اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مهربانی در ECA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مهربانی در ECA

من کاری ندارم انجمن خراب شده یا نه.سوالای منو خواهشا جواب بدید دعاتون میکنم :mrgreen:.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ((O-I-O))
      من کاری ندارم انجمن خراب شده یا نه.سوالای منو خواهشا جواب بدید دعاتون میکنم :mrgreen:.
      تشکر کردم واسه خلوصت
      حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
      به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
        وتنها راه حل اینه که اصلا به سوالای فنی داخل خصوصی پاسخ داده نشه.
        کاملا موافقم ...
        - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
        ارتباط با من : ir02x6
        طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

سلام...
          شاید بنده کوچکترین و بی تجربه ترین عضوی از بین دوستان و اساتیدی باشم که اینجا پست گذاشتند...
          بنده اصلا نمیگم که تمام مواردی رو که ازش گله و شکایت شده رو رعایت کردم.اما همیشه این نکته رو رعایت کردم که اینجا صرفا یک سایت اموزشیه نه تبلیغاتی و نه جای بحث های بیهوده همیشه سعیم بر رعایت ادب بخصوص در برابر با تجربه ها بوده...و همیشه از راهنمایی هایی که به من شده قدردانی کردم...
          اتفاقا چند وقت پیش کسی پستی گذاشته بود و لینک یک پروژه ای رو ( که خالی از اشکال هم نبود) گذاشته بود و نوشته بود که این پروژه رو تقدیم دوستان میکنم...لینک پرژه رو باز کردم و دیدم که برای دانلودش باید پول میپرداختم...من هم پستی در خور ایشون گذاشتم و فرق بین تبلیغات و اموزش رو بهش گفتم...این اقا هم یک پیام توهین امیز خنده دار به من داد و گفت که تا الان چندتا فروخته و مانع از فروشش نشم و پستم رو حذف کنم....من هم کاملا بی اعتنا بودم که بعدا متوجه شدم پست من خود به خود پاک شده بود...حالا کار کی بوده و مسئولش چه کسیه من نمیدونم...
          بعد از اون کسایی که پست های دیگرم رو به صورت ناقص دیدن بخصوص اونایی که تایپیک رو پیش میبردن سوئ برداشت کردن و شاکی شدن ...تازه کار ها هم که فقط سرو صدای بیخودی میکردن...
          حالا شما بفرمایید که ایا من کار اشتباهی کردم؟بنده اماده ام که بشنوم کجای کارم اشتباه بوده...
          با این حال اگه چنین مسئله ای پیش بیاد باز هم دریغ نمیکنم...
          به هر حال من اول مسئولین سایت رو در مشکلات بوجود امده مقصر میدونم...

یه تجربه دیگه هم کسب کردم...کسانی میان توی انجمن سوال میپرسن و میرن و دیگه پیداشون نمیشه.که پاسخ دادن به اونها هم اشتباهه...

به هر حال هرچند حضور افراد با تجربه در سایت کمرنگ تر شده که البته بهشون حق میدم اما من خیلی چیز ها از اعضای این انجمن که به قول دوستمون مثل یک جامعه کوچک هستند یاد گرفتم و مدیونشون هستم...و اگر پاسخ هایی کم و بیش درست میدم بخاطر اینه که گوشه ای از این دین رو ادا کنم...
          دیدگاه

سلام به همه دوستان! :nerd:

"اشکان غفارزاده" "مهدی کارگر" "ir02x6" "Ekf2000" "سایمون" alireza.pr" "++mohsen" "O-I-O" ""AliAhmadi" "moghani1376" "Mahdi_Vaziri" "amin tal

صحبتهای همه شما دوستان رو خوندم و باید بگم که هدف تاپیک رو فراموش نکنید!!!

درصد بالایی از بیآ‌مهری هایی که در سایت رخ میده ، ناشی از عدم توجه و غفلت افراده و بنده با این تاپیک ، قصد داشتم تلنگری کوچیک برای هوشیاری کاربران ایجاد کنم تا از به وجود اومدن سوء تفاهم ها جلوگیری بشه و محبت بین کاربران بیشتر بشه!

حواسمون به هم باشه که داریم با هم زندگی میکنیم و نباید یه تصور و شاید یه تذکر کوچیک طاقتمون رو تاخت کنه!

ظرفیتها باید بالا باشه ؛ تذکرها باید همراه با ادب باشه ؛ احساس دوستی در کلاممون ملموس باشه و عامیانهآ‌ش اینکه : هوای همو داشته باشیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin tal
              سلام...
              شاید بنده کوچکترین و بی تجربه ترین عضوی از بین دوستان و اساتیدی باشم که اینجا پست گذاشتند...
              بنده اصلا نمیگم که تمام مواردی رو که ازش گله و شکایت شده رو رعایت کردم.اما همیشه این نکته رو رعایت کردم که اینجا صرفا یک سایت اموزشیه نه تبلیغاتی و نه جای بحث های بیهوده همیشه سعیم بر رعایت ادب بخصوص در برابر با تجربه ها بوده...و همیشه از راهنمایی هایی که به من شده قدردانی کردم...
              ..............................
              شما کافی بود فقط گزازش میدادین و یا به یکی از اعضای نظارتی اطلاع میدادی تا رسیدگی کنن

از نطر من هم فروش علمی که از راه های دیگه رایگان بدست میاد مورد داره

نوشته اصلی توسط مهدی مشرقی
              سلام به همه دوستان! :nerd:

"اشکان غفارزاده" "مهدی کارگر" "ir02x6" "Ekf2000" "سایمون" alireza.pr" "++mohsen" "O-I-O" ""AliAhmadi" "moghani1376" "Mahdi_Vaziri" "amin tal

صحبتهای همه شما دوستان رو خوندم و باید بگم که هدف تاپیک رو فراموش نکنید!!!

درصد بالایی از بیآ‌مهری هایی که در سایت رخ میده ، ناشی از عدم توجه و غفلت افراده و بنده با این تاپیک ، قصد داشتم تلنگری کوچیک برای هوشیاری کاربران ایجاد کنم تا از به وجود اومدن سوء تفاهم ها جلوگیری بشه و محبت بین کاربران بیشتر بشه!

حواسمون به هم باشه که داریم با هم زندگی میکنیم و نباید یه تصور و شاید یه تذکر کوچیک طاقتمون رو تاخت کنه!

ظرفیتها باید بالا باشه ؛ تذکرها باید همراه با ادب باشه ؛ احساس دوستی در کلاممون ملموس باشه و عامیانهآ‌ش اینکه : هوای همو داشته باشیم!
              مهدی خان احساست نسبت به انجمن رو درک میکنم

من یکی که تصمیم گرفتم بلک لیست خودم رو کم کنم و به قول معروف مهربان بشم

حالا ببینم بقیه دوستان چی میشن

دیدگاه

سلام دوستان
                انجمن خیلی خلوت شده خیلیا، مثل قبل نیست.
                اگر اینجوری پیش بره فکر کنم دیگه این تازه واردها هم به انجمن نیان دیگه
                دلیل بالا موندن انجمن هم ورودی فروشگاه هستش
                به نظر من باید مدیران محترم یک فکری بکنند، خیلی از انجمنها این مشکل داشتن و ساده ترین راه حل انتخاب کردند
                اینکه کاربران تازه ثبت نام کرده حق و امکان ایجاد تاپیک ندارن تا زمانی که پستهای مفیدشون به 100 تا برسه (مفیدی پست هم با توجه این حساب میشه که هر پستش تشکر داشته باشه یا ...)
                راه های دیگه هست، الان برای نمونه من 5 روز پیش یه تاپیک با یک سوال ایجاد کردم که سوال ساده ای هست و نه درخواست پروژه بوده نه سورس اما یک پست جواب هم نداشته
                یا در تاپیکی مربوط به باطری خشک یک سوال ساده کردم اما بی جواب مونده
                حتی تاپیک پیشنهادات هم هم همینطوریه...

پس معلومه استادان انجمن از دست برخی کاربران که طلبکارانه درخواست راهنمایی میکنند رنجیده اند و تا این کاربران در انجمن باشند وعض همین هستش، حق هم دارند (من خودم وقتی چنین تاپیکهایی میبینم اعصابم خورد میشه چه برسه به دوستانی که در اون تاپیک راهنمایی کردن کاربران رو...)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamidelectroniic
                  الان برای نمونه من 5 روز پیش یه تاپیک با یک سوال ایجاد کردم که سوال ساده ای هست و نه درخواست پروژه بوده نه سورس اما یک پست جواب هم نداشته
                  یا در تاپیکی مربوط به باطری خشک یک سوال ساده کردم اما بی جواب مونده
                  حتی تاپیک پیشنهادات هم هم همینطوریه...
                  منم هرچی سوال میپرسم دیگه کسی نیس جواب بده...
                  یه زمانی یادم میاد کمین میکردیم برا اینکه یه سوال بیاد زود جواب بدیم تشکر بگیریم تعداد ارسال ها بره بالا خخخخ زمان جاهلی البته :redface: . اون وقتا وقتی سوال میپرسیدی اینقدر جواب میدادن که خیلی ها توی سوالشون مینوشتن فقط کاربران حرفه ای یا با تجربه به این سوال جواب بدن :icon_razz: .الان پست و ارسال هیچ ارزشی نداره فقط یه وقتایی کار ادم حسابی گیر میکنه و واقعا نیاز به کمک داری ولی کسی نیس کمکی بکنه.

دیدگاه

یه وقتی من صفحه ارسال های جدید رو هر چند ثانیه رفرش میکردم. تا یه سوال سطح پایین پیدا شه من بتونم جوابش بدم.

آخه هر تاپیکی رو باز میکردی پر بود از جواب های حرفه ای . طرف میومد واقعا وقت میذاشت رو سوال.
                    گاهی چند نفر گروهی خیلی مصمم روی یه پروژه کار میکردن.
                    مثلا اون تاپیک مربوط به ساخت کولر با TEC . همه کار میکردن.

وقتی یه نفر مثل آقای کی نژاد پست میذاشت. آدم کمتر اظهار نظر میکرد. چون چیزی برای گفتن نمونده بود.

خیلی از افراد با تجربه خیلی وقت قبل فهمیدن که اینجا در آینده ای نزدیک جای موندن نخواهد بود. و ترک کردن اینجا رو.

امیدوارم اوضاع مثل دوران اوج ECA بشه.
                    [glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
                    درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

سلام به همه دوستان
                      بنظر من یکی از مشکل های سایت مدریت بد توی تایپک های مهم هست.
                      مثلا مورد داریم که بعد از ماه ها یه پست جدید توی یهتایپک که مهم هم هست نزاشتن
                      بعد خیلی تایپک های مهم رو متاسفانه باید در چندین صفحه دیگه دنبالش گشت،
                      مثل آموزش ساخت شوکر و منبع تغذیه با پاور آقای ir02x6 یا بازی با مدار های های ولتاژ و خیییلی چیزایی دیگه که همتون میدونید.
                      اگه این ها مهم شن سوالای متعدد خیلی کاربرا رفع میشه.

باسپاس
                      http://image.kocholo.ir/user/Sana/tazin/khat_gher.gif

دیدگاه

اینکه کاربران تازه ثبت نام کرده حق و امکان ایجاد تاپیک ندارن تا زمانی که پستهای مفیدشون به 100 تا برسه (مفیدی پست هم با توجه این حساب میشه که هر پستش تشکر داشته باشه یا ...)
                        شمارش تشکر و پست روش مطمئنی نیست.یه کاربر فعال 10تا ارسال مفید میفرسته 10تا تشکر میگیره اونوقت یکی میره تو بخش گفتگوی ازاد و یه لطیفه تعریف میکنه 20تا تشکر میگیره...من کاربری دیدم که ارسالش 0 بود ولی 11تا تشکر داشت
                        متاسفانه قوانینی که موقع ثبت نام در نظر گرفته میشه اعمال نمیشه.
                        نوشته اصلی توسط امیر حسین بیگدلی
                        آخه هر تاپیکی رو باز میکردی پر بود از جواب های حرفه ای . طرف میومد واقعا وقت میذاشت رو سوال.
                        اخه الان بعضی از کاربرا حاضر نیستن نیم ساعت فکر کنن.طرف LED رو برعکس میبنده میاد 1000تا سوال میپرسه تا به جواب برسه بدون اینکه به خودش زحمت بده و یه نگاه به مدارش بندازه بعد اخرش میاد با بی احترامی به کاربرای دیگه که بدون هیچ چشم داشتی وقت و هزینه میذارن تا کمکش کنن با جملاتی توهین امیز میگه(وقتی بلد نیستی چرا جواب میدی--اول سوال رو بخون بعد جواب بده--لازم نکرده کمک کنین خودم جوابو فهمیدم)و خیلی جملات توهین امیز دیگه.
                        بعضی چیزا یاد دادنی نیست-یاد گرفتنیه
                        مثلا بارها گفته شده موضوع تاپیک نباید جملاتی مثل(کمک-فوری-لطفا-خواهشن)باشه یا عنوان تاپیک مطابق با سوال باشه ولی همچنان این قوانین ابتدایی رعایت نمیشه.این چیزا باعث میشه سطح انجمن پایین بیاد و کاربرای حرفه ای برن و دیگه از اون وقت گذاشتن ها و جوابهای حرفه ای خبری نباشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeiddiod
                          شمارش تشکر و پست روش مطمئنی نیست.یه کاربر فعال 10تا ارسال مفید میفرسته 10تا تشکر میگیره اونوقت یکی میره تو بخش گفتگوی ازاد و یه لطیفه تعریف میکنه 20تا تشکر میگیره...من کاربری دیدم که ارسالش 0 بود ولی 11تا تشکر داشت
                          متاسفانه قوانینی که موقع ثبت نام در نظر گرفته میشه اعمال نمیشه.اخه الان بعضی از کاربرا حاضر نیستن نیم ساعت فکر کنن.طرف LED رو برعکس میبنده میاد 1000تا سوال میپرسه تا به جواب برسه بدون اینکه به خودش زحمت بده و یه نگاه به مدارش بندازه بعد اخرش میاد با بی احترامی به کاربرای دیگه که بدون هیچ چشم داشتی وقت و هزینه میذارن تا کمکش کنن با جملاتی توهین امیز میگه(وقتی بلد نیستی چرا جواب میدی--اول سوال رو بخون بعد جواب بده--لازم نکرده کمک کنین خودم جوابو فهمیدم)و خیلی جملات توهین امیز دیگه.
                          بعضی چیزا یاد دادنی نیست-یاد گرفتنیه
                          مثلا بارها گفته شده موضوع تاپیک نباید جملاتی مثل(کمک-فوری-لطفا-خواهشن)باشه یا عنوان تاپیک مطابق با سوال باشه ولی همچنان این قوانین ابتدایی رعایت نمیشه.این چیزا باعث میشه سطح انجمن پایین بیاد و کاربرای حرفه ای برن و دیگه از اون وقت گذاشتن ها و جوابهای حرفه ای خبری نباشه
                          برای همشون میشه محدودیت گذاشت
                          مثلا در انجمن آزاد پست زدن در تعداد پستها تاثیری نداشته باشه و فقط پستهای در انجمنهای مربوط به الکترونیک و برق و کلا انجمنهای تخصصی سایت حساب بشن
                          من قبلا اینکارهارو برای چندین انجمن انجام دادم، البته انجمن ها vbulletin بودند، خلاصه برای هر نوع انجمنی اسکریپتهای زیادی هست که از فعالیت کاربرهای آماتور و اذیت کن جلوگیری میکنند

من خودم دیدم طرف اصلا نمیدونه led چیه یا مقاومت چیه و کلا اولین باره اومده سراغ الکترونیک، مستقیم تاپیک زده تابلو led میخوام بسازم یا ...
                          بعد که دوستان بهش توضیح دادن میگه مقاومت چیه از کجا بگیرم نمرش چی باشه!
                          بجز روش بالا که محدودیت تاپیک زدن هست، مدیران میتونن هر نفر که در تاپیکی که زده یا پستی که زده بی احترامی میکنه به دوستان یا اینکه از حرفهاش معلوم بشه انتظارش از دوستان بیش از حده و هلو بیا گلو میخواد برای بار اول یک هفته بنش کنن، بار دوم یک ماه بار سوم بن دائمی (یا در همون بار دوم بن دائمی) اینجوری کاربر متنبه میشه و اگر واقعا به انمجمن الکترونیک و راهنمایی استادان انجمن نیاز داشته باشه بعد اتمام بن بخاطر ترس از بن هم که شده دیگه بی احترامی نمیکنه

اگر هم میگید یک اکانت دیگه میسازه که الان با اسکریپتهایی که هست میشه کاربر رو حتی از طریق آدرس مک سیستمش بنش کرد! در اینصورت باید مادربرد سیستمش رو عوض کنه تا انجمن براش باز بشه و بتونه کاربری جدید بسازه (هم میشه با فیلتر کردن آدرس مک از ثبت نام جلوگیری کرد هم اینکه کلا انجمن براش نمایش داده نشود)

پس راههایی وجود داره که دوباره انجمن سر پا کرد البته اگر مدیران انجمن دست بکار بشن.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مهربانی در ECA

برای همشون میشه محدودیت گذاشت
                            مثلا در انجمن آزاد پست زدن در تعداد پستها تاثیری نداشته باشه و فقط پستهای در انجمنهای مربوط به الکترونیک و برق و کلا انجمنهای تخصصی سایت حساب بشن
                            من قبلا اینکارهارو برای چندین انجمن انجام دادم، البته انجمن ها vbulletin بودند، خلاصه برای هر نوع انجمنی اسکریپتهای زیادی هست که از فعالیت کاربرهای آماتور و اذیت کن جلوگیری میکنند

من خودم دیدم طرف اصلا نمیدونه led چیه یا مقاومت چیه و کلا اولین باره اومده سراغ الکترونیک، مستقیم تاپیک زده تابلو led میخوام بسازم یا ...
                            بعد که دوستان بهش توضیح دادن میگه مقاومت چیه از کجا بگیرم نمرش چی باشه!
                            بجز روش بالا که محدودیت تاپیک زدن هست، مدیران میتونن هر نفر که در تاپیکی که زده یا پستی که زده بی احترامی میکنه به دوستان یا اینکه از حرفهاش معلوم بشه انتظارش از دوستان بیش از حده و هلو بیا گلو میخواد برای بار اول یک هفته بنش کنن، بار دوم یک ماه بار سوم بن دائمی (یا در همون بار دوم بن دائمی) اینجوری کاربر متنبه میشه و اگر واقعا به انمجمن الکترونیک و راهنمایی استادان انجمن نیاز داشته باشه بعد اتمام بن بخاطر ترس از بن هم که شده دیگه بی احترامی نمیکنه

اگر هم میگید یک اکانت دیگه میسازه که الان با اسکریپتهایی که هست میشه کاربر رو حتی از طریق آدرس مک سیستمش بنش کرد! در اینصورت باید مادربرد سیستمش رو عوض کنه تا بتونه کاربری جدید بسازه

پس راههایی وجود داره که دوباره انجمن سر پا کرد البته اگر مدیران انجمن دست بکار بشن.
                            سیستم این انجمن smf هست و خیلی محدوده
                            یه تاپیک مفصل درباره اضافه کردن امکانات هست که بی نتیجه مونده

اصلی ترین دلیل هم میتونه توجه به محتوای انجمن باشه و نه ظاهر
                            کار درست هم همین هست و توی انجمن های خارجی هم همین منواله

محدودیت گذاشتن برای کابرای جدید رو هم اصلا دوست ندارم چون باعث افت آمار کاربرا میشه

خوشبختانه آمار انجمن نسبت به یکسال گذشته داره درست میشه و همین جای امیدواری داره

دیدگاه

عاغا چه خبره که اعصاب همه داغونه!!!!!!!

یه هفته ای میشه که آدم جرات نمیکنه پست بده خواستم اینو بگم دلم یه کمی خنک شه

یه عده از کاربرا انگار که خنجر رو از رو بستن تا یه چیزی میگی که برخلاف نظر اونا هست ، با توپ و تفنگ میان سراغت و بمبارونت میکنن

نه احترام حالیشونه و نه سن و سال نه هیچی از هر جا که برسه میزنن

یکیشون توی ایمیل حسابی بنده رو مورد عنایات قرار دادن واقعا چه خبره!!!!!!! چند هفته پیش هم یه کاربر دیگه همسن کار رو کرد

توی خیلی از تاپیک ها هم همین منوال هست که کاربرا با هم دیگه اختلاف دارن

نمیخواستم چیزی بگم ولی اگه یکی رو روز دیگه همین طور پیش بره اوضاع داغون میشه

خواهش از کاربران محترم دارم اونم اینه که:
                              صبور باشن از اون مهمتر احترام همدیگه رو رعایت کنن مخصوصا رعایت بزرگتر رو نگه دارن

دو روز دیگه همه میگن که چرا استاتید انجمن رو ترک کردن
                              والا با این نوناشون (ضرب المثل شیرازی)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده
                                عاغا چه خبره که اعصاب همه داغونه!!!!!!!

یه هفته ای میشه که آدم جرات نمیکنه پست بده خواستم اینو بگم دلم یه کمی خنک شه

یه عده از کاربرا انگار که خنجر رو از رو بستن تا یه چیزی میگی که برخلاف نظر اونا هست ، با توپ و تفنگ میان سراغت و بمبارونت میکنن

نه احترام حالیشونه و نه سن و سال نه هیچی از هر جا که برسه میزنن

یکیشون توی ایمیل حسابی بنده رو مورد عنایات قرار دادن واقعا چه خبره!!!!!!! چند هفته پیش هم یه کاربر دیگه همسن کار رو کرد

توی خیلی از تاپیک ها هم همین منوال هست که کاربرا با هم دیگه اختلاف دارن

نمیخواستم چیزی بگم ولی اگه یکی رو روز دیگه همین طور پیش بره اوضاع داغون میشه

خواهش از کاربران محترم دارم اونم اینه که:
                                صبور باشن از اون مهمتر احترام همدیگه رو رعایت کنن مخصوصا رعایت بزرگتر رو نگه دارن

دو روز دیگه همه میگن که چرا استاتید انجمن رو ترک کردن
                                والا با این نوناشون (ضرب المثل شیرازی)
                                سلام
                                راستش یکبار به یکی از دوستان رعایت احترام به بزرگتر رو یاد آوری کردم که ایشان ( و یکی از دوستاشون ) غیر از گرد خاکی که تو اون تاپیک کرد ( گفتگوی آزاد بود و پاک شد )، بنده رو هم تو PM شدیدا مورد عنایت قرار داد البته جواب من هم به ایشون این بود . " کسی که تو گفتگوی منطقی و درست حرفی برای گفتن نداره لب به فحش و ناسزا باز میکنه "

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X