اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در لود شدن صفحات انجمن

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل در لود شدن صفحات انجمن

سلام خدمت دوستان
    ظاهرا مشکل لود شدن حل شده باشه (از نظر من)
    ولی انگار یه باگ پیش اومده!!

کمک برای طراحی مدار اتومات راهنمای خودرو - صفحه 4 (eca.ir)
    در این پست ، نقل قول مربوط به جناب electr0nics می باشد ولی به اسم جناب nimdar نوشته شده است.
    همچنین در سه مورد دیگه در همین تایپیک مشاهده کردم...

در حالی که:

لطفا بررسی کنید. خیلی ممنون
    همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
    لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
    تایپیک های من:
    حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
    آموزش کار با سایت (eca.ir)

دیدگاه

سلام خدمت دوستان
      چند هفته ای میشه که سایت برای من کامل بسته میشه
      اصلا بالا نمیاد
      چند روز در میون هستش
      لطفا بررسی کنید
      (خطا هم تایم اوت هستش که من با سایت های دیگه چک کردم مشکل از نت ما نیست)
      همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
      لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
      تایپیک های من:
      حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
      آموزش کار با سایت (eca.ir)

دیدگاه

سلام دوستان چرا برای من فایل هایی ویدئویی و عکس های بیشتر تاپیک ها بالا نمیاد (با موبایل )

دیدگاه

فعلا با فیلترشکن وارد شدم!!!!
          کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electromohammad نمایش پست ها
            سلام خدمت دوستان
            چند هفته ای میشه که سایت برای من کامل بسته میشه
            اصلا بالا نمیاد
            چند روز در میون هستش
            لطفا بررسی کنید
            (خطا هم تایم اوت هستش که من با سایت های دیگه چک کردم مشکل از نت ما نیست)
            سلام و درود،
            بله،یک هفته ای هست که بدون قند شکن نمیشه
            وارد انجمن شد.
            یادمه یکی از دوستان گفته بودن مشکل روتینگ هست.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط Kingkiler نمایش پست ها
            سلام دوستان چرا برای من فایل هایی ویدئویی و عکس های بیشتر تاپیک ها بالا نمیاد (با موبایل )
            درود،
            به این علت که فایل های قدیمی در آپلود سنتر ها منقضی
            شدند.

نوشته اصلی توسط نو رسیده نمایش پست ها
            فعلا با فیلترشکن وارد شدم!!!!
            خودم هم همینطور!
            مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
            https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

سلام عرض ادب بعضی از دوستان اشاره کردن به موضعات که مهمم هستن ولی خب این سایت دیگه گنجایش این همه کاربر رو نداره وبمستر گرامی و عزیز لطفا پهنای باند را افزایش بدین یا سرور اخصاصی بگیرین یا اگر همین الانم روی سرور اختصاصیه باید نقل مکان کنیم روی سرور های پر سرعت تر با پردازشگرهای قوی تر پهنای باند بیشتر پوسته انجمن که خیلی ساده به نظر میاد نمیشه گفت از افزونه هاش باشه تقریبا شبیه وبلاگ تمام قسمتاش.
              به هر حال باید یه فکری کرد دقیقا یک دقیقه طول میکشه با چندین یار رفرش کردن صفحه تا تاپیک جابجا شیم

دیدگاه

سلام دوستان.
                والا چند وقته موضوع با این مضموم ( کند شدن سایت ) اعلام کردیم ولی متاسفانه مسئولان انجمن ترتیب اثر ندادند .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FX5 نمایش پست ها
                  سلام دوستان.
                  والا چند وقته موضوع با این مضموم ( کند شدن سایت ) اعلام کردیم ولی متاسفانه مسئولان انجمن ترتیب اثر ندادند .
                  https://www.eca.ir/forums/thread93493-2.html#post754479
                  آره متاسفانه دیدم خیلی راجبش صحبت شده چنتا تاپیک زدن براش حتما موقعیت پیش نیومده یا نمیدونم به هر حال باید رفع بشه ؤاقعا اذیت کننده است خیلی هم راحته بخوان هاست بیشتر کنن که یکساعته اکی میشه بخوان سرورشونم عوض کنن فوقش چند روز بابت انتقال اطلاعات زمان بزارن سایت رو منتقل کنن ولی خداکنن با رفع کردن کندی یه دستی هم به پوسته سایت بکشن و چنتا افزونه بزارن چند ترابایتم بابت آپلود عکس که دائمی باشه سایتای آپلود بعد چند ماه پاک میکنن اطلاعات رایگان رو

دیدگاه

نوشته اصلی توسط EngHossein نمایش پست ها
                    آره متاسفانه دیدم خیلی راجبش صحبت شده چنتا تاپیک زدن براش حتما موقعیت پیش نیومده یا نمیدونم به هر حال باید رفع بشه ؤاقعا اذیت کننده است خیلی هم راحته بخوان هاست بیشتر کنن که یکساعته اکی میشه بخوان سرورشونم عوض کنن فوقش چند روز بابت انتقال اطلاعات زمان بزارن سایت رو منتقل کنن ولی خداکنن با رفع کردن کندی یه دستی هم به پوسته سایت بکشن و چنتا افزونه بزارن چند ترابایتم بابت آپلود عکس که دائمی باشه سایتای آپلود بعد چند ماه پاک میکنن اطلاعات رایگان رو
                    دقیقا همونطور که حدس زدم بخاطر حجم زیاد ورود و خروج به سایت هستش پهنای باند نسبت به کاربران عضو و میهمان برابر شده و حتی کمتر هم شده چون لود شدن با تاخیر مخاطر مصرف تمام پهنای باند هستش اما لود شدن با تاخیر خیلی زیاد و چند بار رفرش کردن صفحه بخاطر بیشتر بودن کاربران و ورود خروج به سایت و اطلاعات زیاد.
                    الان ساعت ۲ بامداد هستش و اکثر کاربران رفتن برای استراحت کردن و خیلی روان و پر سرعت تاپیک عوض میکنم.

دیدگاه

جهت اطلاع ، اکنون ساعت ۷:۳۰ این پست میفرستم و اکنون صفحات انجمن طی ۱۵ ثانیه بالا می آیند در حالی که ظهر و عصر طی ۲ دقیقه بالا میاد.
                      و احتمالا حدس دوستمون در مورد ترافیک سایت و عدم پاسخگویی سایت درست باشه.
                      مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
                      https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

سلام.
                        امروز هر صفخه ای که باز میکنم دقیقا 15 ثانیه طول میکشد تا لود شود! هم با فایرفاکس ، موزیلا ، کروم - فرقی ندارد.نت را هم عوض کردم تفاوتی نداشت.در صورتی که سایت ها دیگر نهایتا زیر 5 ثانیه صفحات باز میشوند. مشکل بعدی برای ارسال مطالب است که زمانی کلید ارسال می زنم یکدفعه صفحه می پرد و دوباره باید بنوسیم و ارسال کنم.

دیدگاه

درود
                          به مشکل کندی سایت که همچنان باقی است ، یک مشکل دیگر اضافه شده ، هر بار که مسئولین فنی سایت ، تغییراتی را اعمال میکنند تمام پستهای 10 روز قبل از آن گم میشود.
                          من هر روز سایت را چک میکنم قبلا و امروز هم برای بار چندم متوجه شدم تمام پستهای ارسالی من و دیگر کاربران مابین ناریخ 26 تیر تا 4 مرداد حذف شده و اثری از آنها نیست . مشخص نیست مسئولین فنی سایت مشغول انجام چه عملیات محیر العقولی هستند که علاوه بر رفع نشدن کندی سایت مشکلات دیگر هم به مشکلات قبلی اضافه شده و قوز بالا قوز میگردد . تو را بخدا یک راهکار و تدبیر درست اتخاذ کنید تا مشکلات رفع گردد .

دیدگاه

آقایون داداشام گفته باشم این سایت واس ماس اصلا سایت به این خوبی واس ماس تورو خدا درستش کنید ترکیدم از بس قند شکن و سنگ شکن و تعویض، مرورگر و آخر سر هم دست به دامان ائمه اطهار بردیم که بتونیم وارد سایت بشیم لطفا خواهشا درستش کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط دیوانه الکترونیک نمایش پست ها
                              آقایون داداشام گفته باشم این سایت واس ماس اصلا سایت به این خوبی واس ماس تورو خدا درستش کنید ترکیدم از بس قند شکن و سنگ شکن و تعویض، مرورگر و آخر سر هم دست به دامان ائمه اطهار بردیم که بتونیم وارد سایت بشیم لطفا خواهشا درستش کنید
                              سلام.
                              همینکه دست به دامن خدا پیغمبر و ائمه اطهار میشیم تا سایت باز شود و احیانا صفحه ای لود شود اصلا قسمتی از تفکر میدیران سایته تا بیشتر به خدا نزدیک شویم و گر نه که درستش میکردند! بعدش هم تو این ایام دستشون به هیئت و عزاداری بنده....

نوشته اصلی توسط دیوانه الکترونیک نمایش پست ها
                              سلام.
                              همینکه دست به دامن خدا پیغمبر و ائمه اطهار میشیم تا سایت باز شود و احیانا صفحه ای لود شود اصلا قسمتی از تفکر میدیران سایته تا بیشتر به خدا نزدیک شویم و گر نه که درستش میکردند! بعدش هم تو این ایام دستشون به هیئت و عزاداری بنده....

دیدگاه

درود
                                این مشکل که همچنان باقی است مربوط به دهه محرم نیست حداقل یک ماه شاید هم بیشتر است که کاربران آن را گزارش کرده و از آن نالیده اند ، تنها عکس العمل مدیران تعطیلی چند روزه سایت بود که نوید رفع مشکلات را می داد لیکن پس از بازگشایی مجدد مشاهده شد که مشکلات همچنان بلکه بیشتر از سابق به قوت خود باقی است . تعطیلات این چند روزه هم میگذرد ببینیم آیا مشکلات رفع میشوند ؟؟؟ آیا مسئولان سایت حداقل گزارشی راجع به چرایی آن و چگونگی رفع آن میدهند ؟؟؟ یا باز هم باید دست به دعا برداشت !!!
                                اصولا خیلی وقت است که انتظار رفع مشکلات در کشور ما منوط به دست بالا بردن به دعا شده است می بینید مسئولین طراز اول کشور هم مرتبا توصیه به دعا میکنند . خودمان هم بعد از خداحافظی با یکدیگر یک التماس دعا چاشنی آن میکنیم !!! اینهم از دعای سهم من :
                                اللَّهُمَّ اسْتَجِبْ لَنَا وَ تَقَبَّلْهُ بِکَرَمِکَ وَ عِزَّتِکَ وَ بِرَحْمَتِکَ وَ عَافِیَتِکَ وَ صَلَّی اللَّهُ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ أَجْمَعِینَ وَ سَلَّمَ تَسْلِیما یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِین

درود
                                این مشکل که همچنان باقی است مربوط به دهه محرم نیست حداقل یک ماه شاید هم بیشتر است که کاربران آن را گزارش کرده و از آن نالیده اند ، تنها عکس العمل مدیران تعطیلی چند روزه سایت بود که نوید رفع مشکلات را می داد لیکن پس از بازگشایی مجدد مشاهده شد که مشکلات همچنان بلکه بیشتر از سابق به قوت خود باقی است . تعطیلات این چند روزه هم میگذرد ببینیم آیا مشکلات رفع میشوند ؟؟؟ آیا مسئولان سایت حداقل گزارشی راجع به چرایی آن و چگونگی رفع آن میدهند ؟؟؟ یا باز هم باید دست به دعا برداشت !!!
                                اصولا خیلی وقت است که انتظار رفع مشکلات در کشور ما منوط به دست بالا بردن به دعا شده است می بینید مسئولین طراز اول کشور هم مرتبا توصیه به دعا میکنند . خودمان هم بعد از خداحافظی با یکدیگر یک التماس دعا چاشنی آن میکنیم !!! اینهم از دعای سهم من :
                                اللَّهُمَّ اسْتَجِبْ لَنَا وَ تَقَبَّلْهُ بِکَرَمِکَ وَ عِزَّتِکَ وَ بِرَحْمَتِکَ وَ عَافِیَتِکَ وَ صَلَّی اللَّهُ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ أَجْمَعِینَ وَ سَلَّمَ تَسْلِیما یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X