اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایمیل بچه های فعال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایمیل بچه های فعال

بچه ها بیاین ازیاهو استفادیه درست کنیم من ایمیلمو میگم شما هم بنویسین اد دنیم در مواقع ضروری از هم کمک بگیریم خوب در مورد الکترونیک یه گروه تو ایدی باز کنید به اسم الکترونیک بعدش سند ال کنین مثلا از 100 تا ایدی الکترونیکی که اد کردین یکی ممکنه درجا جواب بده این ایدی منه
    hamed_bamaram2008@yahoo.com
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

پاسخ : ایمیل بچه های فعال

سلام
    این هم آدرس ایمیل من:
    iranavr@yahoo.com
    یا علی

دیدگاه

این هم واسه من
      m_eijie@yahoo.com

دیدگاه

سلام . اینم میل من
        hamed_solar@yahoo.com
        "در عجبم از مردمي که خود زير شلاق ظلم و ستم زندگي مي کنند و بر حسيني مي گريند که آزادنه زيست" شريعتي
        در جهان روشنايي هايي وجوددارد كه در عميق ترين ظلمات نهانند.

دیدگاه

دوستان هدف از این سایت این هست که سوال جواب های مطرح شده به درد بقیه کاربرا هم بخوره.
          اگر قرار بود تو یاهو مشکلاتمون رو حل میکردیم که دیگه نیازی به یک سایت مرجع نبود ....
          این چند سالی که دوستان تو این سایت زحمت کشیدند یکی از اهدافشون جا انداختن همین فرهنگ بود. نمیخوام تاپیک رو قفل کنم یا اجازه ندم چون اصلا همچین حقی هم نداریم ولی اگر بخواهیم محتوای علمی را به جای سایت در یاهو پیگیری کنیم فکر نکنم آینده خوبی داشته باشه.

موفق باشید

دیدگاه

:sad:نه داداش گلم من فقط میخوام چند تا اد لیست داشته باشم که الکترونیکین نه قصد دارم سایتو مخطل کنیم نه هیچ هدف خواصی :agree: فقط این طوری خواستیم یکمی از یاهو هم در جنبهی + استفاده کنیم oo: oo: oo: oo: oo: :surprised: :cry2: :cry2:
            [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
              دوستان هدف از این سایت این هست که سوال جواب های مطرح شده به درد بقیه کاربرا هم بخوره.
              اگر قرار بود تو یاهو مشکلاتمون رو حل میکردیم که دیگه نیازی به یک سایت مرجع نبود ....
              این چند سالی که دوستان تو این سایت زحمت کشیدند یکی از اهدافشون جا انداختن همین فرهنگ بود. نمیخوام تاپیک رو قفل کنم یا اجازه ندم چون اصلا همچین حقی هم نداریم ولی اگر بخواهیم محتوای علمی را به جای سایت در یاهو پیگیری کنیم فکر نکنم آینده خوبی داشته باشه.

موفق باشید
              سلام خدمت مدیر گل سایت
              داداش امیر یاهو مسنجر فقط بدرد یه سری نکته های ریز و فوری می خوره همین و بس...
              یه بحث خیلی خوب و تمیز هیچ جا مثل بخش های این سایت کشش و نتیجه نهاییش رو بهمراه نداره...
              الان خیلی از بچه های این سایت قبل از ایجاد این تاپیک تو add list یاهو همدیگه قرار دارن...
              الان یاهو و گوگل و سایتهای مشابه چرا بخش هایی مثل گروه ها شون رو راه اندازی کردن؟
              الان گروه های فعال یاهو تو خیلی از ضمینه ها تعداد عضو های خیلی زیادی داره...چون یکی از اهداف رفع سئوالات گاها کوچیک کاربراش توی مدت زمان کمه...
              شما در نظر بگیر یکی یه جای دنیا داره رو یه طرح کار میکنه و به یه مشکل عجیب بنظر خودش برخورد میکنه فوری میاد یه پیام میده و اونو تو گروه منتشر میکنه...این کار درصد اینکه از این همه عضو یکی جوابش رو بده و کارش سریع انجام بده خیلی بالاتره تا اینکه بخاطر یه مشکل کوچیک بیاد تو فروم یه تاپیک بزنه و یه چند روزی زمان طی بشه و بعدش هم جواب رو بدست بیاره...
              اگه این کار صورت بگیره وضعیت فروم ما هم خیلی بهتر و تخصصی تر میشه و برا یه سئوال خیلی ساده 10 تا تاپیک و پست زده نمیشه...
              به هر حال این نظر من بود...
              با تشکر
              یا علی

دیدگاه

اقا مهدی شما که با نضر من موافقین ایمیلتونو بزاریت اگه زحمتی نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط آقا مهدی
                  سلام
                  این هم آدرس ایمیل من:
                  iranavr@yahoo.com
                  یا علی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط آقا مهدی
                    سلام خدمت مدیر گل سایت
                    داداش امیر یاهو مسنجر فقط بدرد یه سری نکته های ریز و فوری می خوره همین و بس...
                    یه بحث خیلی خوب و تمیز هیچ جا مثل بخش های این سایت کشش و نتیجه نهاییش رو بهمراه نداره...
                    الان خیلی از بچه های این سایت قبل از ایجاد این تاپیک تو add list یاهو همدیگه قرار دارن...
                    الان یاهو و گوگل و سایتهای مشابه چرا بخش هایی مثل گروه ها شون رو راه اندازی کردن؟
                    الان گروه های فعال یاهو تو خیلی از ضمینه ها تعداد عضو های خیلی زیادی داره...چون یکی از اهداف رفع سئوالات گاها کوچیک کاربراش توی مدت زمان کمه...
                    شما در نظر بگیر یکی یه جای دنیا داره رو یه طرح کار میکنه و به یه مشکل عجیب بنظر خودش برخورد میکنه فوری میاد یه پیام میده و اونو تو گروه منتشر میکنه...این کار درصد اینکه از این همه عضو یکی جوابش رو بده و کارش سریع انجام بده خیلی بالاتره تا اینکه بخاطر یه مشکل کوچیک بیاد تو فروم یه تاپیک بزنه و یه چند روزی زمان طی بشه و بعدش هم جواب رو بدست بیاره...
                    اگه این کار صورت بگیره وضعیت فروم ما هم خیلی بهتر و تخصصی تر میشه و برا یه سئوال خیلی ساده 10 تا تاپیک و پست زده نمیشه...
                    به هر حال این نظر من بود...
                    با تشکر
                    یا علی
                    سلام
                    دوست عزیز شما اگر قرار باشه همه این کار رو بکنند پس انجمن برای چی درست شده. اگر اینطوری باشه دیگه باید جمع کنیم بریم.
                    بعدم دوست عزیز شما وقتی سوالی رو مطرح می کند و افراد جواب می دهند و به جواب می رسید ممکن من هم مشابه سوال شما رو داشته باشم و با یک جستجو در انجمن به راحتی می تونم به جوابم برسم.
                    اگر دقت کنید خیلی از پروژه ها و سوالات هست که به نتیجه رسیده و شما فقط کافیه یک جستجو در انجمن بزنید و مشکلت رو رفع کنید.
                    حالا می گید مشکل کوچک(مشکلات کوچک هم می تواند برای افراد دردسرهای بزرگ ایجاد کند)پس اگر در انجمن بحث بشه این مطالب اینجا باقی می مونه و هر کسی دیگه ای که مشکل کوچیک شما را داشته باشه با خوندن اون دیگه رفع خواهد شد.

دیدگاه

سلام
                      دوست عزیز من نظر شخصی خودم رو گفتم و در ضمن اگه نوشته من رو یکم دقیق تر بخونید همچین تعبیری نمی کردید.
                      حالا می گید مشکل کوچک(مشکلات کوچک هم می تواند برای افراد دردسرهای بزرگ ایجاد کند)پس اگر در انجمن بحث بشه این مطالب اینجا باقی می مونه و هر کسی دیگه ای که مشکل کوچیک شما را داشته باشه با خوندن اون دیگه رفع خواهد شد.
                      مثل اینه که شما یه مشکل براتون پیش بیاد یه دوستی داشته باشی بتونه براتون سریع رفعش کنه ولی بری بگردی کسی رو پیدا کنی که کارت رو راه بندازه....

کد:
                      [quote]دوست عزیز شما اگر قرار باشه همه این کار رو بکنند پس انجمن برای چی درست شده. اگر اینطوری باشه دیگه باید جمع کنیم بریم.[/quote]
                      یاهو مسنجر فقط بدرد یه سری نکته های ریز و فوری می خوره همین و بس...
                      من خیلی صریح گفتم که یاهو بدرد چی می خوره...(البته به نظر من)

درکل نظر شخصی بود دوست عزیز
                      موفق و پیروز

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X