اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونه با این سایت آشنا شدید ؟؟

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Re: چگونه با این سایت آشنا شدید ؟؟

یه بابایی یه cd (که نمیگم cd چی بود!) به رفیق ما داد و بهش گفت که:"این cd رو به کسی نده، چون دوستم با تیم برنامه نویسشون این برنامه رو هک کردن و لایسنسش مال اوناست"!!! :shock: (ایرانی بازی!)
    با اجازتون cd رو قاپ زدیم و دیدیم توی cd یه فایل تکست بود که توی اون نوشته بود این برنامه فقط برای استفاده ی شاگردای وبلاگ مهندس میلاده!
    ما هم که فضول، افتادیم به جون گوگل و سایت این جناب مهندس میلادو پیدا کردیم 8)
    این شد که اینطوری شد
    حالا بگردید دنبال اون رفیقتون که cd شما رو بی اجازه داده به یکی دیگه و باقی قضایا :P
    {خلاف قوانین - امضا ویرایش شد}

دیدگاه

من هم داشتم یک کلمه فکر کنم مدارهای الکترونیکی بود سرچ میکردم یهو افتادم تو اینجا :!: البته با موتور جستجوگر گوگل 8)
      محمد میرزائی

دیدگاه

سلام به همگی منم از طریق وبلاگ
        www.electroniclab80.persianblog.com آشنا شدم
        موفق باشید
        چنين گفت زردشت:....عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي کن و از جدايي جدا باش ......

دیدگاه

پاسخ : چگونه با این سایت آشنا شدید ؟؟

آقا ما یادمونه که یه دوستی داشتیم که این دوستمون وبلاگ آقای نحوی رو به ما معرفی کرد. بعدش رفتیم تو وبلاگ آقای نحوی ، آقای نحوی هم اینجا رو به ما معرفی کرد. حالا دوستمون رو کی به ما معرفی کرد ، بماند! ولی بنده خدا الآن رفته آموزشی

دیدگاه

سلام.من هم از طریق سرچ تو اینترنت این سایت رو پیدا کردم.البته از طریق یه سایت دیگه که نامش حدودا mohandesmilad بود.و از اونجا به این سایت لینک داشت.فکر کنم وبلاگ آقا میلاد بود!
            اگر انسان از همه خطر ها پرهيز کند ، هرگز راه به جائي نخواهد برد...

دیدگاه

سلام دوستان .
              با عرض خسته نباشیدبه تمامی دوستان بخصوص به دست اندرکاران سایت.
              راستش شاید الان برای پاسخ به این سوال کمی دیر شده باشه اما من به یک مشکل برخوردم وبا ورود به این قسمت حیفم اومد یه پست نزنم .
              طریقه آشنایی من با این سایت که کاش زود تر اتفاق افتاده بود. به این صورت بود که توی گوگل دنبال یک مدار می گشتم که اینجارو پیدا کردم.
              واین سایت نقطه شروعی شد تا دوباره بعداز سالها وارد عرصه طراحی مدار ومطالب مشابه بشوم .
              در حال حاضر با وجود مشغله فراوان تقریبا در هر روز چند ساعت از وقتم رو در این سایت به سر می برم.
              واما مشکلی که باعث شد این پست رو بدم.
              دیروز مقاله ای رو می خوندم از آقای یعقوب جان محمدی ، ودر اون مداری بود که می خواستم از ایشان سوالی رو بپرسم ولی متأسفانه هرچه گشتم ایشون رو نیافتم .
              آدرس پایین مقاله هم آدرس قبلی این سایت بود.
              حالا از استاد عزیز آقای جان محمدی ویاسایر دوستان که با ایشون ارتباط دارن خواهش دارم لطف کنن وبه من اطلاع بدن .
              کاش در سایت جایی برای قرار ملاقات دوستان هم بود.یه چیزی تومایه های چت آن لاین.
              موفق باشید.
              خبرآمد خبري در راه است
              سرخوش آن دل كه از آن گاه است

دیدگاه

با سلام خدمت همگی
                متشکر از اینکه همیشه سایت و دوستان خودتون مورد لطف قرار میدین. بدون تعارف تنها موردی که همیشه باعث دلگرمی هرچه بیشتر خود من میشه همین صحبت های خوب و شیرین شماست.
                در مورد اون دوستی که معرفی کردین اگه مال خیلی وقت پیشهاست باید از آقای نحوی بپرسیم!
                ولی در مورد اینکه قراری برای ملاقات اعضا نه با هدف آموزش بلکه با هدف ایجاد ارتباط بیشتر برای انجام کارهای آموزشی کاملا موافقم. منتها حتما قبول دارین که هیچ وقت نمیشه یک وقتی پیدا کرد که همه بتونن آنلاین بشن .... واسه همین.... :redface: تنها راهی که به ذهن من میرسه ایجاد یک چت روم برای سایت در خود سایت هست که هروقت کسی وقت آزادی پیدا کرد بیاد اونجا و ...
                اگر نظر بهتری دارین خوشحال میشم که بشنوم. :smile:

دیدگاه

سلام به همه بروبچ 5 ولت و 380 ولت!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::biggrin:
                  اینجا ،چه ،خبره
                  از هر گوشه کنار کره زمین (99.99% ایران ) بروبچ باحال اومدن اینجا ....
                  هر روز هم به جمع دوستامون داره اضافه میشه :biggrin:
                  خدا برکت بده به این گوگل!!! اگه نبود فکر کنم این همه بروبچ باحال اینجا جمع نمی شدن!!!

باورتون نمیشه من چطور ییهو با کله اومدن اینجا :question: :exclaim:

2 هفته مونده بود به عید!!! ما هم قرار بود که بی خیال کلاسا بشیم و بریم خونه!!! رفتیم از یه بغالی یه چیزی بگیریم تا باهاش یه نمه به دست روی خونه بکشیم!!! (خیلی خیلی بچه مثبت شده بودیم!! ) آقا این ور بگرد اونور بگرد ... آخرش گفتیم تا یه پورد لباسشوئی بگیریم تا باهاش هر چیزی رو بتونیم بشوریم!!! ماشالا یه مارک هم که نیشت ... 80 مدل کارخونه جنس بود!!! به صاحاب بقالیه گفتیم حداقل یه چیزی بده که توش جایزه هم داشته باشه!! حالا این ور اون ور یکی از مارکارو معرفی کرد ، ما هم یکی به امید یافتن گنج انتخاب کردیم و رفتیم خونه!!!
                  خلاصه ... اونقدر کارب ود که بعد از خوردن ناهار به کل یادمون رفته بود که ببینیم اصلا توش چیه!! هی چی دیگه !!! نوبت من شد که ملافه و ... رو بشورم !! وسطای شستن و .... بودم که ییهو وقتی از پودر ریختم دیدم ... اااااااااااااااا ... یه چیزی که قشنگ پیچیده بودنش تو یه نایلون ییهو افتاد پائین!!!! wwwwoooowww ... آقا همین جور کفی مفی اون برداشتم و دویدم وسط اتاق و جیغ و داد و فریاد که بیاید بیاید آخرش شانس به ما هم رو کرده و بیاید که .... آقا بعد از کلی کفی کردن تمام بروبچ و دادو .... اونو بردم زیر آب و تمیز شستم که :sad: دیدیم یه 50 تومنی تمیز و تا نخورده با یه ورق بیشتر توش نیست!!! دپرس دپرس شدیم و کلی .... به کارخونش و کاغذرو با مخلفاتش پرت کردم یه طرف !!!
                  فردا هم که همه می رفتیم اونو ورداشتم انداختم تو ساک و گفتم اینم عیدی ما و با کلی روبوسی هر کس برگشت ولایت خودش!!!
                  بعد از عید بود!!! یه شب پشت کامپیوتر بودم که یه گشت و گزاری تو اینترنت ( بی هدف ) بکنیم!!! که جاتون خالی ییهو با کله افتادیم تو eca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

گفتم که باورتون نمیشه :biggrin: :biggrin: :mrgreen:

دیدگاه

سلام
                    من در گوگل دنبال مطلبی از استپ موتور و کنترلش  بودم که آشنا شدم
                    موفق باشید
                    جاذبه خاک به ماندن میخواند و آن عهد باطنی به رفتن
                    عقل به ماندن میخواند و عشق به رفتن
                    و این هر دو را خداوند آفریده است تا وجود انسان در آوارگی و حیرت
                    میان عقل و عشق معنا شود. ( سید اهل قلم : ش.آ.)

دیدگاه

میلاد عزیز من از دوستم صادق در دانشکده فنی امام محمد باقر با این سایت آشنا شدم آشنا شدم
                      براي تشكر از امتياز مثبت استفاده كنيد . have a nice time

دیدگاه

من ادرس این سایت رو از دوستم صادق در دانشگاه گرفتم :redface:
                        براي تشكر از امتياز مثبت استفاده كنيد . have a nice time

دیدگاه

تفاق بود آقا تفاق.
                          همون اتفاق.
                          از سایت PT توسط جناب نحوی.
                          یعنی ایشون لینک به این انجمن رو داده بودند که من بعد از دیدن راهنمایی های دلسوزانه این بزرگوار (اونموقع خدایی هیشکی دیگه نبود جواب بده) به اینجا دل بستم و الانم در خدمت شما هستم.
                          دست همه عزازان درد نکنه .
                          الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

آدرس سایت رو یکی از بچه های دانشگاه بهم داد.
                            خودش هم یکی از اعضای پر کاره.
                            اما نمیگم کیه :twisted:
                            باید دید بچه های سایت چطوری اند.
                            امیدوارم خوب باشند. :agree: :mrgreen:

-----------------
                            گفتند بده .رعایت کن
                            من امضا نمیدم.
                            التماس نکنید.

دیدگاه

من هم به لطف گوگل خان با این سایت عالی و مدیران عالی ترش آشنا شدم
                              و فکر نکنم انجمنی به این کاملی با زبان فارسی پیدا بشه ( به دور از تملق گفتم )

دیدگاه

منم از طریق وبلاگ آقای نحوی با این انجمن آشنا شدم . البته تقریبا خیلی وقته . از وقتی که mohandesmilad.netfreehost بود و بعد شد best4u.tk و مشکلات انتقال دیتا بیس و ... تا الان که eca.ir هست . میشه گفت تنها انجمنی هست که هر وقت بتونم بهش سر می زنم :rolleyes:
                                به دلیل رعایت نکردن قوانین ، امضا ویرایش شد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X