اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گزارش مشکلات فنی سایت به مدیران

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : گزارش مشکلات فنی سایت به مدیران

نوشته اصلی توسط AFSHARAN
    سلام
    چرا جواب سوالات یا موضوعاتی که در آن من پاسخ دادم اگه پاسخ جدیدی داده بشه چرا برای من نمیاد در لینک دیدن پاسخهای جدید به ارسالها
    لینک دیدن پاسخهای جدید به ارسالها من همیشه خالی مشکل کجاست
    احتمالا مواردی که انتخاب کرده بودید پریدن! یک نگاه هم به تنظیمات کاربریتون داشته باشید شاید تغییراتی صورت گرفته

دیدگاه

نوشته اصلی توسط etgpsp
      با سلام وخسته نباشید-در صفحه اول پس از ورود تعداد پیغامها نمایش داده نمی شود.
      فقط تعداد پیغام های جدید شما نمایش داده میشه.

دیدگاه

سلام
        من هم وقتی در پایان تاپیک "بعدی"رو میزنم به ادامه پست ها نمیره بلکه به موضوع یا تاپیک دیگه می پره.ممنون
        مولای من
        نخواهمت که بگریی ولی به گریه دعا کن که وقت رفتن ایام انتظار بیاید

یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین بظهورالحجه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط صادق ساعی اصفهانی
          سلام
          من هم وقتی در پایان تاپیک "بعدی"رو میزنم به ادامه پست ها نمیره بلکه به موضوع یا تاپیک دیگه می پره.ممنون
          این گزینه برا همین هست که به تاپیک بعدی بره

دیدگاه

سلام

یه مشکلی که آقای مهیری هم قبلا اشاره کردند اینه که وقتی وارد قسمت ارسال نامه خصوصی میشم یه ارور بزرگ میاد و کن نات پیج میزنه!

دیدگاه

لینک تعداد صفحات برای من نمایش داده نمیشه یا میره زیر چیزای دیگه پنهان میشه و بهش دسترسی ندارم. مرورگرم هم IE7 هست. رزولوشن صفحه رو هم تغییر دادم، درست نشد! الان از هر تاپیک فقط یک صفحه میتونم ببینم :cry2:
              اینم عکس:
              دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ma3oud
                لینک تعداد صفحات برای من نمایش داده نمیشه یا میره زیر چیزای دیگه پنهان میشه و بهش دسترسی ندارم. مرورگرم هم IE7 هست. رزولوشن صفحه رو هم تغییر دادم، درست نشد! الان از هر تاپیک فقط یک صفحه میتونم ببینم :cry2:
                اینم عکس:
                همه جای انجمن که نوشتیم از IE8 یا FFاستفاده کنید.....حتی مرورگرهای موبایل هم مشکل ندارند !
                لطفا مرورگرتون رو پدیت کنید.

دیدگاه

1-خیلی ممنون. آخه دیگه فکرشم نمیکردم واقعاً بخاطر 7 بودن IE باشه! همه جا با 7 سازگارن. :mrgreen:

ps: چطور ممکنه من جمله به اون گندگی "لطفاً برای استفاده ساده تر و نمایش بهتر انجمن ها از جدیدترین نسخه مرورگرها، FireFox 3.5 و Internet Explorer 8 استفاده نمایید" رو ندیده باشم!!! خودمم اینجوریم: :eek: :redface:

ps2: خواهشاً جمله " تنها چند دقیقه برای ارتقای مرورگر خود زمان لازم دارید !" رو هم بردارین! چون دایل پ با ذغال سنگ کار میکنه، نه با کیک زرد! :cry:

2- پلود سنتر عکس سالمه؟؟ آخه هر چی زور زدم پلود میشد، ولی تا تمام میشد و صفحه مشخصات و نمایش عکس میخواد لود شه، میپره بیرون و عکس جدید میخواد و قبلی میره هوا!
                  دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

پلودسنتر رو آلان چک کردم مشکلی نداشت. شاید حجم فایلتون زیاده یا پسوند فایل نا معتبره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ma3oud
                      ps2: خواهشاً جمله " تنها چند دقیقه برای ارتقای مرورگر خود زمان لازم دارید !" رو هم بردارین! چون دایل پ با ذغال سنگ کار میکنه، نه با کیک زرد! :cry:
                      فایرفاکس حجمش 7 مگه !
                      یعنی با dialup نهایت فکر کنم 20 دقیقه اینا طول بکشه !
                      در عوض سرعت باز شدن صفحاتتون به طرز عجیبی بالا میره ! می تونید از 1000000001 امکاناتی که فایرفاکس و اکستنشن هاش داره استفاده بکنین !

دیدگاه

سلام

قبلا امکان toltiptext در موضوعات خیلی به بررسی بیشتر تعداد موضوعات کمک می کرد
                        حتی اون موقع می خواستم پیشنهاد بدم که متن بیشتری رو توی تولتیپتکس بیارید
                        ولی الان :
                        نمیدونم الان مرورگر من ایراد داره یا این قسمت حذف شده
                        به نظر من خیلی از مواقع بعضی ها می خوان فقط یه نگاه اجمالی و سریع به متن داخل صفحه داشته باشن و در صورت لزوم وارد اون بشن

با تشکر
                        من با فایر فاکس 3.6 کار می کنم
                        اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed bagherani
                          سلام

قبلا امکان toltiptext در موضوعات خیلی به بررسی بیشتر تعداد موضوعات کمک می کرد
                          حتی اون موقع می خواستم پیشنهاد بدم که متن بیشتری رو توی تولتیپتکس بیارید
                          ولی الان :
                          نمیدونم الان مرورگر من ایراد داره یا این قسمت حذف شده
                          به نظر من خیلی از مواقع بعضی ها می خوان فقط یه نگاه اجمالی و سریع به متن داخل صفحه داشته باشن و در صورت لزوم وارد اون بشن

با تشکر
                          من با فایر فاکس 3.6 کار می کنم
                          فعلا این امکان غیر فعالی شده. برای ایجاد مجدد این امکان تلاش خواهیم کرد

دیدگاه

مثل اینکه ساعت سایت یه ساعت عقبه. :eek:
                            انجمن طراحی مدارهای مایکرویو(فرکانس بالا)(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=283.0)
                            انجمن شبکه های عصبی(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=207.0)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر حسین وزیری
                              مثل اینکه ساعت سایت یه ساعت عقبه. :eek:
                              ساعتش قدیمه

دیدگاه

سلام
                                به نظر من سایت با تغییراتی که کرده از خیلی جهات بهتر و خوش دست تر شده ولی به نظر میاد مشکلاتی پیش اومده و برخی امکانات یا سرویسها غیرفعال شدن:
                                1) به نظر میاد امکان ثبت نام کاربر جدید توی سایت غیر فعال شده...این مسئله موقتی هست یا سیاست فروم تغییر کرده؟
                                2) من توی قسمت پیغامهای خصوصی با اینکه ذخیره کردن پیام ارسالی رو ست کردم ولی هر بار میپره و پیام ارسالی ذخیره نمیشه....دیروز واسه همین مجبور شدم واسه یکی از مدیران دو تا پیام رو بفرستم...
                                3) یکی از کاربرای سایت هم مشکل لاگین دارن و نمیتونن لاگین کنن حتی نمیشه پسورد رو از طریق ایمیل بازیابی کرد...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X