اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اطلاعیه : انجمن جدید مبارک!

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اطلاعیه : انجمن جدید مبارک!

دوستان برای تغییر نام کاربری به من پیغام خصوصی بدن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moghani1376 نمایش پست ها
      سلام
      خسته نباشید ولی یه چیزی بگم:
      آخه این کجاش به یه انجمن حرفه ای شبیه شده
      بیشتر شبیه به رنگین کمان هست تا انجمن الکترونیک eca

باز هم از شما تشکر میکنم

فکر کنید این قالب یا هر چی مال ماشین پراید هست
      قبلی مال f-22 یا sugho -35
      به قول دوستمون اون یکی شسته رفته بود این چیه
      یه مهندس بیاد ببینه این انجمن رو به قولی باز نکرده میبنده

ولی مطمئنم که همه اینها تغیر میکنن پس باز هم ممنون
      تروخدا رنگش روبرگردونید به رنگ قبلی نمیدونم چرا چشم هام دارن درد میگیرن
      دوست عزیز اینکه شما اینطوری دارید انتقاد میکنید واقعا کم لطفی میکنید شما از قالب دیفالت استفاده کنید از زیر انجمن سمت چپ یه لیست کشویی تغییر قالب هست از اونجا استفاده کنید و قالب رو تغییر بدید الان قالب رو ECA-1 هست میتونید به دیفالت تغییر بدید

نوشته اصلی توسط بی مخ! نمایش پست ها
      در کل بالاخره این سیستم بهتره و امکانات بیشتری داره
      ولی آیا میشه اینجا هم نامی که نمایش داده میشه رو تغییر داد؟

امان از این اسم هایی که موقع ثبت نام انتخاب می کنیم
      نخیر نمیشه اینای که شما میگید تو انجمن قبلی میشد اسم تغییر داد امکانات محسوب نمیشه ضعف اون اسکریپت محسوب میشه چرا که هر کسی اینطوری میتونست فوری رنگ عوض کنی و خودشو بزنه به اون راه تغییر نام فقط توسط مدیریت امکانم پذیره از این به بعدم نام های کاربری بالای 4 کارکتر میتونن ثبت نام کنن نام کاربری سه کارکتری نمیتونه ثبت نام بزنه و جلوی ثبت نام نام کاربری های زشت و نا متعارفم گرفته شده

نوشته اصلی توسط شاهرخ نمایش پست ها
      سلام.
      تبریک عرض میکنم. بالاخره طلسم شکست و انجمن آپدیت اساسی شد...
      1-ویرایش متن های ارسالی که قبلها ارسال شده امکان پذیر هست؟ من که چیزی پیدا نکردم.
      2-ابزارهای قبلی مثل ابزار لیست بندی و چپ چین/راست چین و... به هم خورده ( به لینک زیر مراجعه بفرمایین)
      سلام دوستان. این تاپیک برای آدرس دادن لینکهای مفید انجمن PIC هست. لینکهای زیر موضوعات مهم قبلی هستن: مهاجرت از AVR به PIC (http://www.eca.ir/forums/thread17546.html) راه اندازی PIC از حداقل های لازم تا بلوک های مداری آماده (http://www.eca.ir/forums/thread51505.html) قبل از ایجاد موضوع جدید، لطفا لیستها رو نگاه بکنین، اگه

3- مدیریت تالارها چه زمانی راه اندازی میشه؟
      4-تبدیل تاریخ از میلادی به شمسی ؟
      5-اسم افراد خیلی مشخص نیست، میشه براش کاری کرد؟
      و در نهایت اگر یک آموزش بذارین که برای فلان کار باید چیکار کرد و کجا رفت، خیل خوب میشه.
      باز هم ممنون
      بله بمرور کم کم همه اینا درست میشه طبیعی هست که کاربرای که چند سال با سیستم smf کار کردن محیط جدید براشون سخت باشه ولی به مرور خواهید فهمید که چقدر این سیستم جدید قابلیت های منحصر به فردی داره و زود بهش وابسته و عادت میکنید اکثر دوستانی که گلایه میکنن بخاطر اینکه هنوز نمیخان از اون حال هوای انجمن قدیمی در بیان بمرور کم کم عادت میکنید به سیستم جدید

نوشته اصلی توسط vahid_22002 نمایش پست ها
      یه موردی هم که برام عجیبه اینه که با این که من الان با اکانتم اومدم اما هنوز لینک ثبت نام هستش.
      موردی نیست لینک ثبت نام هست که هست اینا مربوط به تنظیمات هست موردی نداره

نوشته اصلی توسط ominus نمایش پست ها
      امکان تغییر نام هم نیست این خیلی بده
      من قبلا اسممو به نام اصلیم تغییر دادم ولی الان برگشته سر جای اولش
      کاری نمیشه کرد؟
      دوست عزیز نمیشه که هر کی بخاد نامشو عوض کنه تو عرایض قبلیم هم عرض کردم این امکانات مختص مدیریت و کاربران ارشد تر هست هیچ انجمنی به کاربر عضو اجازه نمیده تا نام ثبت نامیشو عوض کنه از لحاظ امنیتی هم درست نیست اگه انجمن قبلی این امکانو داشته بدونید از ضعف سیستمش بوده و الا این مورد امکانات محسوب نمیشه در صورت نیاز به تغییر نام یباره تصمیم بگیر و یه نام مستعار انتخاب کنید بعد با مدیریت هماهنگ باشید تا براتون تغییر بدن تغییر نام فقط یک بار انجام میشه موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان نمایش پست ها
        دوستان برای تغییر نام کاربری به من پیغام خصوصی بدن.
        سلام مجدد،
        بنده خواستم پیام خصوصی بدم (برای نام کاربری کنجکاو!) که با این خطا مواجه شدم:
        «
        ظرفیت صندوق پیام های خصوصی شما به اتمام رسیده است.تا زمانی که فضای آن را با خالی کردن صندوق خود آماده نکنید نمی توانید پیام خصوصی جدید دریافت کنید.
        »
        رفتم پیام های قبلی رو خالی کنم که دیدم هیچ پیامی نشون داده نمیشه و این اخطار:
        «دریافت شده دارای 0 پیام خصوصی می باشد.
        شما 60 پیام خصوصی از 50 عدد پیغام خصوصی مجاز و تعیین شده را دارید (در صورتی که تعداد پیام های شما از مقدار تعیین شده عبور کند پیام جدیدی به شما نخواهد رسید ) پیام های غیر ضرروری را حذف نمائید (خالی کردن پوشه)
        »

خب متعاقبا «خالی کردن پوشه» رو زدم و بعد از تأیید دوباره با همین صفحه و همین پیام مواجه شدم.

«پشتکار» «پشتکار» «پشتکار»

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بی مخ! نمایش پست ها
          سلام مجدد،
          بنده خواستم پیام خصوصی بدم (برای نام کاربری کنجکاو!) که با این خطا مواجه شدم:
          «
          ظرفیت صندوق پیام های خصوصی شما به اتمام رسیده است.تا زمانی که فضای آن را با خالی کردن صندوق خود آماده نکنید نمی توانید پیام خصوصی جدید دریافت کنید.
          »
          رفتم پیام های قبلی رو خالی کنم که دیدم هیچ پیامی نشون داده نمیشه و این اخطار:
          «دریافت شده دارای 0 پیام خصوصی می باشد.
          شما 60 پیام خصوصی از 50 عدد پیغام خصوصی مجاز و تعیین شده را دارید (در صورتی که تعداد پیام های شما از مقدار تعیین شده عبور کند پیام جدیدی به شما نخواهد رسید ) پیام های غیر ضرروری را حذف نمائید (خالی کردن پوشه)
          »

خب متعاقبا «خالی کردن پوشه» رو زدم و بعد از تأیید دوباره با همین صفحه و همین پیام مواجه شدم.
          مورد و مشکل شما مورد بررسی هست موفق باشید

دیدگاه

از تغییر کلی قالب انجمن و اینکه به درخواستها و انتقادات کاربران احترام گذاشتین تشکر فراوان میشه
            بنده که در گذشته ها برای سالیان طولانی مدیریت فروم کردم درک می کنم که اینکار هزینه ی معنوی و مادی زیادی روی دست مسوولین سایت گذاشته. خدا قوت عزیزان. گرچه رفع ایرادات و انجام تنظیمات درست و مناسب هنوز وقت و انرژی زیادی ازتون خواهد گرفت که طبیعی هم هست
            قالب پیشین غیر استاندارد و گیج کننده بود اما قالب وی بولتن یک چیز استاندارد، امتحان پس داده، کاربر پسند، بسیار پر امکانات و رو به توسعه هست. فروم اصلی ویبولتن http://www.vbulletin.org/forum هم مرجع رسیدگی به همه ی مشکلات و درخواستهای ادمین های فرومها از اقصانقاط دنیاست

بعنوان پیشنهاد:
            1. برای اینکه کاربرهای ناوارد یا تازه وارد کمتر با این تم فعلی که پیش فرض قرار دادین دچار مشکل بشن و شروع کنن به تولید بازخورد منفی (چون میدونیم که جلوه ی بصری هر چیزی در این جهان، عامل اولیه ی جلب یا دفع انسانهاست!) لذا تقاضا میشه "در صورت امکان" هم تم اصلی ویبولتن رو جایگزین تم پیشفرض فعلی کنین و هم امکان تغییر تم و ابعاد رو بشکل کاربر پسندتر زیر، فعال کنین

2.ادیتور پیشرفته رو در بخش پاسخ سریع هم قرار بدین. البته این ادیتور رو من الان حتی در بخش پاسخ پیشرفته هم نمی بینم، شاید بخاطر استفاده از کروم تبلت هست (گرچه حالت Desktop View گذاشتم) شایدم از تنظیمات کاربری باید ادیتور ویزی ویگ رو برم فعال کنم ... در هر حال از ادیتور یک فروم دیگه برای ویرایش این پست و قرار دادن تگ ها استفاده کردم

با تشکر

دیدگاه

یه سوال!
              چرا لینک های گوگل رو که کلیک میکنیم به جای اینکه بره به اون تاپیک میاد به صفحه ی اصلی؟!
              مثل این:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Haswell نمایش پست ها
                از تغییر کلی قالب انجمن و اینکه به درخواستها و انتقادات کاربران احترام گذاشتین تشکر فراوان میشه
                بنده که در گذشته ها برای سالیان طولانی مدیریت فروم کردم درک می کنم که اینکار هزینه ی معنوی و مادی زیادی روی دست مسوولین سایت گذاشته. خدا قوت عزیزان. گرچه رفع ایرادات و انجام تنظیمات درست و مناسب هنوز وقت و انرژی زیادی ازتون خواهد گرفت که طبیعی هم هست
                قالب پیشین غیر استاندارد و گیج کننده بود اما قالب وی بولتن یک چیز استاندارد، امتحان پس داده، کاربر پسند، بسیار پر امکانات و رو به توسعه هست. فروم اصلی ویبولتن http://www.vbulletin.org/forum هم مرجع رسیدگی به همه ی مشکلات و درخواستهای ادمین های فرومها از اقصانقاط دنیاست

بعنوان پیشنهاد:
                1. برای اینکه کاربرهای ناوارد یا تازه وارد کمتر با این تم فعلی که پیش فرض قرار دادین دچار مشکل بشن و شروع کنن به تولید بازخورد منفی (چون میدونیم که جلوه ی بصری هر چیزی در این جهان، عامل اولیه ی جلب یا دفع انسانهاست!) لذا تقاضا میشه "در صورت امکان" هم تم اصلی ویبولتن رو جایگزین تم پیشفرض فعلی کنین و هم امکان تغییر تم و ابعاد رو بشکل کاربر پسندتر زیر، فعال کنین

2.ادیتور پیشرفته رو در بخش پاسخ سریع هم قرار بدین. البته این ادیتور رو من الان حتی در بخش پاسخ پیشرفته هم نمی بینم، شاید بخاطر استفاده از کروم تبلت هست (گرچه حالت Desktop View گذاشتم) شایدم از تنظیمات کاربری باید ادیتور ویزی ویگ رو برم فعال کنم ... در هر حال از ادیتور یک فروم دیگه برای ویرایش این پست و قرار دادن تگ ها استفاده کردم

با تشکر
                از انتقاد شما سپاس گذارم قالب دیفالت زیر انجمن سمت چپ از منوی کشویی میتونید تغییر بدید بله ادیتور یکم مشکل داره بزودی پیشرفته میشه مشکل از ماست و به تبلت شما ربط نداره

فضای صندوق پیام های کاربران عضو از 50 عدد به 100 عدد افزایش یافت تا مشکل بعضی از دوستان حل بشه و همینطور لینک تایید ایمیل حسن ثبت نام هم موقتا برداشته شده تا بمحض ثبت نام دیگه یوزرتون فعال بشه و نیازی نباشه برید ایمیلتون و لینک رو تایید کنید موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
                  از انتقاد شما سپاس گذارم قالب دیفالت زیر انجمن سمت چپ از منوی کشویی میتونید تغییر بدید بله ادیتور یکم مشکل داره بزودی پیشرفته میشه مشکل از ماست و به تبلت شما ربط نداره

فضای صندوق پیام های کاربران عضو از 50 عدد به 100 عدد افزایش یافت تا مشکل بعضی از دوستان حل بشه و همینطور لینک تایید ایمیل حسن ثبت نام هم موقتا برداشته شده تا بمحض ثبت نام دیگه یوزرتون فعال بشه و نیازی نباشه برید ایمیلتون و لینک رو تایید کنید موفق باشید
                  در

قسمت زیر

تنظیمات متفرقه

حالت نمایش ویرایشگر:
                  1. ادیتور پیشرفته - با همه امکانات
                  2. ادیتور پایه - فقط متن
                  3. ادیتور استاندارد - با فرمتهای مختلف

زمانی که برای یک کاربر پیغام ارسال میکنید و یا در سایت نامه ارسال میکنید ویرایشگر متنی شما سه حالت میتواند داشته باشد. ویرایشگر ساده، ساده ترین نوع ویرایشگر است که فقط یک جعبه متن است و هیچ امکانات خاصی ندارد. ویرایشگر WYSIWYG که مخفف What You See Is What You Get است (به معنای چیزی که میبینید نتیجه نهایی میباشد) ، یک ویرایشگر قدرتمند و با امکانات بسیار قوی است که به شما این امکان را میدهد پیغام خود را با حالات و امکانات متفاوت ارسال کنید. ویرایشگر WYSIWYG بستگی به مرورگر شما دارد. ممکن است در بعضی از مرورگرها نتوانید از تمامی امکانات آن استفاده کنید. اگر زمان ارسال پیغام به مشکلی بر خوردید حالات دیگر ویرایشگر را امتحان کنید.

لازمه حالت ویرایشگر رو کاربرها از ادیتور پایه به ادیتور پیشرفته تغییر بدن
                  لذا ادمین های محترم بهتره در cp این گزینه رو بطور پیش فرض روی پیشرفته بذارن تا مشکل رفع بشه

درباره ی قالب، همونطور که عرض شد فکر کنم اگر تم پیشفرض فروم عوض بشه و بره به تم Default ویبولتن، بهتر از این باشه که کاربرها بطور دستی تم ECA رو به حالت Default ببرن

ضمنا اسمایلی ها همش 11 تاست! یک دو جین اسمایلی دیگه افزوده بشه بهتره:p

با تشکر:rolleyes:
                  جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۱۲:۲۲ ۱۳۹۵/۰۳/۰۵.

دیدگاه

راستی از وب سایت اصلی eca وقتی رو انجمن ها کلیک میکنیم ، خطا میده . اونجا لینکشم درست کنید ، که به اینجا لینک بشیم ، فکر کنم لینک فروم قبلی رو داره هنوز.

موفق باشید.
                    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
                    (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

ادیتور پیشرفته شد پکیج شکلک ها هم اضافه شد حالشو ببرید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر نمایش پست ها
                        در انجمن قبل اینطور نبود که اگر شخصی مطلب شما را مورد نقل قول قرار داد اطلاع رسانی شود بلکه اگر شما در یک موضوع مطلبی می نوشتی پس از آن هر شخصی مطلبی دیگر را نیز اضافه می کرد اطلاع رسانی انجام می شد و وابسته به نقل قول شدن مطلب شما نبود.
                        فقط یک سوال از مدیر فنی تیم:
                        میخواستم بدونم توی این انجمن جدید اون امکانی که گفته شده برمیگرده یا اینکه باید یواش یواش باهاش خداحافظی کنیم؟ این لینک واقعا پرکاربرد بوده . (به نظر من پرکاربرد ترین لینک بوده) من زیاد از این امکانات و این همه تعریف و تمجید از انجمن جدید سر در نمیارم ولی میخواستم بگم اگر قراره که امکانات خوب انجمن قبلی حذف بشه و در عوض خوشحال باشیم که انجمنمون انواع و اقسام امکانات انچنانی داره پس بهتره که اصلا بروز رسانی انجام نشه !! توی این مورد من یاد مقایسه لینوکس با ویندوز افتادم که از هر متخصصی سوال کنی کدوم بهتره تا دوساعت از مزایای لینوکس میگه اما من کاربر وقتی میبینم برای هرکاری توی لینوکس باید یه خط کد بنویسم خودبخود میرم سمت ویندوز اخ و بد !

دیدگاه

عناوین کاربری کی فعال میشه؟؟؟؟؟

دیدگاه

به شات توجه کنید موفق باشید

دیدگاه

ممنون از شما
                              میشه مسیر رو هم مشخص کنید ؟ شرمنده ولی این انجمن اینقدر زیر و رو شده که برای من که 8 ساله عضو هستم پیدا کردن این تنظیمات سخت به نظر میرسه . هرچی گشتم پیدا نکردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
                                دوست عزیز اینکه شما اینطوری دارید انتقاد میکنید واقعا کم لطفی میکنید شما از قالب دیفالت استفاده کنید از زیر انجمن سمت چپ یه لیست کشویی تغییر قالب هست از اونجا استفاده کنید و قالب رو تغییر بدید الان قالب رو ECA-1 هست میتونید به دیفالت تغییر بدید

نخیر نمیشه اینای که شما میگید تو انجمن قبلی میشد اسم تغییر داد امکانات محسوب نمیشه ضعف اون اسکریپت محسوب میشه چرا که هر کسی اینطوری میتونست فوری رنگ عوض کنی و خودشو بزنه به اون راه تغییر نام فقط توسط مدیریت امکانم پذیره از این به بعدم نام های کاربری بالای 4 کارکتر میتونن ثبت نام کنن نام کاربری سه کارکتری نمیتونه ثبت نام بزنه و جلوی ثبت نام نام کاربری های زشت و نا متعارفم گرفته شده

بله بمرور کم کم همه اینا درست میشه طبیعی هست که کاربرای که چند سال با سیستم smf کار کردن محیط جدید براشون سخت باشه ولی به مرور خواهید فهمید که چقدر این سیستم جدید قابلیت های منحصر به فردی داره و زود بهش وابسته و عادت میکنید اکثر دوستانی که گلایه میکنن بخاطر اینکه هنوز نمیخان از اون حال هوای انجمن قدیمی در بیان بمرور کم کم عادت میکنید به سیستم جدید

موردی نیست لینک ثبت نام هست که هست اینا مربوط به تنظیمات هست موردی نداره

دوست عزیز نمیشه که هر کی بخاد نامشو عوض کنه تو عرایض قبلیم هم عرض کردم این امکانات مختص مدیریت و کاربران ارشد تر هست هیچ انجمنی به کاربر عضو اجازه نمیده تا نام ثبت نامیشو عوض کنه از لحاظ امنیتی هم درست نیست اگه انجمن قبلی این امکانو داشته بدونید از ضعف سیستمش بوده و الا این مورد امکانات محسوب نمیشه در صورت نیاز به تغییر نام یباره تصمیم بگیر و یه نام مستعار انتخاب کنید بعد با مدیریت هماهنگ باشید تا براتون تغییر بدن تغییر نام فقط یک بار انجام میشه موفق باشید
                                اگر میبینید که من اینطوری دارم انتقاد میکنم باور کنید دوست دارم انجمن رو و پیشرفت روز افزون شرکت eca که برای شهر ما افتخار آفرینی کرده رو میخوام
                                ولی خداوکیلی شما بودی کدوم رو دوست داشتی؟؟؟؟
                                باز هم خیلی عالی شده و مطمئنا بسیار بهتر نیز خواهد شد(من خودم هم کمی تجربه دارم تو سایت البته کمی غیر مرتبط)
                                WIKIELECTRONICS.IR
                                ولی رنگ ها بسیار کودکانه هست
                                و تا حدی هم چشم رو اذیت میکنه
                                و باز هم میگم مطمئنا با وجود تیم پشتیبانی همچون شما برطرف خواهد شد
                                راستی چه وقت طول میکشه تا انجمن به امکانات قبلی(اسم ها,درجات کاربری,شکلک ها,لینک دادن ها,کد گذاشتن ها و.....................)امکان قبلی انجمن برگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                                از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
                                --------------------------------------------------------
                                تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
                                --------------------------------------------------------
                                اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X