اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

آقای بلورچیان زحمت نباشه یه نگاهی به این محصول بندازین،ببینین ارزش خرید داره؟(قیمتش هم به نظرم مناسبه)

http://www.ebay.com/itm/Bid1-iCP12-usbStick-PIC18F2550-Board-with-USB-DAQ-PC-Oscilloscope-Logger-PWM-/121306347260?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c 3e6bf6fc

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
      آقای بلورچیان زحمت نباشه یه نگاهی به این محصول بندازین،ببینین ارزش خرید داره؟(قیمتش هم به نظرم مناسبه)

http://www.ebay.com/itm/Bid1-iCP12-usbStick-PIC18F2550-Board-with-USB-DAQ-PC-Oscilloscope-Logger-PWM-/121306347260?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c 3e6bf6fc
      خوب هست ولی را خودت همچین چیزی نمیزنی ؟
      شما که تو زمینه PIC کار میکنی میتونی از این بردهای کوچیک تولید کنی الکی پول به این چینی ها ندیم. منم در حد توان رو فروشش کمکت میکنم.
      من خوشم نمیاد هر چیزی رو وارد کنیم برا همینم هست که سرمایه اصلی رو روی تولید شرکت گذاشتیم.

باز اگر شما فکر میکنی نیاز هست میشه واردش کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
        من خوشم نمیاد هر چیزی رو وارد کنیم برا همینم هست که سرمایه اصلی رو روی تولید شرکت گذاشتیم.
        تکبیر :applause:
        - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
        ارتباط با من : ir02x6
        طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی

این قیمت که مناسب به نظر میاد در واقع یک مزایده است شما می تونید پیشنهاد قیمت یا bidبدهید قیمت واقعیش 12-13دلار است

http://www.piccircuit.com/shop/pic-dev-board/119-icp12-usbstick-pic18f2550-io-board.html
          کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
          ولتر

دیدگاه

میشه آی سی های شبکه هم کامل تر از این بشن؟اصلا فروش دارن؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amiri33
              میشه آی سی های شبکه هم کامل تر از این بشن؟اصلا فروش دارن؟
              زیاد فروش ندارن چون فقط تولیدی ها خرید میکنند و اونا هم 1-2 مدل خاص رو مصرف دارند.
              تنوعشون خیلی زیاد هست

دیدگاه

شما اینهمه ترانزیستور رو میخوای چیکار این رنج های که شما میخوای اصلا پرمصرف نیستند.
                شما باید بتونید از موارد موجود استفاده کنید وگرنه صبر کنید کسی همش رو بیاره و شما تو مدارت بذاری خیلی سخت جور میشه
                13009 اصل ST رو اگه بتونید با قیمت مناسب بیارید ما خودمون مشتریشیم.

دیدگاه

ببینید قطعات اصل پرمصرف رو سفارشی وارد میکنیم. چون قطعا پر مصرف قیمتشون رقابتی هست تو بازار و معمولا برای رقابت از کیفیت جنس میزنند که کم میارند. شما اگر بخواین تعداد بگید قیمت بدم و براتون وارد کنم

دیدگاه

آقای بلورچیان tt2148کی برای فروش گذاشته میشه ؟؟؟؟؟؟

سطح کیفیش چه طوره؟؟؟؟؟؟؟(بعیده اورجینال باشه درسته ؟؟؟)

حدود قیمتش چقدره؟؟؟

یک بررسی هم روی ال ای دی های creeانجام بدهید فکر کنم وارد کردنش خوب باشه چون تا اونجا که می دونم شرکتی هنوز روش کار نکرده و از طرفی تب LEDبازار ایران بسیار زیاده

قسمت درایورهای پاور ال ای دی سایت هم خیلی ناقص است نمی دونم فروش نداره ؟یا سیاستهای شرکت روی این جور قطعات نیست
                    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                    ولتر

دیدگاه

اقای بلورچیان IC های ماکسیم به کجا رسیدن؟ به وارد شدنشون امیدوار باشیم ؟ :mrgreen:
                      نوشته اصلی توسط sina8
                      MAX1524
                      MAX1522
                      MAX608
                      MAX1703
                      MAX1708
                      MAX1709
                      MAX1846
                      MAX1771
                      [hr]

در ضمن برد STM32F4 DISCOVERY رو کی دوباره میارید ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo-h
                        آقای بلورچیان tt2148کی برای فروش گذاشته میشه ؟؟؟؟؟؟

سطح کیفیش چه طوره؟؟؟؟؟؟؟(بعیده اورجینال باشه درسته ؟؟؟)

حدود قیمتش چقدره؟؟؟
                        5 رنج قیمت داشت
                        1000
                        1500
                        2000
                        3000
                        7500
                        من راست حسینیش 2000 تومنیش رو خرید زدم و 2500 خواهم فروخت.
                        کیفیت متوسطی داره ولی اصلا کم کیفیت نیست. چون به من گفتند تهران 3000 تومن هست مطمئنم که همون 1000-1500 تومنیش هست جون اینجور موارد تکی رو زیر دوبل نمیدن.

دیدگاه

5 رنج قیمت داشت
                          1000
                          1500
                          2000
                          3000
                          7500
                          من راست حسینیش 2000 تومنیش رو خرید زدم و 2500 خواهم فروخت.
                          کیفیت متوسطی داره ولی اصلا کم کیفیت نیست. چون به من گفتند تهران 3000 تومن هست مطمئنم که همون 1000-1500 تومنیش هست جون اینجور موارد تکی رو زیر دوبل نمیدن.
                          آقا درود بر شما :mrgreen: صبر مان لبریز شد از فراق این tt2148 . پس کی تشریف میارن ایران ، ایشون :mrgreen:

دیدگاه

آقای بلورچیان من یه خواهش دارم
                            همین طور که الآن که قطعات رو ارزون می فروشید در آینده که فروشگاه شما یه فروشگاه بزرگ شد لطفا مثل سایت های دیگه گرون فروشی نکنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SeGMeX
                              مولتی متر های خوب بیارید . با کیفیت باشه مثل مدل های Kaise
                              الان اونقدر مولتی متر آشغال زیاد شده که دیگه نمیشه بهشون اعتماد کرد :read:
                              آقای بلورچیان در مورد مولتی متر نظری ندادید
                              مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SeGMeX
                                آقای بلورچیان در مورد مولتی متر نظری ندادید
                                کشش عموم مشتری ها برای مولتی متر های 70-80 تومن هست بیشتر. که تو این رنج قیمت 2 مدل از بهترین هاش رو داریم.
                                اینکه مدل های گرون رو بیاریم یکم باید تحقیق بشه. من اطلاعات دقیقی ندارم متاسفانه. مدل خاصی مد نظر دوستان هست ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X