اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم اجازه برای تغییر نام در انجمن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : عدم اجازه برای تغییر نام در انجمن

بنظر من محدودیت همیشه جواب عکس میده
    و بدتر محیط متشنج میکنه
    و این هم به این معنی نیست که دست روی دست گذاشته بشه
    باید دید و اندازه گرفت جرم رو
    مثلا ... اگر یکی سیاسی حرف زد .. هیچ مشکلی برای کسی پیش نمیاره
    فقط شاید خودش در راه حق جانش رو از دست بده
    و یه جورایی مسئولیت این کار رو دوش هیچ کس نیست

اما یکی میاد فحش ناموسی میده به یک نفر دیگه
    این فرق میکنه .. و به حقوق یک کاربر دیگه تجاوز میشه
    خب مسلم این پذیرفته نیست
    و میتونیم انتظار داشته باشیم که برخوردی صورت بگیره
    حالا از محرومیت چند روزه تا غیره

اما در کل بهتره به ادم ها فرصت داده بشه
    و خیلی خشک و قانون مدارانه برخورد نشه

محیط اینجا بخاطر علمی بودنش خیلی کم دچار تشنج و درگیری میشه
    شاید جرم ها بیشتر جنبه اقتصادی داشته باشن مثل تبلیغات
    و اون هم چون در راستای اختیارات و امتیاز های سایت میشه برخورد کرد

شهد صحبت من اینه نباید زیاد سخت گرفت .. چون تاریخ و تجربه ثابت کرده نتیجه عکس میده
    و ادم ها زیاد دوست ندارن تحت کنترل قرار بگیرن
    بلکه باید فرهنگ سازی بشه و حتی تشویق
    دوستمون به نکته مثبتی اشاره کردن که ما بیایم به کسانی که بیشترین تشکر میخورن
    در زمان مثلا یک هفته .... فقط عکس شونو یه جای قرار بدیم که به این شکل از اونا تشککر بشه
    و این میشه سیستم تشویق تا اینکه تنبیه و برخورد

با سخت گیری فقط جبهه درست میشه
    و درضمن کسی اونقدر ها از محیط مجازی انتظار ایده ال بودن نداره

امیدوارم این محیط هر روز از دیروز بیشتر شکوفا تر بشه و همچنین ارزوی موفقیت همه کاربر های عزیز
    @};-

دیدگاه

از همه دوستانی که به بنده و سایت خودشون لطف داشتن تشکر میکنم.
      من و بقیه دوستان همیشه قدردان شما عزیزان هستیم ولی واقعا اونقدر گسترده شده مجموعه که دیگه من خیلی از دوستان رو نمیشناسم و نمیدونم چقدر به این مجموعه کمک کردند. بعضا اتفاق میفته که برخوردم با دوستان عادی هست و دوستان انتظار صمیمت بیشتر دارند ولی واقعا من همه شما عزیزان رو نمیشناسم وگرنه همیشه علاقمند به صمیمی تر شدن با تک شما دوستان هستم.

در مورد برخورد با کاربرای متخلف بله ما باید سرسختتر برخورد کنیم من کاملا این رو قبول دارم ولی واقعا بررسی 400 پست روزانه خیلی خیلی وقتگیر هست و قضاوت در مورد همه هم سخت شده. تا 15 فروردین که کار یکم سبکتر میشه و وقت من هم آزادتر میشه حتما یک سری کارهای اساسی تو سایت خواهیم کرد. امسال هم مثل هرسال من خونه میشینم که به کارهای سایت برسم و شاید یکم فضارو برای استفاده شما دوستان ساده تر و مطلوبتر بکنم.
      مطمئنم شما دوستان هم بنده رو تنها نخواهید گذاشت و در انتخاب مسیر پیشرفت راهنماییم خواهین کرد.

موفق باشین

دیدگاه

این دوستمون میخواست یه طوری بشه که کاربرا شناخته بشن چون مشخصه ما برای هم همین اسمه .. از نام کاربری و پستهای ارسال شده و ... گرچه میشه طرفو شناخت ولی نمیتونه ملاک باشه همه هم حوصله و وقت کنکاش ندارن ..
        چون بعضیا دیقه به دیقه نام کاربری عوض میکنن .. به عنوان راه حل هم پیشنهاد دادن امکان تغییر حذف بشه ..
        این پیشنهاد ایشون بود شاید خیلیا از این قابلیت خوششون بیاد شاید بعضی وقت ها لازم باشه و ....
        شاید یه راه بهتر این باشه که امکان تغییر وجود داشته باشه ولی محدود باشه مثلا سالی یه بار یا .... و بعد از تغییر هم پایین اسم جدید اسم قبلی رو بنویسه .. امکانش هست یا نه بماند..
        چند وقت پیش یکی از کاربرا اسمشو عوض کرده بود و بعد که دید مشکل شده برای راحتی دوستان داخل پرانتز اسم قبلیشو نوشت .. هم امکان تغییر هست و هم شناخته میشه

اسمی (منظورم اکانت نیست) که میبینیم در این فروم حکم صورت یک شخص رو داره وقتی کسی اینو عوض میکنه مثل اینه که صورتش رو عوض کرده و شناسایی مشکل میشه .. بحث عوض کردن لباس و اینطور مسایل شبیه این نیست
        کل این پیشنهاد در مقابل هدف این انجمن یه پیشنهاد فرعیه و درسته که جواب طرف مهمه ولی فرض کنید من مبتدی میام میبینم یه نفر یه پستی زده که کاملا با اونچیزی که قبلا از دیگران شنیدم فرق میکنه اینجا اعتبار اون شخص خیلی مهم میشه مثلا اگه جناب کوهستانی یا اساتید دیگه باشن من بی برو برگرد قبولش میکنم چون سطح علمی ایشون خیلی بالاتره .. پس نگین اسم طرف مهم نیست .. اسم وقتی مهم نمیشه که سطح علمی کاربرا به هم نزدیک باشه و بتونیم به اشتباهات همدیگه پی ببریم ولی اینجا از همه سطوح علمی و غیر علمی کاربر داریم پس نباید به کل منکز تاثیر اسم شد و گفت فقط محتوای پست مهمه ..

برادر لوک از توانایی حادتون در جوشکاری مسایل کم ربط به هم، حیرانم --- خدا و پیغمبر و ... بابا بنده خدا یه پیشنهاد داد که لپ کلامش هم کاملا درسته منتها پیشنهادش انعطاف لازم رو نداشت ..
        در ضمن محدودیت همیشه بد نیست ..
        زندگی پر ز وجود است ولی ..
        ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط afceaglee2013
          این دوستمون میخواست یه طوری بشه که کاربرا شناخته بشن چون مشخصه ما برای هم همین اسمه .. از نام کاربری و پستهای ارسال شده و ... گرچه میشه طرفو شناخت ولی نمیتونه ملاک باشه همه هم حوصله و وقت کنکاش ندارن ..
          چون بعضیا دیقه به دیقه نام کاربری عوض میکنن .. به عنوان راه حل هم پیشنهاد دادن امکان تغییر حذف بشه ..
          این پیشنهاد ایشون بود شاید خیلیا از این قابلیت خوششون بیاد شاید بعضی وقت ها لازم باشه و ....
          شاید یه راه بهتر این باشه که امکان تغییر وجود داشته باشه ولی محدود باشه مثلا سالی یه بار یا .... و بعد از تغییر هم پایین اسم جدید اسم قبلی رو بنویسه .. امکانش هست یا نه بماند..
          چند وقت پیش یکی از کاربرا اسمشو عوض کرده بود و بعد که دید مشکل شده برای راحتی دوستان داخل پرانتز اسم قبلیشو نوشت .. هم امکان تغییر هست و هم شناخته میشه

اسمی (منظورم اکانت نیست) که میبینیم در این فروم حکم صورت یک شخص رو داره وقتی کسی اینو عوض میکنه مثل اینه که صورتش رو عوض کرده و شناسایی مشکل میشه .. بحث عوض کردن لباس و اینطور مسایل شبیه این نیست
          کل این پیشنهاد در مقابل هدف این انجمن یه پیشنهاد فرعیه و درسته که جواب طرف مهمه ولی فرض کنید من مبتدی میام میبینم یه نفر یه پستی زده که کاملا با اونچیزی که قبلا از دیگران شنیدم فرق میکنه اینجا اعتبار اون شخص خیلی مهم میشه مثلا اگه جناب کوهستانی یا اساتید دیگه باشن من بی برو برگرد قبولش میکنم چون سطح علمی ایشون خیلی بالاتره .. پس نگین اسم طرف مهم نیست .. اسم وقتی مهم نمیشه که سطح علمی کاربرا به هم نزدیک باشه و بتونیم به اشتباهات همدیگه پی ببریم ولی اینجا از همه سطوح علمی و غیر علمی کاربر داریم پس نباید به کل منکز تاثیر اسم شد و گفت فقط محتوای پست مهمه ..

برادر لوک از توانایی حادتون در جوشکاری مسایل کم ربط به هم، حیرانم --- خدا و پیغمبر و ... بابا بنده خدا یه پیشنهاد داد که لپ کلامش هم کاملا درسته منتها پیشنهادش انعطاف لازم رو نداشت ..
          در ضمن محدودیت همیشه بد نیست ..
          ببینید دوست من
          من کلی حرف میزنم و سعی میکنم پشتمو به منطق بدم که زورش از همه بیشتره
          اگه پست های منو بخونی میبینی که نظر من به هیچکس توهین نمیکنه
          بلکه دنبال حقوق میگردم و ........ سعی میکنم بهترین گزینه رو انتخاب کنم

و حالا شما ... خیلی راحت منو جوشکار خوندید !!!!!!!!!!!!
          و همچنین میگید محدودیت خوبه
          و همچنین میگید امکان تغییر نام نباید باشه
          اونوقت حتما ادم منطقی هم هستید ؟ !!!

اخه واقعا من نمیتونم هضم کنم که وقتی کسی (هر کس ) بخواد اسمشو عوض کنه
          در واقع میخواد هویت قبلیشو تغییر بده
          و کسی که اسمشو عوض نمیکنه خب نمیخواد این کار صورت بگیره

مثلا اقای بلورچیان اسم خودشو تغییر نمیده ... چون نمیخواد تغییر بده
          و اگر اون فرد مورد نظر تو اسمشو تغییر داد حتما قصدش همین بوده که شما اونو دیگه نشناسید
          و اینجاست که کلمه ازادی میدرخشه

و خود اقای بلورچیان فرمایش کردند ........ که نام کاربری (ایدی ) قابل تغییر نیست
          بلکه فقط نام شما قابل تغییر

در واقع سلیقه ها مختلف ... ولی مدیر محترم باید عام در نظر بگیرن
          و حتی رعایت اصول و حقوق انسانی رو

و من به شما دوست عزیز پیشنهاد میکنم حتما نام دیگری رو اختیار کنید
          چون باور کن باور کن نتونستم اسمتونو درست بخونم و اینجا ذکر کنم

پس میبینیم که این قابلیت در درجه اول برای شما مفید
          و همچنین من شاید پشیمون شدم از این نام کنونی م و خواستم عوضش کنم
          پس این اختیار عمل کاملا انسانی و حقوق ادم ها توش رعایت شده

امیدوارم اگر تغییری قراره صورت بگیره کاملا هوشمندانه و تمام حقوق کاربران رعایت بشه
          و هر روز ما انجمن پر بار تری رو دارا باشیم

و باز هم تشکر از اهالی پر مهر این سایت ... که در کنار فعالیت خودشون جای برای رشد و کمک ایجاد کردند و همچنین قدمی مثبت در راستای شکوفایی ایران عزیز برداشتند

من اعتراف میکنم همیشه به اقای بلورچیان حسادت میکنم .... چون من دوست داشتم تو این جایگاه باشم

اما الانشم راضی هستم در کنار دوستان خوبی مثل شما عزیزان @};-

دیدگاه

دوست عزیز یه صلوات بفرستید به خدا ارزش نداره یه پیشنهاد بود خوب یا عملی میشه یا نه در کل ما اینجا قرار بهم چیزی یاد بدیم که این فقط مطالب برقی نیست صبر . قدرت تحمل انتقاد و... را هم باید از هم یاد بگیریم
            من بی سواد 7 ماهی میشه عضوم خیلی چیزا اینجا یاد گرفتم . وهمه را هم به سایت دعوت میکنم
            پس با هم خوب باشید
            دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
            بانك اطلاعاتي سنسورها
            ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
            تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
            [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رضا ریاحی
              دوست عزیز یه صلوات بفرستید به خدا ارزش نداره یه پیشنهاد بود خوب یا عملی میشه یا نه در کل ما اینجا قرار بهم چیزی یاد بدیم که این فقط مطالب برقی نیست صبر . قدرت تحمل انتقاد و... را هم باید از هم یاد بگیریم
              من بی سواد 7 ماهی میشه عضوم خیلی چیزا اینجا یاد گرفتم . وهمه را هم به سایت دعوت میکنم
              پس با هم خوب باشید
              دوست عزیز من جناب ریاحی :
              الانشم با هم خوب هستیم ... گفتمان و تبادل نظر که بد نیست
              اتفاقا جوامع ای رشد میکنن که این تبادلات باشه و همیشه به نتایج بهتری دست پیدا کنن
              من در طول زندگیم خیلی چیز ها از مخالفینم یاد گرفتم ... شاید چیز های که بهشون فرصت فکر کردن نداشتم

مثلا همین اقای ریاحی ... هر وقت پستاشونو من میبینم .. خیلی خالصانه به دیگران کمک میکنن و همیشه حس تشکر در من بوجود میارن

اما اگر ایشون نام شونو تغییر بدن برای من هیچ فرقی نداره ....
              بازم حس تشکر رو در من ایجاد خواهند کرد
              و این حس همش از پاسخ های ایشون سرچشمه میگیره نه از نام ایشون

ایا میدونستید تمام روابط دیجیتالی منطقی هستند و اصول دیجیتال یعنی منطق
              ایا میشد ما با فلسفه کامبیوتر بسازیم ؟
              پس منطق بهترین گزینه ممکن

با ارزوی موفقیت همه دوستان

دیدگاه

همه چیو نباید به آزادی ربط داد .. و اگه کسی خواست منظقی حرف بزنه دلیل نمیشه حرفاش منطقی باشه .. منطق یکی دو تا نیست هر کسی بنا به دیدش برای خودش منطقی داره و منطقش برای خودش منطقیه :smile:
                معلومه که درست نخوندید چی عرض کردم
                گفتم لپ کلام امیر خان درسته (نگفتم امکان تغییر نباشه)
                لپ کلامش چیه ؟ اینه که دوست داره اعضای سایت رو بشناسه و حرفاشو تعقیب کنه اینجا هم چون فروم علمیه پس این حقشه .. از طرفی یکی مثل من میخواد اسمشو عوض کنه (به هر دلیل ... که به کسی هم ربط نداره)
                حالا خواسته این دو در تضادن .. راه حل چیه ؟؟؟ مطمئنم اگه دوباره خط های اول رو بخونید میبینید چی عرض کردم .. البته یه پیشنهاده و ممکنه غیر منطقی باشه غلط باشه یا اصلا امکان پیاده سازی نباشه

در ضمن به شما توهین نکردم و شما رو جوشکار خطاب نکردم (گرچه نمیدونم مگه جوشکار فحشه ؟ که ناراحت میشید ooاعتراض کردم به نحوه ربط دادن مسایل به هم .. خیلی بد مسایلو به هم می پیچونید ..

ولی یه چیزی بگم در آخر خداییش اون دکمه تشکر بدجور بغل دست نقل قوله .. دیگه اینو نمیتونی تکذیب کنی

زندگی پر ز وجود است ولی ..
                ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط afceaglee2013
                  همه چیو نباید به آزادی ربط داد ..

ولی یه چیزی بگم در آخر خداییش اون دکمه تشکر بدجور بغل دست نقل قوله .. دیگه اینو نمیتونی تکذیب کنی

میگم الانم کار لغزش بین تشکر و نقل قول بود ؟

و ایا من الکی اینجا داد میزنم و اسم ازادی رو میارم
                  ایا میدونید این نام ازادی فقط بخاطر منطق که من اینجا هی متذکر میشم

بقول خودتون شاید کسی بخواد نام شو تغییر بده و به من ربطی نداره
                  خب ایا اینجا این چیزی غیر از ازادیه ؟
                  ازادی در تغییر نام ........... و کاملا با حقوق ادم ها مقایرت داره

و در مورد جمله امیر خان عزیز
                  امیر دقیقا گفت این قابلیت حذف کنید
                  چون که من نمیتونم مخاطب هامو دنبال کنم و فقط هم برای این مورد
                  و اصلا دیگه به این توجه نکردند که مخاطبش شاید قصدا بخواد تغییر نام بده
                  و همچنین به این فکر نکردند که خیلی های دیگه که مخاطب ایشون نیستند شاید بخوان از این قابلیت استفاده کنن

ایا من حرفام غیر منطقی بود ؟
                  ایا مخالفت من با نظریه اقای امیر غیر منطقی بود ؟
                  ایا ازادی رو الکی به این تاپیک چسبوندم ؟
                  خودمونیم کاری سر این مملکت اومده که بردن اسم ازادی هم تابو شده !

ایا منطق در کنار من قرار داره یا در مقابل من ؟

و در اخر اقا امیر هم دوست عزیز ما هستند ... فقط با این نظریه ش موافق نبودیم
                  با ارزوی موفقیت همه دوستان @};-

دیدگاه

آقا من پنجشنبه بعد از ظهر که آخرین پستم رو زدم رفتم و الان اومدم ، دیدم کـــــــــــــــــــــــــلی صحبتهای مختلفی پیش اومده.
                    با ما یه خبطی کردیم ، به حرفی زدیم، :mrgreen: بنظرم خیلی بحث پیچیده شد. من به پیشنهاد ساده دادم ، همین. اما بعضی از دوستان خیلی بحث رو جدیش کردن البته خودم هم بیتقصیر نبودم و از این بابت از همه دوستان عذر خواهی میکنم.
                    خواهش میکنم یه صلوات بفرستید و بیش از این بحث رو ادامه ندیم.

باز هم از همه بچه های گل سایت عذرخواهی میکنم و امیدوارم به خاطر این تشنجی که تو این تاپیک ایجاد شد ، منو ببخشید.
                    موفق و پیروز باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X