اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایرادات و نواقص احتمالی انجمن جدید را اعلام فرمایید

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ایرادات و نواقص احتمالی انجمن جدید را اعلام فرمایید

نوشته اصلی توسط علی تحیری نمایش پست ها
    با سلام مجدد:
    وقتی که خرابی سایت برطرف شد، سایت مرا با نام کاربری قبلی ( علی تحیری) نمی شناخت، مجبور شدم با همان نام کاربری قبلی و همان ایمیل قبلی مجددا ثبت نام کنم، به همین خاطر تاریخ عضویت خرداد 95 ثبت و بیش از 1200 پست ارسالی من از تاریخ عصویت سال 93 تا کنون محو شد. حالا نمی دانم روش باز یابی این پست ها چگونه است؟ لازم به ذکر است شاید این مشکل برای خیلی از کاربران دیگر هم اتفاق افتاده باشد، چون اثری از نام های دیگ کاربران با پست های ارسالی بالا هم در این سایت نمی بینم.
    جناب تحیری عزیز اخه نمیشه که شما این نام رو تو سیستم قبلی داشته باشین بعد با همون نام ثبت نام کنید ما انجمن قبلی رو کلا به سیستم جدید تبدیل زدیم هیچی از قلم نیافتاده مطمیعن هستم شما دارید اشتباه میکنید نام کاربری قبلیتون چیه با چه ایمیلی ثبت نام کردید هر چی یادتون هست برام پیغام خصوصی کنید من الان تو سیستم دارم میزنم فقط یه کاربر مشخصات علی تحیری ثبت کرده که اونم خود شما هستید و برای سال خرداد 95 هست لطفا مشخصات دقیق اکانت قبلی خودتون رو بفرستید تا چک کنم سپاس

دیدگاه

متاسفانه انجمن قبلی به کل حذف شده من سعی میکنم روی لوکال انجمن قبل رو بالا بیارم و اکانت دوستان رو تصحیح کنم
      احتمال قوی شما با نام کاربری دیگری فعالیت داشتید و چیزی*حذف نشده.
      اگر چندتا از موضوعات مهم که ایجاد کردید رو میشناسید بگید تا من با بررسی شاید اکانتتون رو پیدا کنم.
      خوشبختانه امکان ادغام دو اکانت وجود دارد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
        جناب تحیری عزیز اخه نمیشه که شما این نام رو تو سیستم قبلی داشته باشین بعد با همون نام ثبت نام کنید ما انجمن قبلی رو کلا به سیستم جدید تبدیل زدیم هیچی از قلم نیافتاده مطمیعن هستم شما دارید اشتباه میکنید نام کاربری قبلیتون چیه با چه ایمیلی ثبت نام کردید هر چی یادتون هست برام پیغام خصوصی کنید من الان تو سیستم دارم میزنم فقط یه کاربر مشخصات علی تحیری ثبت کرده که اونم خود شما هستید و برای سال خرداد 95 هست لطفا مشخصات دقیق اکانت قبلی خودتون رو بفرستید تا چک کنم سپاس

این لینک یوزر قبلی ایشون
        http://www.eca.ir/forums/members/%D8%B9%D9%84%D9%8A-%D8%AA%D8%AD%D9%8A%D8%B1%D9%8A.html

نکته جالبی هست اونم این که حرف "ی" آخر اسم ایشوی "ی" نقطه دار هست یعنی عربی!!!!!
        و جالی تر از اون سیستم فعلی ی نقطه دار رو بدون نقطه نمایش میده ولی توی قسمتی که مینویسیم نقطه دار نمایش داده میشه
        جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۲۲:۰۲ ۱۳۹۵/۰۳/۱۰.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری نمایش پست ها
          با سلام مجدد:
          وقتی که خرابی سایت برطرف شد، سایت مرا با نام کاربری قبلی ( علی تحیری) نمی شناخت، مجبور شدم با همان نام کاربری قبلی و همان ایمیل قبلی مجددا ثبت نام کنم، به همین خاطر تاریخ عضویت خرداد 95 ثبت و بیش از 1200 پست ارسالی من از تاریخ عصویت سال 93 تا کنون محو شد. حالا نمی دانم روش باز یابی این پست ها چگونه است؟ لازم به ذکر است شاید این مشکل برای خیلی از کاربران دیگر هم اتفاق افتاده باشد، چون اثری از نام های دیگ کاربران با پست های ارسالی بالا هم در این سایت نمی بینم.
          جناب تحیری عزیز مشکل شما حل شد مشخصات اکانت قبلی شما به این یوزر جدید شما ارسال شد لطفا بعد از بررسی کردن پسورد دیفالت مارو عوض کنید با سپاس از همکاری شما

دیدگاه

الان ظاهرش و رابط کاربری سایت نسبت به قبل خیلی بهتر شده؛ اما فکر میکنم بازم جای کار داره.
            رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

درود و خسته نباشید
              لطفا تو این چند مورد راهنمایی بفرمایید .
              1 : من بیشتر از 5یا6 تشکر ارسالی داشتم که برای من مقدارش صفره . از چند پست مفید تشکر کردم ولی به تشکرها اضافه نمیشه .
              2 : وقتی متن انگلیسی با حروف بزرگ نوشته میشه و پست ارسال میشه همه چی درسته ولی بعداز ویرایش پست حروف بزرگ تبدیل به حروف کوچیک میشه .
              3 : تو منو استایل سبکی وجود داره به نام eca_1 که وقتی انتخاب میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و دوباره روی دیفالت تنظیم میشه . سبک eca غیرفعاله یا من نمیتونم ازین قابلیت استفاده کنم ؟؟
              ضمنا تشکر بابت رنگ بندی جدید و زیبای انجمن
              موفق باشید
              جدیدترین ویرایش توسط saeiddiod; ۲۲:۳۹ ۱۳۹۵/۰۳/۱۰.

دیدگاه

آقا این رنگ سفید پس زمینه داره منو کور میکنه
                الان چشمام داره از درد منفجر میشه
                یکاریش بکنید

فونت انجمن هم خیلی ریزه !!! برای این راهکاری ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟

شرمنده از این که کار من توی این مدت فقط نر زدن شده!!

دیدگاه

اشکان مگه قالب دیفالت استفاده نمیکنی؟
                  اینکه رنگش خوبه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
                    آقا این رنگ سفید پس زمینه داره منو کور میکنه
                    الان چشمام داره از درد منفجر میشه
                    یکاریش بکنید

فونت انجمن هم خیلی ریزه !!! برای این راهکاری ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟

شرمنده از این که کار من توی این مدت فقط نر زدن شده!!
                    یکمی نمایش فونت هارو بهتر کردم به سایزش دست نزدم چون دیفالت رو 13 هست اگه زیاد کنم کلا زشت میشه مورد دوم که گفتید رنگ چش اذیت میکنه دیگه این قالب دیفالته معنی دیفالت اینه که از سوی شرکت سازنده این محصول قالب اورجینال حساب میشه و قبل اینکه اورجینال محسوب بشه از همه لحاظ تست و ازمایش شده فکر کنم شما نور مانیتور سیستمتون رو تنظیم کنید مشکلتون حل بشه موفق باشید

دیدگاه

حالشو ببرید از زیر یه چندتا قالب هم اضافه کردم خاستید اونا رو هم ببنید هر کدوم راحت بودید استفاده کنید رنگ پس زمینه پست بیت ها رو هم تغییر دادم تا چش رو اذیت نکنه مشکل مورد بود بگید موفق باشید

دیدگاه

سلام
                        قالب فروم ایراداتی رو داره که الان بزرگترین ایراد عدم ریسپانسیو بودن قالب هست .
                        فونتتون رو هم توی فایل css از حالت lighter 13px BYekan,Tahoma,Calibri,Verdana,Geneva,sans-serif میتونید 13 پیکسل رو به 14 برسونید یا .... یا تغییر کنه .
                        فونت روی فایرفاکس مورد بالا هست .
                        روی گوگل کروم تنظیم نیست به درستی

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
                        حالشو ببرید از زیر یه چندتا قالب هم اضافه کردم خاستید اونا رو هم ببنید هر کدوم راحت بودید استفاده کنید رنگ پس زمینه پست بیت ها رو هم تغییر دادم تا چش رو اذیت نکنه مشکل مورد بود بگید موفق باشید
                        جناب مومنی عزیز ، شما دارید روی این قالب کار میکنید ؟
                        جدیدترین ویرایش توسط karbalad94; ۰۱:۱۸ ۱۳۹۵/۰۳/۱۱.

دیدگاه

آقا دستتون درد نکنه
                          خیلی خیلی بهتر شد الان
                          درسته که از قالب دیفالت استفاده میکردم و یک قالب استاندارد هستی!!!! ولی الان خیلی بهتر شد

خسته نباشید

دیدگاه

سلام
                            نمیدونم این ایراد هست یا نه ولی در پوسته دیفالت استفاده از رنگ سبز برای متن توی زمینه طوسی خیلی مناسب نیست .اگر از سبز تیره تر استفاده بشه بهتر هست

دیدگاه

تشکر ازین رنگ بندی
                              خیلی جالب شده
                              فقط یه فقط مونده توی تب جستوجو و دیگر هیچ.(خسته نباشی)
                              • قفط جست و جوی عنوان ها

دیدگاه

سلام
                                رنگ انجمن عالیه...فقط مونده امکانات پاسخ رو درستش کنید (مثل رنگ و اندازه و...) و درجه های کاربری
                                Proudly @real_ahmadi
                                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X