اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اطلاعیه : انجمن جدید مبارک!

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اطلاعیه : انجمن جدید مبارک!

چشم تایم رفرش اخرین ارسالی ار 20 ثانیه به یک دقیقه تغییر کرد بدرود

دیدگاه

اولا از فیلم آموزشی مدیر فنی تیم امنیتی فاتح گر تشکر میکنم خیلی به من کمک کرد پیشنهاد میکنم شما هم ببینید
      و خواهش میکنم از دوستان که به یک نفر این همه حمله نکنید مگه کیسه بوکس هستن ایشون
      این انجمن 2 بار به روز شده یکی همین cms قبلی بوده و یکی هم همین که اسمش رو نمیدونم
      ولی در هر کدوم مطمئنا در اوایل مشکلاتی بوده و هست که مطمئنا برطرف میشه
      این فقط آرزه یک تغیر بسیار کلی انجمن هست اصلا خودتون رو ناراحت نکنید

در ضمن هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره محض اطلاع

در آخر هم از شرکت eca بابت متحمل شدن هزینه زیاد و صرف زمان برای به روز کردن کامل انجمن برای راحتی کاربرانی مثل خودم تشکر میکنم
      و همچنین از طرف خودم بابت اون دوستی که اومده بود و به قولی به آقای بلورچیان ناسزا و یا هرچی گفته بودن عذر خواهی میکنم
      در ضمن خواهشمندم اعصاب خودتون رو کنترل کنید!!!
      حالا از این ها که بگذریم
      عنوان های کاربری ما چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      یه خواهشی هم دارم از شما(مدیر فنی سایت):
      اگر امکان داره ترتیبی بدید تا وقتی روی موضوعی کلیک میکنم آخرین پست رو باز بکنه نه اینکه بره درست روی اولین موضوع
      یک خواهش دیگه: بتونم تمام پست های اخیر رو مشاهده کنیم و اینکه بتونیم موضوعات خوانده نشده از آخرین ورود رو داشته باشیم
      حالا اینها که درست شد باز میگردم پیدا میکنم به شما اطلاع میدم
      جدیدترین ویرایش توسط mohamadrezaa; ۱۷:۱۹ ۱۳۹۵/۰۳/۰۷.
      از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
      --------------------------------------------------------
      تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
      --------------------------------------------------------
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moghani1376 نمایش پست ها
        اولا از فیلم آموزشی مدیر فنی تیم امنیتی فاتح گر تشکر میکنم خیلی به من کمک کرد پیشنهاد میکنم شما هم ببینید
        و خواهش میکنم از دوستان که به یک نفر این همه حمله نکنید مگه کیسه بوکس هستن ایشون
        این انجمن 2 بار به روز شده یکی همین cms قبلی بوده و یکی هم همین که اسمش رو نمیدونم
        ولی در هر کدوم مطمئنا در اوایل مشکلاتی بوده و هست که مطمئنا برطرف میشه
        این فقط آرزه یک تغیر بسیار کلی انجمن هست اصلا خودتون رو ناراحت نکنید

در ضمن هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره محض اطلاع

در آخر هم از شرکت eca بابت متحمل شدن هزینه زیاد و صرف زمان برای به روز کردن کامل انجمن برای راحتی کاربرانی مثل خودم تشکر میکنم
        و همچنین از طرف خودم بابت اون دوستی که اومده بود و به قولی به آقای بلورچیان ناسزا و یا هرچی گفته بودن عذر خواهی میکنم
        در ضمن خواهشمندم اعصاب خودتون رو کنترل کنید!!!
        حالا از این ها که بگذریم
        عنوان های کاربری ما چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        یه خواهشی هم دارم از شما(مدیر فنی سایت):
        اگر امکان داره ترتیبی بدید تا وقتی روی موضوعی کلیک میکنم آخرین پست رو باز بکنه نه اینکه بره درست روی اولین موضوع
        یک خواهش دیگه: بتونم تمام پست های اخیر رو مشاهده کنیم و اینکه بتونیم موضوعات خوانده نشده از آخرین ورود رو داشته باشیم
        حالا اینها که درست شد باز میگردم پیدا میکنم به شما اطلاع میدم

ممنون دوست عزیز کاش همه مثل شما انتقاد خوب خوب بکنن اون وقت منم به وجد میام و اینجا رو مثل یه دسته گل میکنم و همینطور سرشار از امکاناتم میکنم ولی وقتی کاربری از چیزی خبری نداره و از روی نا اگاهی و نداشتن دانش فنی در این باره میاد اظهار نظر میکنه و یه جورایی باعث ناراحتی ما میشه ادم دیگه کلا دستو بالش سست میشه و قطع امید میکنه دوستان باید خودشون بخان که از حال هوای انجمن قدیمی بیان بیرون و الا ما راحت میتونیستیم بهتون احترام قایل نشیم و این تاپیک رو نزنیم و همتون سر در گم بشید وقتی تیم فنی و مدیریتی این همه براتون احترام قایله این همه براتون کار انجام میده دیگه نباید سو استفاده بشه یه چیزی هم بگم یه عزیزی گفت رک باشیم کار میکنید پولشو میگیرید حرف شما درست ولی برای شخص خود من اول رابطه کاری مهمه بعد پول چون رابطه خوب نباشه اخلاق کاری تو تیم و مجموعه نباشه نه پولی میشه برات نه مجموعه مجموعه خوبی میشه بعضی از دوستان دیدشون نسبت به این کارای که ما کردیم چیز دیگه هست که اینجا نمیخام به زبان بیارم یکم خودتون رو بروز کنید با تکنولوژی جدید اشنا بشید نحوه کار کردن با انجمن ساز ویبولیتن رو یاد بگیرید عزیزی میاد میگه من مدیرم تو تازه کاری چرا من دسترسی ندارم دلیل اینکه دسترسی نداری اینکه سیاست کاری انجمن رو به تغییره شما که میگید من مدیریم و این همه زحمت کشیدم چرا دسترسی ندارم منم عرض میکنم تو سیستم جدید دسترسی دادن به هر کسی اشتباهه چون یه اشتباه کل انجمن رو بهم میریزه این سیستم با سیستم قدیمی فرق داره تو سیستم قدیمی شما مدیرم باشی اختیارات بعضی چیزای حساس رو نداری ما مدیرای میخایم که با این سیستم کامل اشنا باشن بدونن چطوری از امکانتش استفاده کنن من بهت دسترسی دادم رفتی کلا انجمن رو پاک کردی مسولش کیه؟ اگه بخام بهت رنگ بدم باید امکانات مدیریتی ندم که این وسط فرقت با یه کاربر عادی یکیه اگه بخام دسترسی بدم ریسکه چون شما هنوز نمیدونید چطور با این سیستم کار کنید و ممکنه خرابکاری به بار بیارید لذا این پروسه درجه و عناوین ها زمان بره ما باید انالیز کنیم ببنیم کیا تخصص مدیریتی دارن و بلدن با این سیستم کار کنن بعدش بهش دسترسی بدیم ما از خدامونه مدیر حرفه ای داشته باشیم تا باری رو از دوش ما برداره پس باید در مورد تفکیک کاربری از نوع تخصص مدیریتی بشه شما بیست هزارتا پستم گذاشته باشی ده سالم تو انجمن فعال باشی تا زمانی که دانش مدیریتی با سیستم جدید رو نداشته باشی اشتباه محضه که بهت دسترسی داده بشه بدرود

دیدگاه

اسپم ها پاک شدن اینم فیلم اموزشی نحوه استفاده از امکانات انجمن جدید بدرود موفق موید باشید

دانلود کنید.

قفل + بایگانی

دیدگاه

دوستان این تاپیک رو قفل کردیم چون خیلی برای اعمال تغییرات عجله دارید !
            یک تاپیک دیگه خواهیم زد و تغییرات رو یکی یکی اعلام خواهیم کرد و بعد که تموم شد مجددا ازتون نظرخواهی خواهیم کرد

من که گفته بودم یکم فرصت بدید .....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X