                        3. کاربردی بودن
                        4. دقت
                        5. اقتصادی بودن
                        6. ...

نمرات رو یا داوران سایت که با رای اعضا (غیر از تازه وارد ها) انتخاب میشن میدن، یا باز با رای گیری اعضا :mrgreen:

عالیه.موافقم
                        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

من فکر میکنم این بخش انتقادات و پیشنهادات بیشتر نقش نمایشی داشته باشه تا عملیاتی.
                          ایده رو دادیم-همه تایید کردن-اسم گذاشته شد-اردیبهشت هم شد اما از بخش مسابقات خبری نشد

وقتی کار اینجوری پیش بره بچه ها و دید ها ضعیف میشن

دیدگاه

حمید جان آخرین پست من رو خوندین ؟
                            قرار شد فعلا بخش نزنیم و تاپیک مهم بزنیم (برای بار اول و آزمایشی)
                            خوب موضوعش چی باشه ؟ دیگه بقیه مواردش به خود شماست .... تاپیک رو در بخشی که گفته شد بزنید من هم مهمش میکنم و اطلاع رسانی اگر لازم بود انجام میدم.

من موافقتم رو اعلام کردم ولی فکر کنم پست آخر رو دقیق مطالعه نکردید. شما تاپیک رو بزنید تاپیک اول رو موضوعش رو خودتون انتخاب کنید ..... اینجا هم بگید که کار شروع شده.

متشکرم

دیدگاه

باشه.من فعلا برای اولین حرکت تو بخش AVR چون پر بیننده است قرارش داد.زحمت مهم کردنش با شما

دیدگاه

نه حمید جان نشد دیگه .... پر بیننده بودن بخش دلیل نمیشه هر موضوعی رو اونجا قرار بدیم .
                                همانطور که عرض کردم در بخش طراحی مدارات دیجیتال باید مطرح بشه.
                                من تاپیک رو منتقل میکنم و مهمش میکنم و همانطور که قرار شد لینکش رو هم اینجا میذارم .

حمید جان پست های من رو کلا 2 سطر در میون میخونی ها :icon_razz:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X