اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

فکر کنم حداقل 200 بار تو این تاپیک در خواست اسید شده
    اینم برای عاشقان اسید :mrgreen:
    http://eshop.eca.ir/%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%86%D8%AA%D8%A7%DA%98-%D8%AA%D8%B9%D9%85%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%84%D8%AD%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C/4510-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%86%D8%A7%D9%BE%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%AF%D8%B1%DB%8C-1-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88%DA%AF%D8%B1%D9%85%DB%8C.h tml
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

طبق قوانین پست این مورد با توجه به اینه هر جوری هم بسته بندیش کنی باز گند میزنه به همه چی :biggrin: ممنوعه
      http://post.ir/HomePage.aspx?TabID=12919&Site=PostPortal& Lang=fa-IR

بهتره قطعات الکترونیکی کنارش بسته بندی نشن

من خودم الان برای نگهداریش رفتم یه ظرف جای عسل پلاستیکی از این سوغات سراها گرفتم و ریختمش تو اون و خدارو شکر دیگه مشکل ندارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
        سامانه پیامکی دارن ولی فقط برا تبلیغات استفاده میشه.
        لطفا در مورد چیزی که اطلاع ندارید نظر ندید.

نوشته اصلی توسط Ekf2000
        سلام
        منم یکبار کلی قطعه خریدم
        یک فن هم سفارش دادم
        یکی از پرهاش کاملا کج و خراب بود
        ولی میچرخید
        چیز اشکاری هم بود
        یعنی با یک نگاه توی چشم میخورد
        نمیدونم چه جور حاضر شده بودن بفرستن
        فعلا تا حالا دیگه خرید نکردم
        همیشه اشتباه فردی پیش میاد. وقتی روزی حدود 100 سفارش ارسال میشه دیگه نمیشه اینجور چیزهارو غیرعادی دونست.
        نمیگم که خوب کردیم فرستادیم!!!! ولی اینجور موارد رو به حساب بی مسئولیتی فروشگاه نذارید یک اتفاق ساده هتس.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط .Alone.
          طبق قوانین پست این مورد با توجه به اینه هر جوری هم بسته بندیش کنی باز گند میزنه به همه چی :biggrin: ممنوعه
          http://post.ir/HomePage.aspx?TabID=12919&Site=PostPortal& Lang=fa-IR

بهتره قطعات الکترونیکی کنارش بسته بندی نشن

من خودم الان برای نگهداریش رفتم یه ظرف جای عسل پلاستیکی از این سوغات سراها گرفتم و ریختمش تو اون و خدارو شکر دیگه مشکل ندارم
          اسیدها همه تو قاب پلاستیکی ارسال میشند ولی دیگه عکس مناسب نداشتیم برای همین تو نایلون عکس انداختیم.
          همگی تو قوطی پلاستیکی هستند و میتونید راحت سفارش بدید

موفق باشید

دیدگاه

سلام

اگه وقت کردید lcd کریستالی هم بیارید خسته شدیم از بس از این کارکتری های جریان بالای .. گران .... حجم بزرگه. .. گنده ..... کار کردیم دیگه در ایران این نوع ال سی دی ضایع شده

در حالی که lcdکریستالی مانند ماشین حساب یا ولتمتر ها که از این نوع استفاده می کنن جریانی در حدود 1میکرو امپر می کشن یه باطری به مدار وصل کن صد سال استفاده کن

دیدگاه

سلام
              با اینکه سفارش کرده بودم مقادیر خازنهای SMD و زاویه لنزها رو روبسته بندی قید کنن متاسفانه زاویه لنزها رو قید نکردند و من موندم و شش جور لنز !

دیدگاه

من هم به همین مشکل خوردم
                تو تاریکی نور رو رو یه سطح مسطح بندازید با توجه به فاصله از سطح زاویه تقریبی به دست میاد :smile:
                عجب روزگاریست...! هیچکس به سکوت آدم نمیرسد،همه منتظرند به داد آدم برسند...!

دیدگاه

سلام به همه
                  لطفا LCD های گرد با تاچ خازنی روشون رو وارد کنین
                  همینطور LCD های کوچیک
                  البته LCD یا LED و ... فرقی نداره فقط کیفیت خوبی داشته باشه
                  اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
                  شهيد دکتر مصطفي چمران
                  اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
                  ; C is not for children

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
                    سلام
                    با اینکه سفارش کرده بودم مقادیر خازنهای SMD و زاویه لنزها رو روبسته بندی قید کنن متاسفانه زاویه لنزها رو قید نکردند و من موندم و شش جور لنز !
                    میتونید این کار رو کنید.

لنز رو رو یه ال ای دی تست سوار کنید بعد نورش رو به طور عمود از یه فاصله ای روی زمین بتابونید.(تو تاریکی)

یه دایره رنگی رو زمین میفته. قطر دایره رو اندازی بگیر. تقسیم بر دو کن تا شعاع بدست بیاد. بعد اندازه شعاع رو تقسیم بر فاصله لنز از اون دایره رنگی کن.
                    جواب میشه تانژانت نصف زاویه لنز.

بعد با ماشین حساب مهندسی ازش آرک تانژانت بگیر. بعد ضربدر 2 کن. تا زاویه لنز بدست بیاد.

واسه خازن ها هم یه مدار RC درست کن با مقاومت معلوم. یعد خروجی رو بده به اسیلوسکپ بعد مدت زمان شارژ خازن تا 97 درصد رو تقسیم بر 5 کن.
                    بعد عدد بدست اومده رو تقسیم بر مقاومت کن. میشه ظرفیه خازن به فاراد.

[glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
                    درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

سلام به دوستان
                      پیشنهاد بنده کولیس ساده (به جای دیجیتال) هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
                        لطفا در مورد چیزی که اطلاع ندارید نظر ندید.
                        همیشه اشتباه فردی پیش میاد. وقتی روزی حدود 100 سفارش ارسال میشه دیگه نمیشه اینجور چیزهارو غیرعادی دونست.
                        نمیگم که خوب کردیم فرستادیم!!!! ولی اینجور موارد رو به حساب بی مسئولیتی فروشگاه نذارید یک اتفاق ساده هتس.
                        این یه اتفاق ساده نیست
                        یه افتضاحه
                        این تفاوت یه مدیر عامل ایرانی و ژاپنیه.

دیدگاه

پیشنهاد من به شما
                          واردات محصولات شرکت mgchemicals هست هر چی که بخوای دارند مثلا یه چند نمونه

خلاصه هر چی که بخواهید از تمیزکننده های برد تا لمینت مایع اسپری خمیرقلع سرنگی و................................................. ............................

من یک دفعه باهاشون مکاتبه کردم گفتن امکان خرید وجود داره اما نزدیک ما فقط اسرائیل(رژیم صهیونیستی)نمایندگی داشت بعد درچین نمایندگی داشت
                          اگر از محصولات شرکت وارد کنید کل ایران خواستار چنین چیزهایی هستند
                          از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
                          --------------------------------------------------------
                          تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
                          --------------------------------------------------------
                          اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moghani1376
                            پیشنهاد من به شما
                            واردات محصولات شرکت mgchemicals هست هر چی که بخوای دارند مثلا یه چند نمونه

خلاصه هر چی که بخواهید از تمیزکننده های برد تا لمینت مایع اسپری خمیرقلع سرنگی و................................................. ............................

من یک دفعه باهاشون مکاتبه کردم گفتن امکان خرید وجود داره اما نزدیک ما فقط اسرائیل(رژیم صهیونیستی)نمایندگی داشت بعد درچین نمایندگی داشت
                            اگر از محصولات شرکت وارد کنید کل ایران خواستار چنین چیزهایی هستند
                            داشتن یه خمیر قلع سرنگی جنس خوب (جنس خوب نه خشک شده) جز آرزوهامون شده
                            اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
                            شهيد دکتر مصطفي چمران
                            ; C is not for children

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی رهی
                              داشتن یه خمیر قلع سرنگی جنس خوب (جنس خوب نه خشک شده) جز آرزوهامون شده
                              من یکیشو دارم اما سرنگی نیست
                              از سایت خریدم نوشه بود مرغوب
                              وقتی بازش کردم نرم بود و راحت ، الان یه ذره سفت شده خشکه انگار :angry:
                              اعصابمو داره خورد میکنه
                              1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                              من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                              !Electronic On! Programming On
                              هوشمندانه سوال بپرسیم!
                              http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
                                من یکیشو دارم اما سرنگی نیست
                                از سایت خریدم نوشه بود مرغوب
                                وقتی بازش کردم نرم بود و راحت ، الان یه ذره سفت شده خشکه انگار :angry:
                                اعصابمو داره خورد میکنه
                                بعد باز کردن خشک میشه و طبیعیه چون مصرفش برای مدت کوتاهیه و توی اون مدت باید تمومش کنین
                                البته با روش هایی میشه دوباره نرمش کرد که کیفیتش رو پایین میاره مثل اضافه کردن فلاکس بهش و خوب مخلوط کردنش که چون اگر بعد از مخلوطش با فلاکس اضاف بیارین خیلی بد تر از قبلش میشه بهتره هر بار به اندازه مصرف مخلوط کنیم (نوع فلاکس مایع یا خمیری زیاد فرقی نداره)
                                شهيد دکتر مصطفي چمران
                                ; C is not for children

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X