اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونه با این سایت آشنا شدید ؟؟

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چگونه با این سایت آشنا شدید ؟؟

نوشته اصلی توسط milad
    سلام دوستان
    با توجه به اینکه ریز مطالب سایت در سرچ شرکت نمیکنه دوستان عزیز ( کاربران و مدیران) بفرمایند چگونه با این سایت آشنا شدید ؟؟
    لطفا حتما به این سوال جواب بدید چون جواب به این سوال مارو در پیشبرد اهدافمون خیلی کمک میکنه .
    با سپاس فراوان
    سلام
    خواستم بپرسم دقیقا اهدافی که دارید چی هست؟
    بنده از طریق معرفی یکی از دوستان گلم در دانشکده با این انجمن تووووووپ اشنا شدم. :rolleyes:

دیدگاه

سلام منم اول ها دوستام می گفتن چنین سایتی وجود داره برای رفع ایراد به لطف شمادوستان می تونه کمک کنه ولی بعد ها تو گوگل سرچ کردم هی میومد تو این سایت فهمیدم این سایت جامع هستش فورا عضو شدم حالا خدمت شما دوستان هستم :read: :read: :read: :read: :read: :read: :read: :read: :read: :read: :read: :read: :read: :job: :job: :job: :job: :job:
      به کودک فال فروش گفتم چه میکنی گفت: به انان که درامروز خود مانده اند فردا رامیفروشم

دیدگاه

چند سال پیش بود که دنبال یک اطلاعاتی بودم تو سرچ رسیدم به این سایت.

خیلی از اطلاعات عملی ام رو از این سایت گرفتم و به نوعی خودم رو مدیون تمام دوستانم در اینجا می دونم.

الان که تو این سایت میام می بینم که دنیا دنیا اطلاعات و مطالب ارزشمند است که جای مطالعه داره.

فقط حالا که احتمالا مدیران سایت این جا رو می خونند یک فکری برای این کلمه "تازه وارد" ما بکنند ، درسته که مطلب زیادی نفرستادم و فعال نبودم ولی "تازه وارد"
        نیستم.

یاعلی
        قدر غم گر چشم سر بگریستی
        روز و شبآ‌ها تا سحر بگریستی
        آسمان گر واقفستی زین فراق
        انجم و شمس و قمر بگریستی

دیدگاه

من موقعی که برای رتبه های قبولی ارشد میگوگلیدم به این سایت رسیدم، یه مدتی نبودم تا این که دوباره تو ارشد گوگل بازم منو به این سایت رسوند و از یوزر و پس همیشگیم استفاده کردم (یوزر و پسی که برای اکثر سایتایی که عضوشم استفاده میکنم) و از اون موقع هستم.
          در ضمن اگه میخواین بدونید رتبه سایت های مختلف از نظر تعداد بازدید چطوریه میتونید برید به سایت الکسا.
          لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
          لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
          با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
          اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
          يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

زمانی که برای پروژه ی کارشناسیم توی سایتای مختلف دنبال آموزش نصب پروتئوس میگشتم و از تبلیغات بی ربط و بی نتیجه موندن تلاشم حرص میخوردم :angry:
            خوشحالم حالا :agree: :wow:

دیدگاه

چند وقتی بود که دوست داشتم عضو ی فروم الکترونیکی باشم
              برای یکی دوتا کدار که سرچ میزدم با این فروم آشنا شدم و خیلی سریع عضوش شدم و کارم رو باهاش شرو کردم
              خیلی عالیه :applause: :applause: :applause: :applause:
              تنها غیر ممکن ، غیر ممکن است

دیدگاه

یک بنده خدایی احتیاح به پاسخ داشت
                منم عضو شدم تا پاسخ سوالش رو بدم
                اما با توجه به اینکه سایت ECA از نظر وابستگی از شیشه هم اعتیاد آورتر هست....با مصرف یک بار از این سایت دیگه معتادش شدم
                و نتونستم سایت ECA رو ترک کنم.
                تا الان هم چند سالی میشه که از این سایت مصرف میکنم البته بیشتر ساقی اطلاعات هستم و هر کمکی از دستم بر میاد به دوستان دریغ نمیکنم.
                :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
                هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
                  راستش منم فکر کنم از طریق یک وبلاگ با اینجا آشنا شدم منتها نمی دونم کدوم وبلاگ!
                  ثبت نام کردم منتها چیز جالبی نظرم رو جلب نکرد! بعد از 3،4 ماه دوباره اینجارو پیدا کردم دیدم که اینجا عضو بودم! اومدم تو ولی دیگه از اون موقع بیرون نرفتم!
                  خیلی هم عالی...
                  من نوشتم داخل مرورگر، اینترنت رو میگم..ایا درایران سایت برق و الکترونیک هست یه دفعه این ظاهر شد.
                  در اين دنيا فقط محال،محال است

دیدگاه

منم هرچی تو گوگل در باره ی الکترونیک سرچ میکردم می اوردم تو این سایت بعد من فهمیدم که سایت جامعی یه و عضو شدم و... :smile:
                    مگسی را کشتم /نه به این جرم که حیوان پلیدیست، بد، است/و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است/طفل معصوم به دور سر من می چرخید/به خیالش قندم/
                    یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد، گَندَم/ای دو صد نور به قبرش بارد/مگس خوبی بود/من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد/مگسی را کشتم

Some dance to remember, some dance to forget

دیدگاه

من از طریق یکی از بهترین اساتید دانشگاهمون با این سایت آشنا شدم
                      :read:
                      *best Engineer*

دیدگاه

یکی از دوستان این سایت ر معرفی کرد

دیدگاه

تو گوگل زدم انجمن تخصصی برق والکترونیک بعدش هم اینجا
                          سلامت رانمی خواهند پاسخ گفت:
                          هوادلگیر،درهابسته،سرهادرگریبان،دستهاپنهان،نفسهاابر ،
                          دلهاخسته وغمگین،درختان اسکلتهای بلور آجین،زمین
                          دلمرده،سقف آسمان کوتاه،غبارآلود مهروماه
                          زمستان است

دیدگاه

گوگل
                            اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

از بیش از سه سال پیش دوست و همکلاسیم آقای پاشایی معرفی کرده بود و خودشم تو کافی نت برام ثیت نام کرده بود و بهم کلی یاد داد قوانین رو ولی دریغ از گوش دادن و استفاده :angry:الان تو پایان نامه گیر کردم دوباره اومدم بهش زنگ ردم گفت اینجا بپرسم مشکلم.ولی هرچی گشتم اسم کاربریم نبود و دوباره ساختم :eek:

دیدگاه

سلام
                                منم تو نت ولم
                                انجمن های زیادی هم تو نت هست دیگه
                                راستش با این انجمن حال کردم مطالبشم خوب بود
                                از طراحی وبلاگشم خوشم اومد سنگین تقریبا

با همه چی ساختم
                                تا همه چی ساختم
                                http://electeronic.blogfa.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...