اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهادات و انتقادات

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پیشنهادات و انتقادات

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
    میشه کاری کرد که پیغام ها که شد 50 تا پیغام بعدی که اومد قدیمی ترین پیغام حذف بشه؟
    نه ، همچین کاری نمیشه کرد

دیدگاه

یه پیشنهاد:
      حالا که مرکز دانلود باز شده انجمن جزوات دانشگاهی هم کاملا بی استفاده شده پس بد نیست پاکش کنید(یه ذره بار از رو سایت برداشته میشه)
      به جاش یه انجمن برای تابلو روان بزارید که بقیه انجمن ها هم خلوت بشند
      این RSS box هم گاهی اوقات جواب نمیده یه بررسی بکنید
      با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
        نه ، همچین کاری نمیشه کرد
        به نظرمن خیلی خوب میشد که پیام قدیمیه حدف می شد
        چون گاهی اوغات ادم نیاز شدید به ارسال خصوصی داره وچون فرد مقابل یادش رفته پیغام هاش رو حذف کنه ارسال انجام نمیشه
        فکرکنم کار سختی نباید باشه
        @};-
        Sometimes to get more best things
        Have lost the good things

http://up.vatandownload.com/images/4...yoiozp4ro7.gif
        3A(HD) PS

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ahmadreza.Poursafar
          به نظرمن خیلی خوب میشد که پیام قدیمیه حدف می شد
          چون گاهی اوغات ادم نیاز شدید به ارسال خصوصی داره وچون فرد مقابل یادش رفته پیغام هاش رو حذف کنه ارسال انجام نمیشه
          فکرکنم کار سختی نباید باشه
          @};-
          شما درست میگین، تو حرف سادست ولی توی عمل ....
          این عمل رو نمیشه انجام داد، چون وقتی شما پیغام میفرستی ، به شما پیغام میده که طرف صندوقش پرشده.
          ولی شما در نظر بگیر، یک سری پیغام داری که نمی خوای پاک بشند ! پاک کردن خودکار سیستم می تونه مشکل ساز بشه.
          شما به فکر خودتون هستید که می خواین pm بفرستید ولی اطلاعات کاربری که pm داره رو در نظر نمیگیرید !
          در کل اینجور چیزا یه وقت آزاد با یه تیم درست حسابی برای برنامه نویسی می خواد تا بشه بصورت سفارشی یه چیزایی رو درست کرد.
          یه کار دیگه هم استفاده از addons های smf هستش
          اگر وقت آزاد دارید، می تونین به آدرس http://custom.simplemachines.org/mods سر بزنید و بگردید و اگر mod جالبی پیدا کردید اینجا پیشنهاد بدید که ببینیم میشه نصب کرد یا نه
          موفق باشید

دیدگاه

لطفا فایل های باقی مانده در سایت های پلود که لینکشون در قسمت کتب هست رو دانلود و در سرور سایت پلود کنید فکر کنم خیلی هاش از بین رفته

دیدگاه

خوب اقا فرشاد من این قضیه رو هم در نظر گرفتم و راحلش رو هم گفته بودم(که فکر کنم اصلا به صورت پیشفرض فعال هست .... و اگرم نیست میتونید پیشفرضش کنید )
              دوستان هم برای جلوگیری از حذف پیغام ها مهمشون میتونند در تنظیمات پیغام خصوصی گزینه هنگام دریافت پیغام خصوصی جدید از طریق ایمیل به من خبر بده. را روی همیشه قرار بدند تا یه کپی از هر پیغام دریافتیشون رو در ایمیلشون هم داشته باشند ....

دیدگاه

قبلا یه لینکی بود که آخرین ارسال های خوانده نشده رو میاورد میشه بگید این لینک چرا برداشته شده؟
                زندگی پر ز وجود است ولی ..
                ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط afceaglee2013
                  قبلا یه لینکی بود که آخرین ارسال های خوانده نشده رو میاورد میشه بگید این لینک چرا برداشته شده؟
                  هنوزم هست!! یه لینک هست همون بالای صفحه زیر نام کاربریتون "دیدن موضوع های جدید ارسال شده از آخرین ورود شما"
                  فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

100 بار تنظیمات رو زیر و رو کردم ~x( ... نگو اون فلش ریزه میزه سفید رو زده بودم .. خداییش تو زمینه ی آبی کم رنگ دیده نمیشه جلوی نوشته "انجمن تخصصی برق و الکترونیک " باشه بهتر نیست؟
                    خلاصه ضایع شدیم رفت پی کارش X_X
                    زندگی پر ز وجود است ولی ..
                    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

اقا فرشاد پس چی شد؟

دیدگاه

علی جان این پیشنهاد شما شدنی نیست.
                        یعنی این کار حتی اگر راه حل هم داشته باشه روتین نیست و تغییر تنظیمات حتی با اطلاع رسانی بازهم مورد قبول خیلی ها نخواهد بود.
                        درضمن ارسال پیغام خصوصی به ایمیل اونقدر مشکلات داره که نگو ! خیلی از کاربرا به همون ایمیل پاسخ میدن و میفرستنش به آدرس ایمیل سایت !!!!!
                        متاسفانه دانش کلی اینترنت کشور خیلی پایینتر از چیزی هست که فکر میکنیم.

دیدگاه

آقا سلام.
                          من قبلا هم پرسیده بودم اما...
                          یه زمانی ما تو یکی دو تا تاپیک یه پستی زدیم و حالا از کرده خودمون پشیمونیم ! :angry: چه کنیم که بهد از چندین ماه هنوزم اگر کسی تو اون تاپیک مطلبی رو بنویسه تو بخش "دیدن پاسخ های جدید به ارسالهای شما" میاد.
                          یعنی راهی نیست برای اینکه یجوری بگیم که دیگه ما رو از این تاپیک حذف کن !

ممنون.

دیدگاه

اگه میخواید پستتون حذف بشه گزینه گزارش به مدیر رو بزنید یا به یکی از مدیران پیغام خصوصی بدید ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر . م
                              آقا سلام.
                              من قبلا هم پرسیده بودم اما...
                              یه زمانی ما تو یکی دو تا تاپیک یه پستی زدیم و حالا از کرده خودمون پشیمونیم ! :angry: چه کنیم که بهد از چندین ماه هنوزم اگر کسی تو اون تاپیک مطلبی رو بنویسه تو بخش "دیدن پاسخ های جدید به ارسالهای شما" میاد.
                              یعنی راهی نیست برای اینکه یجوری بگیم که دیگه ما رو از این تاپیک حذف کن !

ممنون.
                              بالای صفحه گزینه عدم باخبرسازی رو بزنید
                              It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

عدم باخبر سازی واسه وقتی هست که بهتون با ایمیل خبر میده ...نه واسه وقتی که تو پاسخ به ارسال هاش شما میاد ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X