اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ECA انجمن یا دانشگاه؟؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ECA انجمن یا دانشگاه؟؟

از ماست که بر ماست :read:

در مسائل و مشکلاتی که در دانشگاه و نظام اون (آموزش محور بودن دانشگاه) و در صنعت (اول انجام کار و بعد فکر کردن در مورد کار انجام شده) وجود داره شکی نیست!
    کشوری موفق و ثروتمند است که مردمش موفق و ثروتمند باشند اون وقت حرفی برای گفتن وجود داره
    پس باید هوشمندانه عمل کرد
    بهتره به جای اینکه عاشق ایده ها و علاقه های خودمون باشیم و به دنبال تحقق بخشیدن اونها بصورت غیر متمرکز بریم ، اون ایده ها را تبدیل کنیم به دستاوردهایی که می تونه به مردم عادی و صنعت کمک کنه و البته پول ساز هم باید باشه.
    یعنی بتونیم یک سیستم درست کنیم که افراد کارآفرین به همراه افرادی که می تونن نیاز های جامعه و صنعت را تشخیص بدهند و همچنین قدرت فروش بالایی را دارند را کنار هم جمع کنه تا این سیستم بتونه خروجی خوبی داشته باشه!
    فروشنده خوب یعنی پمپ پول و پمپ پول چرخ تولید را می چرخونه و تولید کننده هم میل به تحقیق و ارتقا پیدا می کنه.

" ماتسوشیتا میگه: هیچ وقت جنس نامرغوب به مشتری خودتون ندهید زیرا فقط شما می دانید که چه محصولی و با چه کیفیتی ساخته اید "

من به شما اطمینان می دهم که اگه تمام تکنیک های مختلف طراحی ، ساخت و برنامه نویسی و . . . را یاد بگیرید ولی فقط یک محصول و یا ایده ای که بتونه به نفع مصرف کننده باشه و همچنین درآمد زا باشه از توش در نیاد ، نتیجه همه اون فعالیت ها مساوی میشه با هیچی! به همین راحتی

قرار نیست چیزی که ساخته میشه اینقدر پیچیده باشه که مغز آدم سوت بکشه، فقط کافیه اونقدر ساده و کارآمد باشه تا مغز آدمها سوت بکشه !

با توجه به این توانایی که در این عرصه دیده میشه فقط کافیه که هوشمندانه سیستم را مدیریت کنیم ،
    به قول بزرگی که گفت:
    هر جا که عشق و خرد با هم وارد شوند معجزه پدیدار می گردد
    درود بر شما
    شاد و تندرست باشيد
    دوستدارتان
    مهدی حریری

دیدگاه

دوستان من یه پیشنهاد دارم
      این سایت بسیار سایت خوب و پر محتوایی هست و افراد با تجربه ای هم اینجا هستند . چقدر خوب میشه که آقای بلورچیان از کسانی که در زمینه های مختلف توانمندی دارتد بخوان که یک جور کلاسهای آنلاین (با دریافت هزینه ثبت نام) اینجا برگزار بشه
      نظرتون چیه ؟
      Don't hesitate to ask any question ..

دیدگاه

سلام میخواستم بگم من توی الکترونیک به خاطر این سایت پیشرفت کردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شهریار رجب زاده
          سلام میخواستم بگم من توی الکترونیک به خاطر این سایت پیشرفت کردم

سلام، اگر خودت نمی خواستی هیچ اتفاقی نمی افتاد ! :job:
          شاد و تندرست باشيد
          دوستدارتان
          مهدی حریری

دیدگاه

نوشته اصلی توسط syavash_kasraeee
            دوستان من یه پیشنهاد دارم
            این سایت بسیار سایت خوب و پر محتوایی هست و افراد با تجربه ای هم اینجا هستند . چقدر خوب میشه که آقای بلورچیان از کسانی که در زمینه های مختلف توانمندی دارتد بخوان که یک جور کلاسهای آنلاین (با دریافت هزینه ثبت نام) اینجا برگزار بشه
            نظرتون چیه ؟
            نظر من مثبته
            اما سیستمی سوال جوابی اینجا کمی پیچیده تر از ایناست که شما فکر میکنید:

اولا هر کس در یک مبحث ممکنه حتی از بزرگای سایت بیشتر بلد باشه اما در کل زیاد ندونه (اینو از تجربه 5 ستارم میگم)

ثانیا ارتباط بین اکثریت اعضا ارتباط خاصیه اعضا بهم کمک میکنن بدلیل اینکه علاقه مندن و یاد دادن و بحث کردن رو دوست دارن و معنای تعاون علمی و مشارکت در فضای مجازی اینترنتی رو میفهمند که این سطح بالایی از فهم و درک رو میطلبه در بحث ارتباط پولی این مشارکت واین فضای دوستی از بین میره

ثالثا افراد با این شیوه کاملا وابسته به آموزگار نیستند و چون بیشتر راهنمایی میشن تا جواب کامل بگیرن این به درک موضوع کمک میکنه(اینو بر اساس منطق میگم نه تجربه)
            *یادگیری علم زمانی مشکل است که قبل از یادگیری آن را پیچیده تصور کنیم.
            *چرا فکر میکنیم مباحث مهم و پیشرفته و سطح بالا باید پیچیده باشند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X