اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

با سلام یه سوال داشتم یا پیشنهاد البته من قبلا مغازه فروش و قطعات کامپیوتر داشتم خوب یه سری عمده فروش بودن که تو چندین سال کارکرد دیگه به هم متعهد شده بودیم اگه جنسی میخریدیم تو سایت های دیگه قیمتش فرق داشت یه جوری با هم توافق میکردیم حقیقتش من ۵ ساله مشتری eca شدم ولی بعضی چیزا میبنم تو سایت های دیگه ارزونتر هست خوب میخرم سوالم اینجاس امکان داره با قسمت پشتیبانی فروش تماس بگیریم و اطلاع بدیم اونا هم قیمت در صورت امکان اصلاح کنن برامون اگرم نشد که هیچ ولی اینکه این تعامل باشه من یه مجموع خرید چند ده میلیونی دارم میبینم تو یه وسیله خاص یک ملیون تقریبا اختلاف قیمت هست اون یه دونه رو از یه سایت دیگه میخرم البته خوب مسلم هست همه سایت ها و فروشگاه ها دوست دارن قیمت پایینتر از رقبا بزنن ولی گاهی بنا به سیاست فروش ممکنه کاهش قیمت به نفع هردو طرف هم باشه حالا هم میتونه این پیشنهاد باشه هم سوال چون ممکنه قبلا همچین چیزی اتفاق افتاده باشه واس کاربر های قدیمی و من تازه واردم بیخبر باشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pariseiran نمایش پست ها
      با سلام یه سوال داشتم یا پیشنهاد البته من قبلا مغازه فروش و قطعات کامپیوتر داشتم خوب یه سری عمده فروش بودن که تو چندین سال کارکرد دیگه به هم متعهد شده بودیم اگه جنسی میخریدیم تو سایت های دیگه قیمتش فرق داشت یه جوری با هم توافق میکردیم حقیقتش من ۵ ساله مشتری eca شدم ولی بعضی چیزا میبنم تو سایت های دیگه ارزونتر هست خوب میخرم سوالم اینجاس امکان داره با قسمت پشتیبانی فروش تماس بگیریم و اطلاع بدیم اونا هم قیمت در صورت امکان اصلاح کنن برامون اگرم نشد که هیچ ولی اینکه این تعامل باشه من یه مجموع خرید چند ده میلیونی دارم میبینم تو یه وسیله خاص یک ملیون تقریبا اختلاف قیمت هست اون یه دونه رو از یه سایت دیگه میخرم البته خوب مسلم هست همه سایت ها و فروشگاه ها دوست دارن قیمت پایینتر از رقبا بزنن ولی گاهی بنا به سیاست فروش ممکنه کاهش قیمت به نفع هردو طرف هم باشه حالا هم میتونه این پیشنهاد باشه هم سوال چون ممکنه قبلا همچین چیزی اتفاق افتاده باشه واس کاربر های قدیمی و من تازه واردم بیخبر باشم
      اتفاقا رقابت از نظر کیفیت و قیمت نقش اصلی تو خرید و فروش رو داره.بعضی از محصولات ECA تا حدود دو برابر قیمت دارن فروخته میشن مثه هدربرد STM32F030F4P6 یا قطعات مربوط بخش پرینتر حرارتی.اگه یه بخشی تو فروشگاه باشه تا بشه گزارش داد که قیمت کمتر تو بازار هست خیلی خوبه چون بعضی اوقات بخاطر تنوع زیاد محصولات فروشندگان کنترل قیمت و اطلاع از قیمت رقبا براشون سخت میشه.بعضی فروشگاه ها گزینه "ایا قیمت ارزانتری سراغ دارید" کنار کالاهاشون وجود داره که خیلی خوبه.البته ناگفته نماند که بیشتر کالاهای ECA زیر قیمت بازار دارن عرضه میشن که جای قدردانی داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeiddiod نمایش پست ها

اتفاقا رقابت از نظر کیفیت و قیمت نقش اصلی تو خرید و فروش رو داره.بعضی از محصولات ECA تا حدود دو برابر قیمت دارن فروخته میشن مثه هدربرد STM32F030F4P6 یا قطعات مربوط بخش پرینتر حرارتی.اگه یه بخشی تو فروشگاه باشه تا بشه گزارش داد که قیمت کمتر تو بازار هست خیلی خوبه چون بعضی اوقات بخاطر تنوع زیاد محصولات فروشندگان کنترل قیمت و اطلاع از قیمت رقبا براشون سخت میشه.بعضی فروشگاه ها گزینه "ایا قیمت ارزانتری سراغ دارید" کنار کالاهاشون وجود داره که خیلی خوبه.البته ناگفته نماند که بیشتر کالاهای ECA زیر قیمت بازار دارن عرضه میشن که جای قدردانی داره
        درسته ، البته در بخش ابزار و تجهیزات هم همینطور هست و گاهی قیمت ها از دیگر سایت ها بالاتر هست.
        مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
        https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HS1386 نمایش پست ها

درسته ، البته در بخش ابزار و تجهیزات هم همینطور هست و گاهی قیمت ها از دیگر سایت ها بالاتر هست.
          کنترل قیمتها باید توسط مشتری یا خریدار انجام یا گزارش بشه تا خریداران بتونن نظرات همدیگه رو بدونن و در موردش بحث کنن چه از نظر قیمت چه کیفیت که تو ECA اینطور نیست و نظرات انتقادی تو قسمت نظرات کالا نمایش داده نمیشه.من بارها پیام دادم ولی نظرم رو تایید نکردن و نمایش ندادن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeiddiod نمایش پست ها

کنترل قیمتها باید توسط مشتری یا خریدار انجام یا گزارش بشه تا خریداران بتونن نظرات همدیگه رو بدونن و در موردش بحث کنن چه از نظر قیمت چه کیفیت که تو ECA اینطور نیست و نظرات انتقادی تو قسمت نظرات کالا نمایش داده نمیشه.من بارها پیام دادم ولی نظرم رو تایید نکردن و نمایش ندادن.
            سلام دوست عزیز
            من قبلا هم در مورد حذف برخی از نظرات انتقادی توضیح داده بودم و مجدد اینجا میگم.
            فروشگاه ما چون بیشتر قطعات خام وارد میکنه مثلا تراشه ها و خازن و .... داستانش خیلی با فروشگاه هایی مثل دیجی کالا فرق داره. وقتی برای رگولاتور 7805 نوشته میشه که مثلا تو ولتاژ فلان میسوزه سریع بخش فنی تست میکنن و اگر این مشکل واقعی باشه این کالا فروشش بسته میشه و بعد از جایگزین شدن جنس جدید فروشش مجدد باز میشه. پس بررسی و تاثیر پیغام و فیدبک کاملا انجام شده ولی اگر اون پیغام همونجا بمونه فرد بعدی که قرار هست رگولاتور 7805 سری جدید رو بخره دچار شک میشه و قطعا تو خریدش اشتباه خواهد کرد. ما بالاخره این کالارو باید سالهای سال بفروشیم و اگر روزی موجودی خاصی از جنس به مشکل بخوره از طریق فیدبک های بخش نظرات سریع رسیدگی میشه و جایگزین میشه ولی دیگه نمیتونیم سالها پیغام شما مبنی بر اینکه کیفیت این قطعه خوب نیست رو جلوی چشم خریدار قرار بدیم.
            اما در دیجیکالا خیلی ساده کاربری یک دستگاه مارک فلان تعریف میکنه و مشتری میگه فلان ایراد رو داره و دیجی کالا هم میگه اگر خوب بود فروش میره و اگر خوب نبود فروش نمیره و هزاران مارک دیگه از اون کالا وجود داره که مشتری بهترین رو میتونه انتخاب کنه. ولی 7805 اگر مارک خاصی نباشه همون یک کد کالا هست و هی تجدید موجودی میشه.

امیدوارم تونسته باشم منظورمو رسونده باشم.

در مورد قیمت کالاها هم که باوجود اینکه سالهاست قیمت های ECA حرف اول رو میزنن ولی حدود 15% از فروش ما از داخل ایران تامین میشه و 85% مستقیم از چین وارد میشند. طبیعی هست که تو اون 15% خرید از داخل موارد خاصی جاهای دیگه ای قیمت مناسبتر پیدا بشه و همیشه ما در تلاشیم که حتی این تک موارد هم اتفاق نیفته. یا مثلا هدر بردی که گفتید به دلیل نوسانات قیمت میکرو تو چین هست که تاریخ خاصی جنس موجودی ما شاید گرونتر از جای دیگه باشه (که البته لحظه ای و موردی هست) وگرنه در مناسب بودن کلیت قیمت های ما هیچ جای شکی وجود ندارد و البته برای بهتر شدن هم همیشه راه زیاد هست و همیشه در تلاشیم.

متشکر از انتقادات خوبتون

دیدگاه

سلام
              اگه میشه اپلیکیشن ای سی ای هم بسازید
              اگه امکانش شد و خواستید بسازید طوری بسازید که فضای داخلش مثل انجمن ای سی ای نباشه طراحی بهتر داشته باشه
              مثل سایت فروشگاه باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X