اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد برای غیر فعال کردن امکان تغییر نام مستعار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پیشنهاد برای غیر فعال کردن امکان تغییر نام مستعار

دوست عزیز دیگه اونقدر بدبینی هم خوب نیست! :biggrin:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شریف شریف زاده
      قصد بی احترامی به دوستان رو ندارم،تو فروم های خارجی هم دیدم اسم مستعار میزارن و من تصورات زیر رو دارم(واسه اسم مستعار)،اگر اشتباه میکنم پیشاپیش عذر میخوام از همه اساتید و دوستان:
      1-من مادرزادی جزو اساتید برق بودم و اگر تو اجتماع کسی از من سوال پرسید نفهمه حتی یک موضوع کوچک هم از فروم یاد گرفتم.
      2-ازین میترسم که اسم و فامیلمو یاد بگیرن بیرون گیرم بیارن اطلاعاتیو که به سختی گیر آوردم بکشن بیرون یا سوال پیچم کنن.
      3-یکم سطحم بره بالاتر اسممو عوض میکنم بعضی سوالام کلاسمو پایین میاره.
      4-دلم میخواد،خوشم میاد
      قبلا هم عرض کردم قصد اهانت به هیچ کدام از دوستان رو ندارم و این نظر شخصیه بندست.
      دوست عزیز بحث اینجا راجع به تغییر دم به دقیقه نام هستش نه نوع نام مستعار!(لطفا مسیر مثل تاپیک قبلی عوض نشه :biggrin: . با تشکر)
      فکر نکنم کسی با نوع نام مستعار کسی مشکلی داشته باشه(البته اگر خارج از عرف یه جامعه مجازی علمی نباشه)
      مشکل اینجاست که یه سری از افراد بدون هیچ ترسی رفتارهای ناشایستی نسبت به سایرین انجام میدن و در آخر با تغییر نام و آواتار خودشون رنگ عوض میکنن(نمونه هاش بسیاره! و خود مسئولین هم به حد کافی سراغ دارن.)
      ناراحتی بنده و جناب B2 و سایرین هم سر همین قضیه هستش
      شاید بگید خب میشه از قسمت ارسالهاش فهمید کیه و مچش رو گرفت
      منتها قضیه اینه که کی حاضره بشینه یکی یکی ارسالهای یه نفر رو ببینه تا بفهمه شخص مورد نظرش هست یا نه (یه جورایی همون ایجاد اکانت جدید میشه برداشتش کرد)
      از طرفی هم به فرض مسئولین این قابلیت تغییر نام رو بستن. همین افرادی که دست به تغییرشون خوبه و دائم التغییرن بعنوان اولین نفرات بر علیه مسئولین جبهه میگیرن که چرا اینجا هم دیکتاتوریه و نمیزارید هی رنگ عوض کنیم!

در کل
      از اونجایی که این قبیل مسائل آب در هاون کوبیدن هستش و بار مفیدی بصورت خروجی نداره و پس از مدتی فراموش میشه بهتره ادامه ندیم

با سپاس
      درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

وحید جان در مورد بخش اول حرفت ممنون ولی در مورد بخش دومش مخالفم.
        میتونیم با یک سری کار های کوچک حداقل سعی کنیم محیط اینجا رو بهتر کنیم.

دیدگاه

سلام
          به نظر من اسم مستعار باید باشه- به خیلی از دلایل-
          تا جایی که میدونم و اقای بلورچیان هم در تاپیک قبلی گفتند نام کاربری ثابت هست و نمیشه عوضش کرد فقط نام نمایش داده شده در انجمن قابل تغییر هست!!! یعنی فقط کافیه پروفایل رو ببینید و نام کاربریش همون قبلی هست-
          در مورد تغییر نام قابل نمایش در انجمن هم که یه سوال ذهن منو مشغول کرده اینه که چرا همون لحظه ای که طرف اشتباه میکنه یا درست صحبت نمیکنه باهاش برخورد نمیشه- مخصوصا این دوستان دبیرستانی که بعضی هاشون واقعا به شعور کاربرای این سایت توهین میکنن - یکی میاد از خودش موارد درخواستی میپرسه و بعد میاد جواب میده :biggrin:
          یا یکی میاد و کل سایت رو با کپی پیست از کتابها پر میکنه -بدون اینکه خودش کوچکترین مطلبی در مورد این مسئله بدونه -بعد تاپیکی درست میکنه و میگه سوالاتون رو بپرسید oo:
          طرف تا دو روز قبل به تاپیک میگفته تایپ!!! oo:
          اون یکی خودش رو هیئت علمی میگه منتهی بهش گیر دادن دیگه نمیتونه بیاد انجمن
          یکی دیگه هر چی تاپیک خاک خورده هست میاره بالا جواب درست و حسابی هم نداره فقط داره تعداد ارسال ها رو بالا میبره
          و.... دیگه اونقدر از این چیزا تو سایت دیدیم تو این چند سال که وقتی دوست عزیز میای این کارا رو میکنی مطمئن باش ما همه ی این رفتار ها رو دیدیم -تا بهشون هم میگی این چه طرز استفاده از انجمن هست -حسابی قاطی میکنن و هر چی از دهن مبارکشون در میاد نثار کاربر ای دیگه میکنن- نمیدونم فکر میکنن اینجا هم به قول دوستان فیسبوکه یا هر جای دیگه-
          همه هم ماشالا شدن پالیتیشن من!!!
          در نهایت این اعتماد به نفس دوستان ما رو تحت تاثیر قرار میده-
          در نهایت فرض کنید خب نشه تغییر داد خب میخواهید بعدش چی بشه یعنی این موارد رفع میشه؟! مطمئن باشید هیچ وقت اون موارد با حذف این قابلیت از بین نمیره!
          ---
          به نظر من بودن این امکان اصلا بد نیست فقط باید مواردی که باعث شده دوستان به این مورد اعتراض کنن برطرف بشه- منظورم هر علتی هست که به این نتیجه رسونده دوستان رو تا فواید این اختیار از بین نره!!
          به نظرم کنار نام کاربری هر کسی یه تعداد اخطار هم که گرفته باشه!!!
          و یه مورد دیگه اینکه تعداد ستاره ها هم بر اساس تعداد ارسال ها نباشه بلکه بر اساس مفید بودن ارسالها باشه-یا یه ضریبی داشته باشه!

دیدگاه

فقط من تا حالا این بخش انجمن نیومده بودم چقدر این بخش تاپیک قفل شده داره :biggrin:

دیدگاه

سلام من یک پیشنهاد دارم
              یک سری از دوستان میگن این امکانات اسم مستعار حذف نشه یک سری هم میگن بشه خب همه ما یک نام کاربری واقعی داریم یک نام کاربری مسعتار اگه اشتباه نکنم خب بیان یک امکانات ازافه بشه که کاربر بتونه با نگه داشتم موس رو اسم طرف نگه داره (هاور کنه)نام کاربری واقعشو نشون بده این جوری دیگه هم دسته اول دوستان رازی میشن هم دست دوم حالا بشه این کارو تو انجمن کرد رو نمیدونم دیگه
              !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
              نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

دوستان...لطفا دقت کنید و بحث رو به مسیر دیگه ای نبرید!
                ما اصلا نمیخوایم اسم مستعار نباشه بلکه میخوایم امکان تغییر نام حذف یا حداقل محدود بشه دلایل رو هم گفتیم! تاپیک رو با دقت بخونید!
                دوستانی که میگن اگه بشه فلان کارو کرد...اگه بشه بهمان کارو کرد...در نظر بگیرند که طبق گفته ایجاد کننده تاپیک که ظاهرا به قالب سایت وارد هستند این کارا شدنی نیست و رویا پردازیه!(اگه اشتباه میگم تصحیح کنن) ما یه گزینه بیشتر روی میز نداریم!
                دوستان لطف کنن و از طومار نوشتن هم خودداری کنن فک کنم دلایل رو تو چند خط بشه توضیح داد
                ضمن اینکه تا اینجا حتی یک دلیل منطقی هم مخالفان نگفتن متاسفانه!

دیدگاه

سلام
                  من با این طرح که نشه اسم رو تغییر داد به شدت موافقم امیدوارم که هر چه زود تر اجرا بشه.
                  اون یکی خودش رو هیئت علمی میگه منتهی بهش گیر دادن دیگه نمیتونه بیاد انجمن

دیدگاه

من هم که قبلا موافقت خودم رو اعلام کردم.
                    بنظر من بیایم یه نظرسنجی راه بندازیم و طوری باشه که تو کل سایت قابل رویت باشه ف نه فقط تو این تاپیک. اینجوری تو یه مدت زمان معین مثلا 1 ماه میشه نتیجه رو اعلام کرد و ترتیب اثر داد.
                    مدیران سایت : میشه نظرسنجی رو طوری انجام داد که تو تمام صفحات سایت قابل رویت باشه؟؟؟؟

ممنون.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
                      یعنی فقط کافیه پروفایل رو ببینید و نام کاربریش همون قبلی هست

خیر اینطور نیست.
                      نام کاربری که ثابته اون درست. ولی فقط خود کاربر نام کاربری شو می بینه.
                      تو پروفایل نام کاربری (User name) دیده نمیشه. همون اسم مستعار (Displayed name) دیده میشه.

دوستان لطفاً بحث رو بخونید و موردی که قبلاً جواب داده شده تکرار نکنید.
                      پیشنهاد های فانتزی از جمله اینکه اینجاشو فلان کنیم بهمان کنیم ندید. امکانش نیست.

توجه کنید که با اجرای این پیشنهاد. امکان نام مستعار از بین نمیره.
                      هر کسی خواست با دلیل به مدیر میگه اسم مستعارشو عوض میکنه. سالی یه بار. نه هر هفته.

دیدگاه

دوستان باز هم میگم ، راهی بجز ایجاد یک نظر سنجی، البته با توضیحات کامل باشه که سوء برداشتی هم نشه و مفهوم کاملا بیان بشه ، نیست.
                        اینجوری چه موافقان و چه مخالفان با نظر اکثریت کاربران مواجه میشن و دیگه حرفی نمیمونه.

دیدگاه

آقای بلورچیان
                          تا اینجا که از مخالفین کسی دلیل نیاورده.
                          اگر به قول "امیر . م" میخاید نظر سنجی ایجاد کنید بکنید.
                          تکلیف چیه؟

دیدگاه

ای کاش همه نام کاربریشونو فارسی و کوتاه انتخاب می کردن تا تو بحث و گقت و گو راحت تر میشد نام دوستان رو برد و به تبادل نظر پرداخت.
                            به نظرم گفتن اسم freedom_truth و یا نام کاربری سابق خودم edeeson_nm1 سخته یکم

شما برای اینکه پیشنهادت قابل قبول تر باشه می تونی از نام کاربری فارسی استفاده کنی :applause:

و یک نکته این هست که در پست اول راجع به رفتار و یا بی احترامی گفته شد. من تا حالا بی احترامی در سایت ندیدم چون همیشه به همه احترام می زارم و باید بگم که احترام یک امر دو طرفه است.

sigpic

دیدگاه

نظر من بیایم یه نظرسنجی راه بندازیم و طوری باشه که تو کل سایت قابل رویت باشه
                              اول باید با دلیل منطقی به این نتیجه برسیم که حذف یا محدود کردنش باعث میشه یه مشکلی پیش بیاد یا مزایایی رو از دست میدیم!
                              در واقع باید اول دو تا کاندیدا تایید صلاحیت بشن!
                              اگه یه عده اسپمر که تعدادشون هم معمولا کم نیست تونستن برنده نظر سنجی بشن یه عده زیادی بدون دلیل منطقی نظرشونو به عده کمتر ولی با دلیل منطقی تحمیل کردن! آیا منطقیه؟؟!

دیدگاه

ای کاش همه نام کاربریشونو فارسی و کوتاه انتخاب می کردن تا تو بحث و گقت و گو راحت تر میشد نام دوستان رو برد و به تبادل نظر پرداخت.
                                به نظرم گفتن اسم freedom_truth و یا نام کاربری سابق خودم edeeson_nm1 سخته یکم
                                دوست عزیز درباره موضوع تاپیک اگه نظری دارید بفرمایید چیزی که اشاره فرمودید ربطی به موضوع بحث نداره.اگه پیشنهادی دارید میتونید پست جداگانه ایجاد کنید.
                                با تشکر.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X