اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایین آمدن سطح ادب و روابط اجتماعی در انجمن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پایین آمدن سطح ادب و روابط اجتماعی در انجمن

من که این مدتی که تو انجمن بودم هیچ برخوردی از تیم نظارتی یا تذکر به کسی ندیدم :eek: .نهایتا وقتی توی یه تاپیکی کار به دعوا و جاهای باریک کشیده شده مدیر اون بخش اومده وتاپیک رو بسته و اجازه نداده استارتر به جواب سوالش برسه !و اون حرف هایی هم که زده شده و توهینی به شخصی شده همون جور به حال خودش توی تاپیک قفل شده رها شده و صد نفر دیگه هم اومدن و اونا رو خوندن ولی همونایی که با هم بحث میکردن بحثشون رو بردن یه تاپیک دیگه و ادامش دادن :agree: .

دیدگاه

اسم اینجا "انجمن تخصصی" هست
      یعنی باید افرادی اینجا حضور داشته باشن که یا واقعا برای اینجا مفید باشن؛ یا به طور جدی دنبال یادگیری باشن
      به نظر منم باید حق عضویت پرداخت بشه
      و البته این حق عضویت باید با سطح دانش فرد و مفید بودم برای انجمن(*) رابطه عکس داشته باشه
      یعنی هر چی فرد برای انجمن مفیدتر بود؛ حق عضویت کمتری پرداخت کنه
      به نظر من برای کاربر های ساده و تازه وارد میشه تا 10-20 هزار تومن هم گرفت(خرده نگیرید من خودم حاضرم پرداخت کنم!)
      به نظر من اینجوری جلو ورود افرادی که فقط دنبال بازی هستن به این انجمن گرفته میشه
      راه دوم مسدود کردن یه سری تاپیک ها برای افراد پایینتر از یه حد خاص هست
      تو انجمن های مختلف دیدم که 3 یا 4 سطح دسترسی مختلف برای اعضا تعریف شده که یا رابطه با هزینه پرداختیشون داره یا با درجه اعتبارشون تو انجمن
      توصیه میکنم دوستان سری به "انجمن تخصصی تعمیرکاران" بزنن!

*: من در مورد این موضوع قبلا یه تاپیک زدم که به جایی نرسید
      این روش رنک بندی انجمن به نظر من درست نیست
      چون تنها فاکتور دخیل در اون تعداد پست افراد هست
      حالا کاری نداره که این پست مفید بوده؛ سوال بوده یا اسپم!
      یه مدته که میبینم افرادی وارد انجمن میشن و از همون تاپیک اول شروع میکنن تو هر تاپیک یه پست میذارن که اکثرا ربطی به موضوع نداره؛ یا وسط حرف دو تا بزرگ انجمن میپرن و ابراز فضل میکنن!!!
      صبح میای طرف یه رنک داره
      ظهر یه رنک دیگه
      شب یکی دیگه!!!

دوستان از عدم همکاری تیم نظارتی گفتن
      تو یکی دو سال گذشته به نظر میاد انجمن دچار بی نظمی هایی شده که زمانی که من وارد انجمن شدم خبری از این حرفا نبود
      دادن دو یا چند پست هم سان تو چندتا انجمن مختلف
      دادن پست بدون سرچ قبلی
      دادن دوتا پست همزمان ولی با موضوع یکسان توسط دو کاربر
      سوال از موضوع X در انجمن Y و عدم رسیدگی
      و...

کاری که یکی از انجمن هایی که میرم انجام داده بود(البته زمینه کاری برق نیست و انجمنها کاملا قابل تفکیک هستن) این بود که تمام تاپیکهای مشابه با هم ادغام شده بود
      لیستی از موضوعات در تاپیکی اصلی آمده بود
      و افراد میدونستن برای طرح سوال در مورد فلان موضوع باید در تاپیک مشخص خودش سوال بپرسن
      میشه پست های مفید هر تاپیک(که توسط کاربران معرفی میشن) رو هم در پست اول آورد تا خیلی از سوالات بدون سردرگمی برای سرچ و بدون پرسش چندین باره حل بشن

البته این حرفها ربطی به این تاپیک نداره! ولی لازم بود گفته بشه(من ایده زیاد دارم؛ مشکلش اینه هیچکی بهم گوش نمیده =)))
      شرمنده خیلی پرحرفی کردم
      آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ((O-I-O))
        من که این مدتی که تو انجمن بودم هیچ برخوردی از تیم نظارتی یا تذکر به کسی ندیدم :eek: .نهایتا وقتی توی یه تاپیکی کار به دعوا و جاهای باریک کشیده شده مدیر اون بخش اومده وتاپیک رو بسته و اجازه نداده استارتر به جواب سوالش برسه !و اون حرف هایی هم که زده شده و توهینی به شخصی شده همون جور به حال خودش توی تاپیک قفل شده رها شده و صد نفر دیگه هم اومدن و اونا رو خوندن ولی همونایی که با هم بحث میکردن بحثشون رو بردن یه تاپیک دیگه و ادامش دادن :agree: .
        شما یک مورد به من نشون بدهید که خود شما پستهای نامربوط را گزارش کردید و بچه های تیم نظارت اومدند تاپیک را قفل کردند اما توهینها را پاک نکردند .احتمال یک در صد وجود داره که مثلا من نوعی تاپیک را قفل می کنم که بعدا بیام پاکسازی کنم اما فراموش میشه .
        اگر هم انتظار دارید بدون گزارش کردن شما کاربران ما تیم نظارت هر روز تمام پستها را بررسی کنیم باید بگم انتظار شما اشتباه و زیاد است بچه های نظارت هم مثل تمام کاربرای عادی این انجمن کار و زندگی دارند نمی تونند 100ها پستی که در روز ایجاد میشه را بررسی کنند

در مورد نظم سایت عرض کنم چندین بار خود من و بچه های نظارت پیشنهاد دادیم که
        1-کاربر مثلا زیر 100پست امکان ایجاد تاپیک نداشته باشه
        2-بن کردن موقت مثلا یک هفته یک ماه و........در دستور کار قرار بگیره و در صورت امکان بچه های نظارت بتونند کاربر خاطی را بن کنند
        3-حداقل 2-3نفری به تیم نطارت اضافه بشه
        4-کاربرای سایت بیشتر گزارش پست تخلف بدهند

همین 4مورد انجام بشه و کسی برای بخوردهای جدی گلایه نکنه بالای50درصد مشکلات فعلی حل میشه و نیازی به پولی کردن و.....هم نیست خیلی از اساتید سایت اگر این سایت پولی بود احتمال زیاد اصلا واردش نمی شدند نه به خاطر 10هزار تومن بلکه به خاطر اینکه پرداخت و......در وقت و حوصله همه افراد نیست
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

گذاشتن دگمه نارضایتی گرفتن پول کمتر یا بیشتر نسبت به سطع کاربری از اعضا بن کردن چند روزه کاربران خاطی پاک کردن پست های تکراری و............ اینا همه خوبن هستند و کار امد پیاد سازیشون هم بعضی ها سخت و بعضی ها اسون....

به نظر من بعضی از اپشن های بالا و تمامی امکاناتی که دوستان گفتن چیزی نیست که باهاش بشه جلوی این ایراد های که گفتند رو گرفت تنها راه و روش این هست خود کاربرها دیگه از این تاریخ به بعد از کارهای که موجب نارضایتی دیگران رو فراهم میکنه چه شوخی باشه چه جدی باشه چه خواسته یا نا خواسته باشه رو انجام ندن تا دیگه دوستان وقت با ارزش خودشون برای اینجور تاپیک ها نزارن تمام امکاتی رو گفتید یک جور ایرادهای هم داره که ان هم نیاز به (عذر می خوام که داریم این رو میگم فرهنگ سازی) برای بعضی کاربران داره شاید حتی خود من هم نیاز دارم به........... برای حضور خوب در اینجور مکان ها دارم

از تمام کابران که باعث ناراحتی دیگران شدن می خوام که رعایت کنند
          شما هم اگر به چیز بدی برخورد کردین برای اولین تا دوومین بار تمام کاربرانی که اون موضوع را دیدن بجای گزارش برای پاک کردن تذکر بدن به کاربر خاطی این عمر باعث شرمندگی طرف میشه و خودش میاد نوشته رو عوض میکنه ولی با پاک کردن و بر خورد تند باعث این میشه که بخواد خودی نشون بده کارهاش رو تکرار کنه
          !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
          نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

دوستان سلام
            من هم میخواستم یک ایده بدم
            اگه هر پست Rating داشته باشه خیلی خوب میشه مثل کامنت های توی عکس زیر هر پستی میتونه امتیاز مثبت بگیره و امتیاز منفی و این دوتا رو هم اثر عکس دارن
            یعنی طوری نیست که موازی هم باشند

و اگر هر پستی امتیازش به یک عدد منفی قابل تنظیم مثلا -10 برسه مثل زیر، اون پست مخفی میشه و حتی میتونه پاک بشه.

"زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
            ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
            ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
            پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamad-h
              شما یک مورد به من نشون بدهید که خود شما پستهای نامربوط را گزارش کردید و بچه های تیم نظارت اومدند تاپیک را قفل کردند اما توهینها را پاک نکردند .احتمال یک در صد وجود داره که مثلا من نوعی تاپیک را قفل می کنم که بعدا بیام پاکسازی کنم اما فراموش میشه .
              اگر هم انتظار دارید بدون گزارش کردن شما کاربران ما تیم نظارت هر روز تمام پستها را بررسی کنیم باید بگم انتظار شما اشتباه و زیاد است بچه های نظارت هم مثل تمام کاربرای عادی این انجمن کار و زندگی دارند نمی تونند 100ها پستی که در روز ایجاد میشه را بررسی کنند

در مورد نظم سایت عرض کنم چندین بار خود من و بچه های نظارت پیشنهاد دادیم که
              1-کاربر مثلا زیر 100پست امکان ایجاد تاپیک نداشته باشه
              2-بن کردن موقت مثلا یک هفته یک ماه و........در دستور کار قرار بگیره و در صورت امکان بچه های نظارت بتونند کاربر خاطی را بن کنند
              3-حداقل 2-3نفری به تیم نطارت اضافه بشه
              4-کاربرای سایت بیشتر گزارش پست تخلف بدهند

همین 4مورد انجام بشه و کسی برای بخوردهای جدی گلایه نکنه بالای50درصد مشکلات فعلی حل میشه و نیازی به پولی کردن و.....هم نیست خیلی از اساتید سایت اگر این سایت پولی بود احتمال زیاد اصلا واردش نمی شدند نه به خاطر 10هزار تومن بلکه به خاطر اینکه پرداخت و......در وقت و حوصله همه افراد نیست
              منم موافقم
              خود بچه ها باید گزارش بدن چون بررسی این همه پست از عهده فرد عادی خارجه

اینی که میگم این مسئله ای نیست که دوستمون گفتن
              ولی محمد جان
              تو یکی از تاپیک های من یه دوستی اومد و چند تا سوال پرسید
              بعد کم کم شروع کرد به خارج شدن از بحث
              هر چی تذکر دادم فایده نداشت
              2 یا 3 بار گزارش تخلف دادم ولی هیچکس پیگیری نکرد
              اگه بخواید میتونم لینک تاپیک رو براتون بفرستم
              آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud_m_bf
                منم موافقم
                خود بچه ها باید گزارش بدن چون بررسی این همه پست از عهده فرد عادی خارجه

اینی که میگم این مسئله ای نیست که دوستمون گفتن
                ولی محمد جان
                تو یکی از تاپیک های من یه دوستی اومد و چند تا سوال پرسید
                بعد کم کم شروع کرد به خارج شدن از بحث
                هر چی تذکر دادم فایده نداشت
                2 یا 3 بار گزارش تخلف دادم ولی هیچکس پیگیری نکرد
                اگه بخواید میتونم لینک تاپیک رو براتون بفرستم
                نمی دونم چه اتفاقی افتادی که با 2-3بار گزارش من یا دوستان رسیدگی نکردیم
                اگر هنوز مشکل پا برجا است لینک تاپیک را به من بدهید .
                البته نا گفته نماند گاهی اوقات مطلبی از دید من یا کاربر دیگه انحراف از موضوع است یا تخلفه اما از دید همکار دیگه مشکل خاصی نداره .شما تو دادگاه هم نگاه کنید خیلی وقتها 2تا قاضی اختلاف نظر دارند
                از طرفی گاهی اوقات مطالب علمی نامربوطی در یک تاپیک شکل می گیره و بعضی دوستان میاند جواب می دهند به احترام وقتی که گذاشتند سعی میشه پستها پاک نشه .البته به شرطی که خیلی نامربوط نباشه مثلا بحث سیب زمینی نباشه یکی بیاد بگه قیمت گازوئیل فوب خلیج فارس چند :mrgreen:

دوستان یک چیزی هم فراموش نکنید سیستم فروم ساز این انجمن رایگانه و این قابلیتهایی که شما مد نظرتونه احتمال زیاد اصلا رو این فروم ساز قابل اجرا نیست یا خیلی سخت و با مشکلات قابل اجرا است

شما هم اگر به چیز بدی برخورد کردین برای اولین تا دوومین بار تمام کاربرانی که اون موضوع را دیدن بجای گزارش برای پاک کردن تذکر بدن به کاربر خاطی این عمر باعث شرمندگی طرف میشه و خودش میاد نوشته رو عوض میکنه ولی با پاک کردن و بر خورد تند باعث این میشه که بخواد خودی نشون بده کارهاش رو تکرار کنه
                کاربران به غیر از تیم نظارت تذکرها را فقط در pmبدهند چند مورد به خاطر همین تذکر دادنهای کاربری به کاربر دیگه در انجمن دعوا شده
                کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                ولتر

دیدگاه

شما میفرمایید که - + دادن به هر پستی نمیشه چون هر دوستی که تازه میاد با اکانت جدید میتونه به خاطر خصومت شخصی فقط منفی بده.پیشنهاد میکنم اجازه امتیاز دادن به پست رو دوستانی که سطح بالاتری هستن داشته باشن.کسی که تازه میاد نمیتونه از بعضی امکانات بهره مند بشه.
                  کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

دیدگاه

اره این هم فکر خوبه که تذکر کاربران به کاربر دیگر در pm باشه تا باعث ......نشه

ولی در کل باید برای آبادانی هر چند الان آباد هست
                    برای بهتری شدن انجمن باید همه کاربران تلاش کنند در هر جهات باید همه دست به دست هم بدیم تا محیط علمی تری داشته باشیم

حالا اگه مهد کودک هم باشه ایرادی نداره :mrgreen: فقط جوری بشه کسی دیگه از این انجمن کم نشه بخاطر رفتار بعضی ها

به امید ECA بهتر :redface:

!!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
                    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

با سلام
                      با اجازه اساتید و مدیران یه پیشنهاد هم بنده دارم
                      اگه این امکان که استارتر موضوع بتونه پست های بی زبط و فحاشی رو از موضوع پاک کنه .فکر میکنم خیلی بهتر بشه .چون اینجوری
                      هجم اطلاعات (بخصوص اطلاعات زاید )کم میشه
                      .موضوع با کمترین تعداد جواب به نتیجه میرسه
                      .بیشتر تعداد پست های زاید بدون دخالت تیم نظارتی و در کم ترین زمان ممکن پاک میشه
                      وقتی هم که کسی جواب بی ربط میده و یا فحاشی میکنه با پاک شدن سریع و مداوم پست هاش یا دست از این کار برمیداره و یا کلا سایت رو ترک میکنه
                      با تشکر
                      روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

به نظر من همینجوری که هست خوبه. نباید با اخراج فرد صورت مسئله پاک بشه.(البته در مراحل ابتدایی). همچنین کسانی که حاضرند پول بدن بیان پول بدن که سرور سایت ارتقا پیدا کنه که امکانات بیشتر بشه.دانش آموزی باید رایگان باشه. همینطوری هم فراگیری دانش سخت هست. دیگه سنگ جلوی پا نندازیم. مگه کسی که تجربش را اینجا قرار میده پولی میگیره که کسی که عضو میشه پول بده.
                        در ضمن کسی که میاد جواب میده اگه فقط صرفا جنبه انتقال مطلب براش مهمه که بیاد جوابش را بده و بره ولی اگه میخواد کل کل کنه باید جور خیلی چیزا را هم بکشه.
                        من بار ها با افرادی مواجه شدم که اگر سوادی هم داشتن ولی با جواب دادن های همراه با تیکه پرونی و .... ارزش جواب خودشون را پایین آوردن. پس همیشه افراد بیسواد نیستن که بی ادب هستن. خیلی از به اصطلاح با سوادا هم هستن که بسیار بی ملاحظه و ... هستن.
                        در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                        2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
                        3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

قابلیت block کردن افراد برای یوزر و تاپیک ها فعال بشه تا در صورت توهین، فرد مورد نظر از ارسال اطلاعات در تاپیک خاصی محروم بشه.
                          برای پیام خصوصی هم همین طور
                          گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

تا فرهنگ نداشته باشن، همین طور هم میمونن ، از بس فضای مجازی رو مسخره دیدن (مثل فیس بوک و شبکه های اجتماع دیگه) ، همه جای دیگه رو هم مسخره میبینن و اصلا هیچ جا رو جدی نمیبینن.
                            خداروشکر اینجور افراد چون علمشون پایینه و اینگلیسیشون خوب نیست، نمیتونن تو سایت های خارجی ثبت نام کنن، وگرنه اونجاها باید تعطیل میشد :mrgreen:

من که میگم اصلا بیان آی پی شو محدود کنن تا دیگه نتونه اکانت بسازه.(حالا تا یه مدتی یا برای همیشه).
                            به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
                            (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

مگه میشه ای پی را محدود کرد. ممکنه هزار نفر از همون ای پی استفاده کنن.
                              در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                              2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
                              3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

یوزر باید محدود بشه نه آی پی
                                گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X