اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در لود شدن صفحات انجمن

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل در لود شدن صفحات انجمن

نوشته اصلی توسط مهندس مومنی نمایش پست ها
    ضمن تایید فرمایشات شما و اینکه تو ایران اختلال زیاده قبوله

ولی چون سرویس های دی ان اس ما رو اروان کلود هست من باید اونجا رو بررسی کنم بعدش نتیجه رو تو همین تاپیک ابلاغ میکنم باید از اونجا مطمین بشم چون الان گذرگاه ورود خروج ما بر بستر شبکه اروان کلوده ممکنه یسری ایراداتی از اون سمت باشه که باید من رسیدگی کنم تا رضایت سایر کاربران کسب بشه لازم بذکره که گلایه های کاربران کاملا بجا هستش و رو Performance انجمن باید یکم کار بشه تا سرعت لازمه محیا بشه برای لودینگ صفحات به هر حال ممنونم از اظهار نظر عالی و بجاتون ولی کماکان منتظر باشین تا بررسی های بنده به اتمام برسه سپاسگزارم
    با درود و سپاس از توجه و زحمات شما
    ایا این مشکل به قضیه هک شدن سیستم اینترنتی راه اهن و راه و شهر سازی مرتبط نیست ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کاکو نمایش پست ها
      با درود و سپاس از توجه و زحمات شما
      ایا این مشکل به قضیه هک شدن سیستم اینترنتی راه اهن و راه و شهر سازی مرتبط نیست ؟
      نه عزیز من هک سیستم راه اهن چه ربطی به شبکه مستقل ما داره

دیدگاه

نه عزیز من هک سیستم راه اهن چه ربطی به شبکه مستقل ما داره
        گفتم شاید مسئولین اقداماتی در رابطه با این قضایا انجام دادن و مشکلاتی در این زمینه ایجاد شده در بستر اینترنت
        یک فرض و احتمال بود
        با سپاس

دیدگاه

سلام خدمت دوستان
          جناب مهندس مومنی آیا امکانش هست حین بررسی و رفع مشکل سرعت لودینگ صفحات مشکل زیر را هم حل کنین؟
          در جریان های متفاوتی مثل قطعی برق، قطعی اینترنت، نداشتن دسترسی به گوشی یا کامپیوتر، بالا نیومدن سایت(مشکل اخیر گاهی اوقات) نمیشه به سایت دسترسی داشت و این ممکنه تا یک روز طول بکشه
          برای همین نمیشه پست های جدید اون روز رو خوند و وقتی فردای اون روز میشه اعلان پست های جدید میره. آیا ممکن هست کاری کنین که در تنظیمات سایت این امکان باشه که اعلان پست ها چند روز بمونه؟
          خیلی ممنون که رسیدگی می کنین
          همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
          لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
          تایپیک های من:
          حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
          آموزش کار با سایت (eca.ir)

دیدگاه

با سلام مجدد

حالا که بازار درخواست داغه لطفا یه فکری هم بحال آپلود عکسها و فایلها کنید تا در محلی روی سایت خودتان ذخیره شود. چون همانگونه که مطلع میباشید اغلب سایتهای مجانی که معمولا برای آپلود عکسها و یا فایلها استفاده میکنیم بر اساس سیاستهای کاری خودشان بعد از مدتی فایلها را پاک میکنند.

موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط evergreen نمایش پست ها
              با سلام مجدد

حالا که بازار درخواست داغه لطفا یه فکری هم بحال آپلود عکسها و فایلها کنید تا در محلی روی سایت خودتان ذخیره شود. چون همانگونه که مطلع میباشید اغلب سایتهای مجانی که معمولا برای آپلود عکسها و یا فایلها استفاده میکنیم بر اساس سیاستهای کاری خودشان بعد از مدتی فایلها را پاک میکنند.

موفق باشید.
              در این مورد قبلا تو سایر تاپیک ها بحث و گفتگو شد متاسفانه بخاطر هزینه بر بودن و غیره... فعلا پروژه فایل شرینگ منتفی هست انشالله تو اینده بتونیم این سیستمم براتون راه بندازیم که در شان و منزلت شما عزیزان باشه من خودم ایده های خوبی در این مورد دارم منتها بخاطر مسایلی که گفتم فعلا نمیتونیم استارتشو بزنیم

دیدگاه

با سلام و احترام
                این مشکل کلی نمیباشد. بنظر می آید در بعضی از سرویس دهنده ها بدلیلی این اختلال اتفاق افتاده. اینترنت مخابرات تا این لحظه مشکلی از لحاظ بازکردن صفحات ندارد.
                موفق باشید.
                با سلام و احترام
                در حال حاضر با اینترنت مخابرات نیز بدون فیلتر شکن نمیتوان وارد سایت انجمن شد.

دیدگاه

با سلام و احترام
                  در حال حاضر با اینترنت مخابرات نیز بدون فیلتر شکن نمیتوان وارد سایت انجمن شد.
                  سلام خدمت دوستان
                  بله ظاهرا دوباره مشکلی پیش اومده
                  من دیروز نتونستم وارد شم
                  لطفا زود تر پیگیری کنید تا مشکلات رفع شوند
                  تایپیک های من:

دیدگاه

سلام
                    منم الان با اینترنت مخابراتم و ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن روشنه.
                    دیشب عادی وصل میشد ولی الان نمیشه.

دیدگاه

سلام لطفا مجداا تست کنید مشکلی بود تو همین تاپیک اطلاع بدید با تشکر

دیدگاه

درود
                        من حدود 6 ماه است فقط با (پیلتر ***** میتوانم وارد صفحات انجمن بشوم در تهران ساکن هستم و از اینترنت شاتل استفاده میکنم موضوع را با آنها مطرح کردم نتوانستند راه حلی پیدا کنند عنوان کردند ممکن است IP من از سوی این سایت بسته شده باشد آیا این چنین است؟؟؟ اگر راهی به بنظرتان میرسد لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
                          درود
                          من حدود 6 ماه است فقط با (پیلتر ***** میتوانم وارد صفحات انجمن بشوم در تهران ساکن هستم و از اینترنت شاتل استفاده میکنم موضوع را با آنها مطرح کردم نتوانستند راه حلی پیدا کنند عنوان کردند ممکن است IP من از سوی این سایت بسته شده باشد آیا این چنین است؟؟؟ اگر راهی به بنظرتان میرسد لطفا راهنمایی کنید. با تشکر
                          الان شما با فیلتر شکن میاید؟

ایپی شما توسط سرور ما مسدود نشده شاید توسط فایروال های ابراروان محدود شده که بنده فعلا به بخش مدیریتی اروان دسترسی ندارم و دسترسی این بخش دست مدیریت مجموعه هست

دیدگاه

سلام لطفا مجداا تست کنید مشکلی بود تو همین تاپیک اطلاع بدید با تشکر
                            با سلام. هنوز مشکل در اتصال پابرجاست.

دیدگاه

الان شما با فیلتر شکن میاید؟

ایپی شما توسط سرور ما مسدود نشده شاید توسط فایروال های ابراروان محدود شده که بنده فعلا به بخش مدیریتی اروان دسترسی ندارم و دسترسی این بخش دست مدیریت مجموعه هست
                              درود
                              بله در حال حاضر با فیلتر شکن وصل می شوم ، فرضا اگر دسترسی من محدود شده حداقل اعلام کنید دلیل آن چیست ؟؟؟ ظاهرا مدیریت مثل شورای نگهبان عمل میکند و به هیچ وجه پاسخگوی کاربران نیست !!!!

دیدگاه

سلام خدمت دوستان
                                مشکل همچنان پا برجا است و من اینبار به مدت 2 روز کامل نتونستم داخل سایت بیام
                                درحالی که همه ی سایتا های دیگه باز میشد. حتی سایت فروشگاه. ولی انجمن باز نمیشد
                                لطفا بررسی کنید.
                                تایپیک های من:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X