اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم پشتیبانی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عدم پشتیبانی

آیا در این سایت کسی هست که جوابگوی مشکلات عدم دسترسی باشه؟ نه ایمیل جواب میدید ، نه ادمین جواب میده

سلام دوست عزیز، دقیقا منظورتون از عدم دسترسی چیه؟

دیدگاه

سلام بخش ثبت تیکت هم کار نمیکنه... کد تایید ایمیل هم نمیفرسته ...

دیدگاه

دوست عزیز اینجا انجمن ویژه بحث های علمی هست و باید در نظر بگیرید که مشکل شما با مطرح کردن تو قسمت انجمن حل نمیشه، درصورتی که برای خرید از فروشگاه یا ثبت تیکت مشکل دارید با شماره پشتیبانی دفتر مرکزی 04135550001 در ساعات کاری تماس بگیرید.

دیدگاه

درود . عکس اپلود نمیشه ، دائم این پیام میاد : این عمل نمیتواند تکمیل شود.لطفا دوباره تلاش کنید.
          به اقای بلورچیان که پیامِ خوشامد از اکانتشون برای من ارسال شده بود ، پیام دادم ، جوابگو نیستن.
          به ایمیل مجموعه ایمیل زدم کسی جواب نداد .
          البته که جای تعجب نداره ، ولی به طراحِ سایتِ eca ، علی الخصوص بخش انجمن ها ، بفرمایید یه نگاهی به شکل و فرم و توپولوژی سایتهای این شکلی بندازن. سایت به این گُنگی و سردرگمی ، من ندیدم.
          درباره ی محل نوشتنِ اعتراض هم که به دوستمون فرمودین ، اینجا تنها جایی بود که نوشتم و اجازه ی ارسال داد. اصلا نمیدونم کجای انجمن هستم. امیدوار بودم فقط یکی جواب بده.
          در ضمن من الان نمیدونم دارم جوابِ آقای اقاپور رو میدم ، یا جواب اون دوستی که مشکل تیکت داشتن ، یا دارم برای خودم مینویسم و ارسال میکنم؟؟؟؟؟

دیدگاه

سلام دوست عزیز وقتی پستی ارسال میکنید همه میتونن ببینن برای اینکه بدونید کجا هستید مسیر پست که بالای صفحه نوشته رو میتونید دنبال کنید، (Forum-مربوط به سایت-گفتگو درباره ECA) ​امکان آپلود عکس فعلا وجود نداره ، بنابراین اگه میخواین عکسی رو آپلود کنید ابتدا اون عکس رو در گوگل درایو خودتون و یا سایت های آپلود بارگذاری کنید و سپس لینک عکس رو اینجا بذارید، عکس برا همه قابل مشاهده خواهد بود،در ارتباط با ساختار انجمن باید بگم خدمتتون که این انجمن 20 ساله فعاله و شما تازه عضو شدین احتمال داره یکم براتون گنگ باشه برای حل شدن گنگی استفاده از سایت قسمت بالای صفحه اول سایت انجمن راهنمای استفاده و روش پست گذاری کاملا توضیح داده شده و میتونید کمک بگیرید.

دیدگاه

ممنون که پاسخگو بودید. ولی بنده به عنوان یک کاربر آماتور و تازه وارد ، اینگونه تصور میکنم : در هر زمینه ای ، زمانیکه در بَدْوِ ورود به محیطی ، با کمترین جستجو و سردرگمی امکانِ رسیدن به مقصد باشد ، اونوقته که میشه گفت : حرفه ای . وگرنه بعد از گذشتِ ساعتها و روزها ، همه آشنا میشن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X