اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتقاد خیلی مهم

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتقاد خیلی مهم

سلام بر همه.
    با این که می دونم پست بلاک میشه میزنم(چون به ضرر eca هست)
    اصلا هم برام مهم نیست که حسابم هم بلاک بشه.
    آقای بلور چیان و آقایون اجرایی.شما وقتی میبینید یه مطلب به ضرر تون هست سریع بلاک میکنین.اما یه مطلب که از بدی همکاراتون مثل ((جوان)) میگه به شدت حمایت میکنین.
    نمونه:
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=97514.0
    در اینجا تا وقتی از بدی جوان گفته شد پست قویی بود.اما از وقتی که با eca بد گویی شد سریع بلاک شد.
    آقای بلور چیان.باور کنید نون در آوردن از طریقه ی آجر کردن حق بقیه حرامممممممممممممممممممممممممممممه.
    حداقل ماکه این جوری یاد گرفتیم.من هم واقعا از مدیریت بد این سایت متاسفم
    هر کی موافقه لایک کنه
    مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
    [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

پاسخ : انتقاد خیلی مهم

نوشته اصلی توسط mj.sh
    سلام بر همه.
    با این که می دونم پست بلاک میشه میزنم(چون به ضرر eca هست)
    اصلا هم برام مهم نیست که حسابم هم بلاک بشه.
    آقای بلور چیان و آقایون اجرایی.شما وقتی میبینید یه مطلب به ضرر تون هست سریع بلاک میکنین.اما یه مطلب که از بدی همکاراتون مثل ((جوان)) میگه به شدت حمایت میکنین.
    نمونه:
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=97514.0
    در اینجا تا وقتی از بدی جوان گفته شد پست قویی بود.اما از وقتی که با eca بد گویی شد سریع بلاک شد.
    آقای بلور چیان.باور کنید نون در آوردن از طریقه ی آجر کردن حق بقیه حرامممممممممممممممممممممممممممممه.
    هر کی موافقه لایک کنه
    1-این متنها دیگه قدیمی شده که می دونم پاک میشه و.......(که مثلا ما تحت تاثیر قرار بگیریم پاک نکنیم)

2-جهت اطلاعتون هیچ کدوم از بچه های تیم اجرایی در شرکت آقای بلورچیان حضور ندارند هیچ منفت مالی هم حضور در این تیم براشون نداره .پس اگر پستی پاک یا تاپیکی قفل میشه حداقل برای تیم اجرایی هیچ منفعتی نداره و فکر کنم تهمت زدن هم حراممممممممممممم باشه.نه!!!!!!!! اگر هم براتون سواله چرا مثلا بچه های تیم ساعتها وقت برای حفظ نظم انجمن می گذارند باید بگم جواب این سوال برای افرادی که جوابشو نمی دونند سودی نداره

3-خوب شد لینک تاپیک را دادید اولا این تاپیک مال 9ماه پیشه حالا چیطور شده بعد 9ماه یادتون افتاده که انتقاد بکنید جالبه و جای فکر داره چون من پستهای شما را چک کردم اخیرا هیچ پست انتقادی نداشتید که بگم پاک شده و حالا از روی انتقاد این تاپیک را باز کردید و نکته قابل توجه اینه که بیش از 50درصد پستهای شما اسپم است .اسپم دادن در سایتی علمی هم حرامههههههههههه چون وقت من و سایر تیم اجرایی گرفته میشه که مطالب بدون محتوای شما را پاک کنیم

دوما این تاپیک اصلش انتقاد به فروشگاه همین سایت بوده و 3صفحه ادامه پیدا کرده پس اگر قرار بود به خاطر انتقاد از فروشگاه تاپیکها بسته بشه همون اول بسته می شد جالب اینکه آخرین پست دوستان هم در مورد انتقاد از جوان بوده و تاپیک بسته شده نه انتقاد از فروشگاه سایت !!!!!!!!!یعنی 100درصد با ادعای شما در تضاد است

و 100البته مدیر یک سایت و فروشگاه چرا نباید از حقوق خودش دفاع کنه؟؟؟؟!!!!!!!!

چون یک روی صحبت شما با تیم اجرایی بود من به قسمتی از پست شما پاسخ دادم اگر نه در این موارد تیم اجرایی دخالتی نخواهد داشت
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

این لینکی که شما گذاشتی همون اولش که علیه eca و به نفع جوان الکترونیک هستش!!!!
      درضمن چرا تو یه سایت علمی به این بحث ها بیشتر پرداخته میشه
      آقا مطالب علمی بزارید سوالات علمی بپرسید
      من چند ساله عضو این سایتم(قبلآ با یه نام کاربری دیگه)
      اخیرآ بحث های حاشیه ای خیلی زیاد شده سوالات علمی مثل قبل نیست ادب و فرهنگ خداوکیلی خیلی پایین اومده
      نمیدونم شاید قبلآ هم همین مشکل بوده و بنده نمیدیدم
      البته اینم در آخر بگم بنده این مطالب آخرم روی صحبتش با شما نبوده ها
      [آموزشی] کنترل رله با پیامک توسط sim800l
      [آموزشی] راه اندازی سنسورهای DHT11 و DHT22 با کدویژن
      [آموزشی] مدار عملی اتصال میکروفن خازنی به میکروکنترلر
      [آموزشی] آموزش نحوه راه اندازی میکروهای fmd
      صفحه اینستاگرام : ecdco_ir

دیدگاه

بنده هم از فرصت استفاده نموده روی سخنم با شماست

عاغا وختی میخاید یکی رو بن یا اخراج کنید یه روالی یه چیزی یه قانونی داشته باشید نه اینکه فرتی طرف رو از بیخ اخراج کنید . :|

همه جا اول اخطار شفاهی - بعد کتبی - بعد اخراج موقت (24-48 ساعتی) - بعد اخراج یکی دوماهه و بعد اخراج فصلی و در آخر اخراج سالیانه یا دایم میکنن.

این خیلی زشته . خاستم من هم به نوبی خود با این انتقاد سازنده و بنیادین سهمی در بالندگی این انجمن داشته باشم

ممنون

دیدگاه

پسرم چند سالته شما با اینهمه غلط املایی! :biggrin:

من سالهاست با انجمن eca آشنا هستم و حدود 3 سال پیش عضو شدم و بعد یه مدت password و username رو فراموش کردم ! و مجبور شدم از اول عضو شم!
          من خیلی از بنیانگذار این سایت ممنمونم چون اگه 100 درصد خوب نباشه 80 درصد هست!
          میخوام دو خواهش از برنامه نویس سایت بکنم :

1 - مثلا وقتی شخصی به پست یکی دیگه جواب میده - یه علامتی - یه چیزی خبر دارش کنه! - چون خیلی ها حواسشون نیست که هی مدام بخش (دیدن پاسخ های جدید به ارسال شما) رو چک کنن! و برای پیغام خصوصی هم حتما باید صفحه دوباره load بشه یا باید یه page دیگه باز بشه!!

2 - امکان حذف پست ها توسط خود فرستنده این پستها وجود داشته باشه!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          در آخر هم میخوام از عزیزانی که به هر نحوی در اداره ی سایت انجمن سهیم هستن تشکر کنم!
          درسته سایت خیییییلی فوق العاده ای نیست! ولی حداقلش نسبت به انجمن های دیگه خیلی بهتره! و حداقل فضای خوبی برای گفت و گو بین همکاران و تکنسین ها فراهم کرده!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Takesh-3
            بنده هم از فرصت استفاده نموده روی سخنم با شماست

عاغا وختی میخاید یکی رو بن یا اخراج کنید یه روالی یه چیزی یه قانونی داشته باشید نه اینکه فرتی طرف رو از بیخ اخراج کنید . :|

همه جا اول اخطار شفاهی - بعد کتبی - بعد اخراج موقت (24-48 ساعتی) - بعد اخراج یکی دوماهه و بعد اخراج فصلی و در آخر اخراج سالیانه یا دایم میکنن.

این خیلی زشته . خاستم من هم به نوبی خود با این انتقاد سازنده و بنیادین سهمی در بالندگی این انجمن داشته باشم

ممنون
            بن شدن کاربرها به وسیله تیم اجرایی انجام نمیشه .

در آینده بسیار سخت گیرانه تر از قبل برای رعایت قوانین حرکت می کنیم .

اینجا یک سایت علمیه یا فرد مورد نظر طبق قوانین این سایت جلو میره یا حذف میشه .تا همین امروز هم خیلی مدارا شده

این سایت برعکس همون سایتهایی که شما عنوان می کنید فرآیند اخراج دارند اصلا و ابدا به تعداد کاربرای زیادش افتخار نمی کنه .افتخار این سایت به علمی بودن اونه .علمی بودن و ماندن سایت هم نیاز به هیات علمی داره و تجربه چند ساله به ما نشون داده مدارا با فرد خاطی مساوی است با ورود بیشتر اسپمرها و خروج هیات علمی .که متاسفانه یکی دوساله این اتفاق نا خوشایند داره می افته و با ادامه پیدا کردن این روند سایت وارد سیکل معیوب میشه
            پس اخراج کاربر خاطی زشت نیست ،زشت اینه که یک سال دیگه چشمتون را باز کنید ببینید مثلا 20تا کاربر با سواد خیلی بالایی هم که بودند شدند 10تا

البته در آینده اگر تیم اجرایی امکان بن کردن کاربران را داشت شاید در مواردی خاص بن موقت داشته باشیم .

من خودم بیشتر از همه شماها پایه اسپم دادن در چارچوب ادب هستم دوستان مختلف که من را در فروهای دیگه میشناسند اطلاع دارند
            اما اینجا جای اسپم نیست .اسپم و چت روم بازی و.....هم می خواهید راه بندازید در چارچوب قوانین سایت قسمت گفتگوی عمومی برای همین کار است .نیازمندی ها هم چون تاپیکها به مرور حذف میشه زیاد سخت گیری نمیشه

نوشته اصلی توسط mobin-m
            پسرم چند سالته شما با اینهمه غلط املایی! :biggrin:

من سالهاست با انجمن eca آشنا هستم و حدود 3 سال پیش عضو شدم و بعد یه مدت password و username رو فراموش کردم ! و مجبور شدم از اول عضو شم!
            من خیلی از بنیانگذار این سایت ممنمونم چون اگه 100 درصد خوب نباشه 80 درصد هست!
            میخوام دو خواهش از برنامه نویس سایت بکنم :

1 - مثلا وقتی شخصی به پست یکی دیگه جواب میده - یه علامتی - یه چیزی خبر دارش کنه! - چون خیلی ها حواسشون نیست که هی مدام بخش (دیدن پاسخ های جدید به ارسال شما) رو چک کنن! و برای پیغام خصوصی هم حتما باید صفحه دوباره load بشه یا باید یه page دیگه باز بشه!!

2 - امکان حذف پست ها توسط خود فرستنده این پستها وجود داشته باشه!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            در آخر هم میخوام از عزیزانی که به هر نحوی در اداره ی سایت انجمن سهیم هستن تشکر کنم!
            درسته سایت خیییییلی فوق العاده ای نیست! ولی حداقلش نسبت به انجمن های دیگه خیلی بهتره! و حداقل فضای خوبی برای گفت و گو بین همکاران و تکنسین ها فراهم کرده!
            1-سیستم فروم ساز این انجمن سیستم قوی نیست و باید تغییر پیدا کنه چند ساله پیشنهاد شده اما مثل اینکه انتقال کار سختی است ما هم امیدواریم زودتر این اتفاق بیوفته

2-جز نشد های 100درصد این فروم است .اگر پستی دارید با دلیل مناسب برای پاک شدن گزارش بزنید رسیدگی میشه .
            مثال کلی روی صحبتم با فرد خاصی نیست:
            بسیار دیده شده طرف تاپیک میزنه سوال می پرسه به جواب که رسید میگه تاپیک را پاک کنید !!!!!!!!!!!مگه اینجا چت رومه یا کلاس حل تمرین اینجا قراره پاسخ ها ماندگار باشه که هر فردی سوال مشابه داشت به جواب برسه
            ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mj.sh
              هر کی موافقه لایک کنه
              شما پیغام خصوصی زدی منم توضیح دادم چون اول طرف بحث ECA بود نمیشد بیام پاک کنم و باید جواب منطقی میدادم و بعد دیگه فراموش شده و مونده و 1 سال از روش میگذره !
              تو تاپیک یکی اومده گفته میکرو فلان فروشگاه خرابه خوب به من چه ؟ من نون کی رو آجر میکنم آخه
              من این تاپیک رو حذف کردم ولی الان که این نوع حرف زدنتون رو دیدم برگردوندمش که بقیه هم قضاوت اشتباه نکنند.

من برای این نوع تفکر و این نوع صحبت شما متاسفم. اگر ECA قصد داشت فروشش رو با اینجور چیزا زیاد کنه الان همه جا رو از این پست ها پرمیکردیم نه اینکه شما یک مورد از 1 سال قبل گیر بیاری و بیانیه صادر کنی!

بنده هم متقابلا برای شما متاسفم :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Takesh-3
                بنده هم از فرصت استفاده نموده روی سخنم با شماست ..................
                تکش این سومین اکانت هست که ساختی؟!! oo: :mrgreen:

دیدگاه

دوستان بیخیال این بحثا شین
                  خداییش من به واسطه این سایت خیلی چیز یاد گرفتم و خیلی کارا کردم که تا همیشه مدیون راه انداز سایت و کسایی که بم کمک کردن میمونم
                  همه بچه ها اطلاعاتشون و حتی تجربه هاشونو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار همه میذارن
                  اینجا غیر از تشکر چه کاری میشه کرد؟؟ درست نیست با این حرفا زحمت یه عده رو نادیده بگیریم

انتقاد خوبه بالاخره شاید مشکلی باشه که حل شدنش واسه همه کسایی که از سایت استفاده میکنن خوب باشه
                  ولی آخه این حرفا که اون بهتره و تو فلانی و اینا... :NO:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamad-h
                    بن شدن کاربرها به وسیله تیم اجرایی انجام نمیشه .
                    منم نگفتم که شما اخراج کردی :mrgreen:. قاعدتا منظورم آقای بلورچیان بود ولی لج کردن تیم اجرایی هم بی تاثیر نیست اینو تو این سایت دیدم البته منظورم تو نیستی محمد:دی

صحبتات قابل احترامه ولی در کل نظر من یکمی باهات فذق داره :biggrin:
                    به نظر من چیزی بک طرفه وجود نداره اینکه نمیشه به هرکی میاد بگی تفریح و چت و بحثتو ببر همونجا که بودی ؛ مطلب علمیتو بیار برا من !! میشه آیا ؟ :biggrin:

همه چیز باید به اندازه و با مدیریت صحیح باشه
                    شما علمی ترین کتاب دنبا رو هم بنویسی وقتی خشک و ادبیات غلیظ بنویسی به هیچ دردی نمیخوره. مهم نزدیک بودن به سطح جامعه و حفظ قضیه فان هست اینجوری علاقه مند بیشتری وجود میاد :icon_razz:

البته اینم زیادی از حد بشه از بحث خارج میشه ولی گفتم اونجوری که شما مدنظرته اونقدر خشک و علمی به شخصه مخالفم :دی

منکه معتقدم حفظ جنبه شوخی خوبه . بازم بستگی به سیاست گذاری مدیران داره ما کاربری بیش نیستیم

دیدگاه

بسیار دیده شده طرف تاپیک میزنه سوال می پرسه به جواب که رسید میگه تاپیک را پاک کنید !!!!!!!!!!!مگه اینجا چت رومه یا کلاس حل تمرین اینجا قراره پاسخ ها ماندگار باشه که هر فردی سوال مشابه داشت به جواب برسه
                      سلام.
                      من یکبار پیشنهاد داشتم اما جوابی بهش داده نشد گفتم دوباره پیشنهاد بدم.
                      یکی از مشکلات اصلی برای من ( ویا حیلی دیگه از دوستان) اینه که مثلا میریم داخل پستی که "به نتیجه رسیده است" اما انقدر جوابا زیاده که نمیشه دقیق فهمید کدوم پست جواب درست برای سوال کننده بوده. جون بعد از اینکه روی "موضوع به نتیجه رسید" کلیک بشه بازم میشه توی همون پست جواب نوشت.
                      کاری که توی انجمن هایی مثل انجمن National Instrument ویا TI انجام میشه اینه که شخص مطرح کننده سوال بعد از اینکه جواب سوالو پیدا کرد اونو مشخص می کنه و دفعات بعدی که کسی بیاد داخل اون پست همون اول می تونه بره به جواب اصلی و درست از نظر مطرح کننده سوال و اگر دلش خواست و وقت داشت بره جواب جواب های دیگه رو بخونه.

پ.ن. از دوستان نظارتی تشکر می کنم که انجمن رو از پست های بی ربط تمیز نگه میدارند.
                      ---------
                      .
                      .
                      ...........

دیدگاه

منم نگفتم که شما اخراج کردی :mrgreen:. قاعدتا منظورم آقای بلورچیان بود ولی لج کردن تیم اجرایی هم بی تاثیر نیست اینو تو این سایت دیدم البته منظورم تو نیستی محمد:دی
                        اتفاقا من پیشنهاد می کنم شما را کلا از ipبن کنند بشریتی راحت بشه

صحبتات قابل احترامه ولی در کل نظر من یکمی باهات فذق داره :biggrin:
                        همین تفاوت نظرات باعث پیشرفت میشه

به نظر من چیزی بک طرفه وجود نداره اینکه نمیشه به هرکی میاد بگی تفریح و چت و بحثتو ببر همونجا که بودی ؛ مطلب علمیتو بیار برا من !! میشه آیا ؟ :biggrin:
                        این که چیز یک طرف وجود نداره مال روابط اجتماعی و دوستی و همسری و...........است .اگر نه شما می روید دکتر کلی آخ ناله می کنی آیا دکتر به شما گفته اومدی پیش من چیکار برو پیش همون که خنده هات را براش می کنی !!!!!!
                        یا بری پیش روضه خون بگه برو سراغ همون که برات تو عروسی djبود!!!!!!!!!به من چه اومدی پیش من

هر چیزی جایگاهی داره من تو خونه الان دارم هندونه می تراشم سفیدی پوسته هم می خورم خیلی خاصیت داره اما تو یک جلسه کاری بیام همین کار را انجام بدم نظر بقیه در مورد من چیه؟؟؟؟؟؟!!!!!

از اینها گذشته در چارچوب قوانین سایت تاپیک فان در قسمت عمومی باز کنید کسی باهاتون کاری نداره خوش باشید
                        شما علمی ترین کتاب دنبا رو هم بنویسی وقتی خشک و ادبیات غلیظ بنویسی به هیچ دردی نمیخوره. مهم نزدیک بودن به سطح جامعه و حفظ قضیه فان هست اینجوری علاقه مند بیشتری وجود میاد
                        از اون حرفها بودا !!!!!!! الان الکترومغناطیس چنگ یا الکترونیک سدرا و...........کدومشون فان داره؟؟؟؟!!!

نوشته اصلی توسط ajapyy
                        سلام.
                        یکی از مشکلات اصلی برای من ( ویا حیلی دیگه از دوستان) اینه که مثلا میریم داخل پستی که "به نتیجه رسیده است" اما انقدر جوابا زیاده که نمیشه دقیق فهمید کدوم پست جواب درست برای سوال کننده بوده. جون بعد از اینکه روی "موضوع به نتیجه رسید" کلیک بشه بازم میشه توی همون پست جواب نوشت.
                        کاری که توی انجمن هایی مثل انجمن National Instrument ویا TI انجام میشه اینه که شخص مطرح کننده سوال بعد از اینکه جواب سوالو پیدا کرد اونو مشخص می کنه و دفعات بعدی که کسی بیاد داخل اون پست همون اول می تونه بره به جواب اصلی و درست از نظر مطرح کننده سوال و اگر دلش خواست و وقت داشت بره جواب جواب های دیگه رو بخونه.

پ.ن. از دوستان نظارتی تشکر می کنم که انجمن رو از پست های بی ربط تمیز نگه میدارند.
                        بله این امکان را من تو فرومهای زیادی دیدم بسیار هم عالیه وحتی سیستم امتیاز دهی به پاسخ ها .اما چیزی که می دونم مدیریت سایت و سایر بچه های تیم ایشون اینقدر گرفتار کارهای روزمره تولید و ..........هستند که این پیشنهادها شاید الویت 10ام نباشه و در نتیجه میشه نتیجه گرفت حالا حالاها اجرایی نخواهد شد مثلا یک مثال کوچک که شاید الویت خیلی بالایی هم داره بحث پلود سنتر که چند وقتی کار نمی کنه و همین طور که دیدید بعضی دوستان هم اعتراض می کنند که حق هم دارند
                        ولتر

دیدگاه

با تشکر از دوستان شاکی که همیشه در هر انتقادی حظور فعال دارند بدون مطالعه اصل موضوع !

به دلیل به انحراف کشیده شدن کلی تاپیک قفل میشه.
                          دوستانی که انتقاد و پیشنهاد خاصی دارند لطفا در تایپ جدا و با عنوان مرتبط مطرح کنند.

متشکرم

نوشته اصلی توسط ajapyy
                          سلام.

پیشنهاد خوبی هست باید بررسی بشه
                          متشکرم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X